Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1695 dnia: Lipiec 06, 2014, 09:04:18 am »
A ja w związku z zaprzestaniem wydawania dalszych tomów New Avengers nadal czuje się wydymany przez Muchę :evil:  i im większe mają problemy finansowe tym bardziej się ciesze :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Zabawny młody człowiek.

Masz świadomość, jakie brednie piszesz?

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1696 dnia: Lipiec 07, 2014, 10:03:00 am »
W końcu przeczytałem Catwoman: Rzymskie wakacje. Ostatni rozdział uratował tą pozycję, bo przed nim było słabo. Akcja dzieje się bez ładu i składu, nie wiadomo nawet o co chodzi głównej bohaterce. Miałem wrażenie, że komiks powstał na siłę. Na szczęście końcówka daje czadu i jakiś tam obraz w głowie się układa. Pochwalić należy kolory, które są bardzo klimatyczne i intrygujące.
Nie jest to jakiś powalający tytuł, jeśli chodzi o Muchę to znaczącą lepiej odebrałem Severed, który jest moim numerem jeden w tym roku. W kolejce czeka jeszcze Logan.
Podczas czytania nie mogłem przestać kręcić nosem na zapach jaki wydzielał się z komiksu. Okropieństwo. Nie wiem co jest tego powodem, wcześniejsze pozycje tego wydawnictwa, nie miały takiego problemu. Naprawdę miałem trudności z przeczytaniem jednego rozdziału, bez chwilowej przerwy.

WKKM Must Die

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1697 dnia: Lipiec 07, 2014, 05:21:26 pm »
Zabawny młody człowiek.

Masz świadomość, jakie brednie piszesz?
Sory "dziadku" ale wyraziłem tylko swoją opinie.
Masz coś przeciwko wolnego słowa?

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1698 dnia: Lipiec 07, 2014, 05:31:09 pm »
pleciesz farmazony, a później dziwisz się takiej reakcji?

WKKM Must Die

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1699 dnia: Lipiec 07, 2014, 06:00:25 pm »
pleciesz farmazony, a później dziwisz się takiej reakcji?
Plotę farmazony bo lubię :lol:
Ten "Zabawny młody człowiek " mnie zirytował.
A New Avengers przebacze im dopiero gdy wydadzą kontynuację

Offline RemiRose

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1700 dnia: Lipiec 07, 2014, 06:08:51 pm »
Plotę farmazony bo lubię :lol:
Ten "Zabawny młody człowiek " mnie zirytował.
A New Avengers przebacze im dopiero gdy wydadzą kontynuację


Co nie zmienia faktu, że życzenie temu wydawnictwu kłopotów jest głupotą. Mucha ma obecnie najlepsza ofertę jeśli chodzi o komiksy amerykańskie. Saga, Chew, Fatale to serie, które biją New Avengers na głowę. Też trochę żałuję, że Mucha postanowiła zaprzestać wydawania NA, jednak to w jaki sposób to zrekompensowali całkowicie mi odpowiada. I chcąc, nie chąc NA z każdym tomem robiło się coraz gorsze.  :roll: 
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

WKKM Must Die

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1701 dnia: Lipiec 07, 2014, 07:08:47 pm »

Co nie zmienia faktu, że życzenie temu wydawnictwu kłopotów jest głupotą. Mucha ma obecnie najlepsza ofertę jeśli chodzi o komiksy amerykańskie. Saga, Chew, Fatale to serie, które biją New Avengers na głowę. Też trochę żałuję, że Mucha postanowiła zaprzestać wydawania NA, jednak to w jaki sposób to zrekompensowali całkowicie mi odpowiada. I chcąc, nie chąc NA z każdym tomem robiło się coraz gorsze.  :roll: 
Może i biją na głowę nie wiem nie czytałem a chciałbym przeczytać ale boje się, że znowu wydadzą 5 tomów i Haszete postanowi zrobić Wielką Kolekcję Komiksów Image i odbiorą im licencję.
A NA przyznaję przy czytanie 4 cały czas czułem, że coś nie gra, a 5 to już kicha kompletna ale od 6 po rozpoczęciu Dark Reign już powinno się zrobić ciekawiej ( z tego co czytałem streszczenia).

