Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1575 dnia: Maj 16, 2014, 01:22:08 pm »
Wysłałem maila do wydawnictwa z zapytaniem czy Severed z autografem będzie można zamówić w nowym sklepie Muchy. Od środy nie otrzymałem odpowiedzi, kilka miesięcy temu również pisałem w jakieś sprawie, ale sytuacja była podobna. Mucha w ogóle odpisuje na maile, czy korzysta tylko z fejsa?

Generalnie jest to swietny patent na zarobek dla sklepu. Wprowadzić do oferty sklepu (przed takimi wydarzeniami i spotkaniami) opcję z autografem za nieco większe pieniądze dla tych, którzy nie mogą być osobiście.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline starcek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1576 dnia: Maj 16, 2014, 02:19:35 pm »
W odległych czasach tańszego dolara zamówiłem tak z Nju Jorku album Mike'a Mignoli. Narzut był nieduży a radocha do dzisiaj.  :cool:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1577 dnia: Maj 19, 2014, 01:32:59 pm »
Kolejne opóźnienia w druku:


W wyniku awarii maszyn drukarskich Mucha dysponuje jedynie częścią zamówionego nakładu albumów "Wolverine: Logan" oraz "Catwoman: Rzymskie wakacje". Oba albumy będą dostępne na Komiksowej Warszawie, ale do szerszej dystrybucji trafią dopiero tydzień później. Za opóźnienie przepraszamy.


(za info z profilu Muchy na FB)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1578 dnia: Maj 22, 2014, 01:10:00 pm »

Bzzz...
Witamy ze Stadionu Narodowego.
Dwie wiadomości:
Ta dobra: "Catwoman: Rzymskie wakacje" i "Wolverine: Logan" czekają na stoisku.
Ta zła: Attila Futaki ze powodów rodzinnych nie przyjedzie na Targi. Zainteresowanych przepraszamy.


(za info z profilu Muchy na FB)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1579 dnia: Maj 22, 2014, 01:37:38 pm »
Wielka szkoda, to wszystko przez PO :badgrin:

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1580 dnia: Maj 27, 2014, 07:55:11 pm »
Czytaliście już Catwoman, jak Wasze wrażenia po lekturze?

Offline kelen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1581 dnia: Maj 27, 2014, 08:02:20 pm »
Dużo lżejsze od Halloween, ale dające uciechę na innym poziomie. Rysunki są cudne.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline brzon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1582 dnia: Maj 27, 2014, 09:53:24 pm »
Czytaliście już Catwoman, jak Wasze wrażenia po lekturze?
Catwoman jest świetna!! Naprawdę. Wszyscy pisali, że dużo gorsza od Long Haloween, a tu naprawdcę jest bardzo dobrze. Fabułą podzielona na dni tygodnia, wszystko się fajnie zazębia, dużo humoru i fajnych dialogów. No i intryga, mimo że lżejsza niż w LH, to ciekawa do końca (ktoś powie że przekombinowana). Oprawa graficzna jakby bardziej malowana niż w SM Blue i LH
Loeb i Sale u mnie to czołówka duetów komiskowych. Ciekawe jak wypadną przy Dark Victory.

N.N.

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1583 dnia: Maj 27, 2014, 10:05:36 pm »

Loeb i Sale u mnie to czołówka duetów komiskowych. Ciekawe jak wypadną przy Dark Victory.
Zdecydowanie lepiej niż przy Catwoman.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1584 dnia: Maj 28, 2014, 04:17:14 am »
Loeb i Sale u mnie to czołówka duetów komiskowych.

Dla mnie też. Zawiodłem się na nich tylko raz, lata temu, czytając Wolverine/Gambit. Catwoman - Rzymskie wakacje nie jest dla mnie komiksem tej klasy co Długie Halloween, czy Superman: Na wszystkie pory roku, ale i tak jest bardzo dobry. Intryga jest trochę przekombinowana, czy konkretnie, jej zakończenie lekko rozczarowuje, ale klimat i oprawa graficzna (pięknie Steward pokolorował!) w pełni rekompensują ten niedostatek. Na pewno pozycja obowiązkowa dla miłośników LH, w końcu to spin-off.

Offline acidos

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1585 dnia: Maj 31, 2014, 04:21:37 pm »
Cześć,mam pytanie trochę średnio pasujące do temu ale nie wiedziałem za bardzo gdzie je zadać .
Ostatnio zamówiłem parę pozycji z sklepu gildii m.in. 2 tomy new Avengers. Wszystko fajnie zapakowane itd. ale niestety jedne z tych dwóch tomów był uszkodzony.W momencie w którym otworzyłem komiks na paru stronach w miejscu  złoczeniastron  starł się papier.Są to niby małe uszkodzenia ale jakby nie patrzeć jest to jakieś tam uszkodzenie.Zgłoszenie tego jako usterki nie będzie trochę przesadą?W sensie nie pytam o to czy sklep mi to przyjmie tylko o to czy czasem nie przesadzam bo w końcu strony nie są podarte ,ale pod wpływem sklejenia się dwóch stron powstały takie małe uszkodzenia..
Sorry że takie głupie pytanie ale musiałem gdzieś je zadać;p

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1586 dnia: Maj 31, 2014, 04:37:23 pm »
Zadaj sobie pytanie, w jakim stopniu te "małe uszkodzenie" przeszkadzają Ci w odbiorze komiksu i tyle.

Myślałem, że do piątku sklepy zaktualizują swoją ofertę o dwie nowe pozycje od Muchy, ale najwyraźniej się pomyliłem. Czekam i czekam, bo nie mogę poskładać zamówienia za kwotę wyższą niż 150 zł.

Offline dudi1212

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1587 dnia: Maj 31, 2014, 04:51:26 pm »
Mam to samo - na Proficie w koszyku czekają 3 tom Supka i Powrót Mrocznego, a nowych komiksów z Muchy ani widu, ani słychu;/
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1588 dnia: Maj 31, 2014, 04:55:51 pm »
Ja mam trzy pozycje od x czasu w koszyku, dzisiaj w końcu doczekałem się Parkera, została mi tylko Muszka :wink:

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1589 dnia: Maj 31, 2014, 05:09:08 pm »
Mam egzemplarz "New Avengers Wojna Domowa" Muchy w którym pierwszą przedrukowaną okładką we wnętrzu komiksu jest ta z New Avengers #23, potem jest z New Avengers 21, potem 22... Nie czytałem treści komiksu, bo nie mam jeszcze "Wojny Domowej", więc ciężko mi ocenić czy treść komiksu jest też pomieszana (niechronoligiczna).
Czy u Was też okładki w tym tomie są przedstawione w tak niechronologiczny sposób czy to ja mam jakiś feler?

 

anything