Autor Wątek: Rozpiska Dwarfow na 1000pkt...  (Przeczytany 3691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TordeK

Rozpiska Dwarfow na 1000pkt...
« dnia: Wrzesień 27, 2007, 08:54:45 pm »
Wymysliłem sobie fajna rozpiske dwarfow na 1k pkt... jest dobrą podstawą i na poszczegolne armie wystarczy pozmieniac tylko pare maszyn lub jednostek... a wiec

2x20 warriorow (FCG,Shield) 410 pkt

2x bolce z inzynierami (inzynierom daje handguny) 130pkt

organki 120pkt

10 thundersow (na 1000 nie opłaca sie dawac wiecej)(Muzyk ,shieldy jesli zostana punkty) 155pkt

cannon (rune of fortune) 115pkt

master enginier (generał , dwarf handgun,rune of stone ) 85pkt

Łącznie 1015pkt ale zawsze mozemy niewzias na inzynierze rune of stone i nie dac thundrsom shieldow)... Co myslicie o tej rozpie...
rutalny Rzeznik...xD

Offline Grimore

Rozpiska Dwarfow na 1000pkt...
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2007, 06:43:28 pm »
Ja bym inżynierom wymienił handguny na parę pistoletów. Muszkietów i tak sobie nie poużywasz jeśli chcesz korzystać z BS 4 inżynierów przy strzelaniu z bolców, a pistolety przydają się gdy ktoś szarżuje ci maszyny ( 2x strzał na 3+ do trafienia, przy stand and shocie potrafią trochę namieszać, muszkiet to tylko jeden strzał na 3+ lub 4+ w zależności od zasięgu )
ivide et impera

Offline Lukass1216

Rozpiska Dwarfow na 1000pkt...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2007, 08:47:22 pm »
Nie chciałem zakładać nowego tematu więc piszę w tym.

Jestem na razie początkujący i szukam dobrej rozpiski do krasi. Nie mam na razie zbyt wielu figórek ale majac dobra rozpę dokupię do niej potrzebne modele. I tu pytanko. Czy ktoś testowł tą rozpiskę i jeśli tak to czy jest dobra?

Gdzieś słyszałem żeby zamiast 40 warriorów dać 10 warriorów i 20 longbeardów. Czy cos takiego się opłaca? Proszę o jakąś odpowiedź :roll:

Offline Bojo

Rozpiska Dwarfow na 1000pkt...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2007, 08:34:50 am »
zagraj a się dowiesz....tu chodzi o to aby samemu sobie armie skompletować dobrać i grać nią.... :idea:
ATURALNIE przede wszystkim

Offline Lukass1216

Rozpiska Dwarfow na 1000pkt...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2007, 03:10:03 pm »
No bardzo mi pomogłeś. Dzięki  ;) No niby masaz rację ale ab będę zamawiał niestety dopiero razem z figsami na święta i chciałem wiedzieć wcześniej. gdybym miał AB to bym nie zadawał takich pytań :?

Offline Grimore

Rozpiska Dwarfow na 1000pkt...
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2007, 05:30:08 pm »
Po pierwsze nie ma rozpy idealnej. Każda sprawdza się lepiej w walce z pewnymi armiami a z pewnymi gorzej.
Do tego trzeba dojść samemu. Na forum jest kilka rozpisek dla krasi więc się możesz im przyjrzeć.

Co do warriorów i longbeardów to jest zasada że na każdy regiment długobrodych musi przypadać jeden regiment wojowników, więc i tak wojowników mieć musisz. No chyba że w armii jest krasnoludzki lord, wtedy można mieć o jeden oddział lonbeardów więcej, ale lorda można wystawić dopiero powyżej 2000pkt, a na to trzeba sporo kasy :)

Poza tym możesz kupić o batalion krasi tam jest też armybook i sporo figurek, niby jest też taniej ale czy się opłaca naprawdę to już nie wiem.
ivide et impera

Offline Lukass1216

Rozpiska Dwarfow na 1000pkt...
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2007, 07:54:11 pm »
NO! Dzieki za kompetętna odpowiedź ;) W battalionie jest AB??? Pierwsze słyszę.  A battalion właśnie dzisiaj zamówiłem.

Offline marcus_cheater

Rozpiska Dwarfow na 1000pkt...
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2007, 08:40:03 pm »
A batalionie nie ma army booka...
I jeszcze jedno- w porównaniu do innych batalionów ten od dwarfów jest najmniej opłacalny... W każdym masz po 4 regimenty minimum, a w tym zaledwie 3,5 i do tego tylko 3 typy jednostek...
Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

Offline Grimore

Rozpiska Dwarfow na 1000pkt...
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2007, 02:44:46 pm »
Sorry, jak mówiłem nie jestem pewien. Ale żeby mieć jakieś pole manewru w doborze rozpiski to i tak trzeba więcej niż 4 regimenty, no parę maszyn w tym gyro, organki, działo jedno lub dwa, co najmniej dwa bolce, przydatny bywa też stone throwrer.

Zależy jaką rozpe planujesz na początek i czy wolisz postawić na ostrzał ( czego osobiście nie polecam zwłaszcza przeciw bretonii, bo w moim przypadku zwykle kończyło się to masakrą ) czy na walkę wręcz, co i tak wymaga jakiejś artylerii.

Prawda jest taka, że jak się sam nie przekonasz to ci żadne rady i tak niewiele pomogą, tak to już jest w życiu. :)
ivide et impera