Offline Garf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1702 dnia: Lipiec 07, 2014, 07:20:25 pm »
Ale Dark Reign to się chyba dopiero od 10 tomu zaczyna...
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline Mati29

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1703 dnia: Lipiec 07, 2014, 07:59:45 pm »
Plotę farmazony bo lubię :lol:
Ten "Zabawny młody człowiek " mnie zirytował.
A New Avengers przebacze im dopiero gdy wydadzą kontynuację
A jego i np. mnie zirytowały te farmazony.

WKKM Must Die

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1704 dnia: Lipiec 07, 2014, 08:06:54 pm »
Ale Dark Reign to się chyba dopiero od 10 tomu zaczyna...
Racja chodiło mi o The Initiative. Mój błąd

Offline RemiRose

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1705 dnia: Lipiec 07, 2014, 10:48:50 pm »
Może i biją na głowę nie wiem nie czytałem a chciałbym przeczytać ale boje się, że znowu wydadzą 5 tomów i Haszete postanowi zrobić Wielką Kolekcję Komiksów Image i odbiorą im licencję.A NA przyznaję przy czytanie 4 cały czas czułem, że coś nie gra, a 5 to już kicha kompletna ale od 6 po rozpoczęciu Dark Reign już powinno się zrobić ciekawiej ( z tego co czytałem streszczenia).



Spokojnie Wielka Kolekcja Komiksów Image nie miałaby racji bytu. Po prostu wydawnictwo jest kiepsko kojarzone przez szerszą publiczność. Marvel dzięki swoim filmom ukazał sie też ludziom  spoza fandomu i wzrastająca popularnośc herosów Marvela, skłoniła moim zdaniem Hachette do wydania kolekcji. Na dodatek, jak na razie o wiele większe szanse miłaby Kolekcja Komiksów DC, ze względu na ich "wielkie" filmowe plany. Zresztą moim zdaniem, w takiej kolekcji Image ciężko byłoby z samym doborem tytułów. Jednak mimo wszystko i tak istnieje ryzyko, że Mucha przestanie wydawać te serie, ale wtedy jedynym czynnikiem prawdopodobnie będzie kiepska sprzedaż. Zawsze można wierzyć, że skoro Fatale ma tylko pięć tomów, to spokojnie uda sie to wydać, ale niestety przykład "Amerykańskiego Wampira" pokazał, że z inwestowaniem w jakąkolwiek serię, wiąże się jakieś ryzyko.
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Offline Nick Jackolson

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1706 dnia: Lipiec 08, 2014, 05:49:54 am »
Mucha ma obecnie najlepsza ofertę jeśli chodzi o komiksy amerykańskie. Saga, Chew, Fatale to serie, które biją New Avengers na głowę.

Fatale? było info o tym? chodzi o to Brubakera? jak tak jaram się na makasa !

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1707 dnia: Lipiec 08, 2014, 05:53:18 am »
Fatale? było info o tym? chodzi o to Brubakera? jak tak jaram się na makasa !

Było info, było. Fatale ma wyjść razem z Dark Victory na MFKiG. Oczywiście chodzi o Fatale Brubakera.

Offline RemiRose

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1708 dnia: Lipiec 08, 2014, 11:43:13 am »
Fatale? było info o tym? chodzi o to Brubakera? jak tak jaram się na makasa !


Dokładnie tak jak powiedział ramirez82, Mucha ma zamiar wydać Fatale już na MFKiG. Z początku planowali, wydać w tym okresie The Wake Snydera, ale pojawiły się problemy, które skłoniły Muchę do przesunięcia premiery komiksu Snydera, na przyszły rok. Tak więc, można się cieszyć.  :biggrin: [size=78%] [/size]
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Offline Nick Jackolson

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1709 dnia: Lipiec 08, 2014, 05:32:04 pm »

Dokładnie tak jak powiedział ramirez82, Mucha ma zamiar wydać Fatale już na MFKiG. Z początku planowali, wydać w tym okresie The Wake Snydera, ale pojawiły się problemy, które skłoniły Muchę do przesunięcia premiery komiksu Snydera, na przyszły rok. Tak więc, można się cieszyć.  :biggrin:

A ja już miałem dodane w zakładce na multiversie http://multiversum.pl/p/1060/49819/fatale-deluxe-edition-vol-01-hc-przelicznik-netto-2-90--image-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html :) ciekawe tylko jakie wydanie... tak czy siak chcę w PL