trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660358 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AvengerGT

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1485 dnia: Kwiecień 08, 2014, 01:57:55 pm »
Odbijają sobie na wysyłce :wink:
"Koszt dostawy zamówienia wynosi 15 zł dla przesyłek do 30 kg. Dla zamówień od 150 zł koszt dostawy wyniosi 0 zł (darmowa przesyłka)."

Nie jest źle.

Offline Mati29

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1486 dnia: Kwiecień 08, 2014, 02:09:44 pm »
Przydałaby się sekcja z zapowiedziami. Można wtedy porównać ofertę cenową zapowiedzi vs. np Gildia i łatwiej skompletować przesyłkę w ramach tych 150 PLN

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1487 dnia: Kwiecień 09, 2014, 09:17:04 am »
Peta18 - to jak... przyznajesz mi racje, że taki sklep można zrobić w kilka dni?  :cool:

Ciągle zastanawiam się nad Severed: Pożeracz marzeń - czy ktoś może napisać opinię?

Wiem, że gdzieś pisałem, że skupię się tylko na Marvel i DC ale  ten tytuł mnie zainteresował...

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1488 dnia: Kwiecień 09, 2014, 10:07:27 am »
Peta18 - to jak... przyznajesz mi racje, że taki sklep można zrobić w kilka dni?  :cool:
Jak pisalem, na szablonie podstawowym i z mala iloscia produktow jest to mozliwe. Sklep muchy jest na shoper.pl, szablon zostal minimalnie zmieniony (nie wiemy ile nad tym pracowali) a produktow malo. Pracuje wlasnie nad sklepem stawianym na tym samym oprogramowaniu i trwa to juz chyba 3 miesiac - tworzenie layoutu trwalo ok. 2 tyg. Dopisywanie modulow, zmiana szablonu i wprowadzanie produktow trwa :)
Wiec nie wiem czemu ciagle chcesz zebym przynal Ci racje, jak to juz zrobilem pod pewnymi zastrzezeniami :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1489 dnia: Kwiecień 09, 2014, 12:13:49 pm »

Ciągle zastanawiam się nad Severed: Pożeracz marzeń - czy ktoś może napisać opinię?

Wiem, że gdzieś pisałem, że skupię się tylko na Marvel i DC ale  ten tytuł mnie zainteresował...

Masz przecież kilka opinii (w tym moją) na temat "Severed" na wcześniejszych stronach tego wątku.

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1490 dnia: Kwiecień 09, 2014, 03:47:39 pm »
Taa... jednak nikt nic nie pisze po wydaniu tego tytułu. Słabo sprzedaje się, że taka cisza albo po prostu wszyscy zaczytani.
Starsze opinie przeczytałem już jakiś czas temu. Jeden chwalił, drugi ganił. W sumie chciałem poznać więcej opinii  :wink:

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1491 dnia: Kwiecień 09, 2014, 03:55:23 pm »
Nie wiem za bardzo jakich opinii Oczekujesz, ponad to co zostało napisane. Komiks grozy, charakterystyczny dla Snydera, piękne rysunki, stopniowe budowanie napięcia. Nie Spróbujesz, to się nie Przekonasz. Moim zdaniem najlepszy tegoroczny komiks od Muchy po "Chew".

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1492 dnia: Kwiecień 09, 2014, 04:07:54 pm »
Taa... jednak nikt nic nie pisze po wydaniu tego tytułu. Słabo sprzedaje się, że taka cisza albo po prostu wszyscy zaczytani.
Albo zamówili, ale wciąż czekają na przesyłkę, bo Batman Snydera dopiero w przyszłym tygodniu.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1493 dnia: Kwiecień 09, 2014, 04:12:19 pm »
Jeśli wierzyć rankingowi bestsellerów w sklepie Muchy, to "Severed" jest w tej chwili ich topową pozycją.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1494 dnia: Kwiecień 09, 2014, 04:29:01 pm »
Jeśli wierzyć rankingowi bestsellerów w sklepie Muchy, to "Severed" jest w tej chwili ich topową pozycją.
Biorąc pod uwagę ile dni istnieje ten sklep, ile osób złożyło tam zamówienia, to że kupić tam można tylko komiksy Muchy, a Severed jest najnowszym z nich, znaczy to tyle co nic.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1495 dnia: Kwiecień 09, 2014, 04:34:26 pm »
Biorąc pod uwagę ile dni istnieje ten sklep, ile osób złożyło tam zamówienia, to że kupić tam można tylko komiksy Muchy, a Severed jest najnowszym z nich, znaczy to tyle co nic.

Znaczy to, że "Severed" jest najchętniej kupowanym komiksem Muchy w ich sklepie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1496 dnia: Kwiecień 09, 2014, 04:45:56 pm »
Znaczy to, że "Severed" jest najchętniej kupowanym komiksem Muchy w ich sklepie.
Zgadza się. Właśnie o tym pisałem.

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1497 dnia: Kwiecień 09, 2014, 04:49:04 pm »
Ja nie polecam - sredniak. No chyba, ze ktos ma (za) duzo hajsu.
Najchetniej kupowany komiks w sklepie, ktory istniej kilka dni. Pffff.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1498 dnia: Kwiecień 09, 2014, 05:34:02 pm »
Koszt dostawy zamówienia wynosi 15 zł dla przesyłek do 30 kg.

Te 15 zeta to za pobraniem czy przy odbiorze?

Offline AvengerGT

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1499 dnia: Kwiecień 09, 2014, 05:50:05 pm »
Te 15 zeta to za pobraniem czy przy odbiorze?
Zerknąłem w link "koszty dostawy" z dołu strony:
http://muchacomics.com/

Nie ma wzmianki ale prawdopodobnie chodzi o przesyłkę za pobraniem.

 

anything