Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kelen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1935 dnia: Wrzesień 11, 2014, 07:50:38 pm »
I biedna Mucha dzielnie walczy z tymi wszystkimi sklepami (i z klientami, i z ludźmi na Facebooku) o prawa uciskanych wydawnictw... Sam się zlituj.

Tego nie powiedziałem.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1936 dnia: Wrzesień 11, 2014, 07:56:23 pm »
No co Ty! Ja jestem z Wami. Uważam, że wydawcy, zwłaszcza Mucha, lecą z nami ostro w kulki, naciągają nas na gruby szmal i napychają sobie nim kieszenie.
Nie nie nie, coś Ci się pomyliło. Ty uważasz, że mamy dziękować wydawcom, że łaskawie wydają komiksy w języku polskim. Nieważna cena, nieważne łamanie obietnic, nieważne że oryginały można zdobyć na chwil obecną naprawdę łatwo, a język angielski zna każdy - mamy dziękować. Najlepiej na kolanach. :smile:

Mucha robi (zazwyczaj) dobrą robotę, za którą dostaje porządne pieniądze. Jak lecą w kulki - należy im się ochrzan. Tyle w temacie.



Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1937 dnia: Wrzesień 11, 2014, 08:01:12 pm »
Mucha robi (zazwyczaj) dobrą robotę, za którą dostaje porządne pieniądze. Jak lecą w kulki - należy im się ochrzan. Tyle w temacie.

Świetnie to ująłeś, bo tylko z ostatnio wydanych komiksów Severed, Catwoman i Logan czerpało się wielką przyjemność z lektury. A Severed było po prostu fenomenalne. Teraz czekam na zamówioną Sagę, więc wybór komiksów mają udany, temu zaprzeczyć nie można.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1938 dnia: Wrzesień 11, 2014, 08:01:25 pm »
Mnie to akurat wszystko nie wkurza, tylko się z tego śmieję. Kupię sobie inne komiksy.
Ale prawdą jest, że Mucha i Egmont fatalnie rozegrały PR-owo jesień 2014. Fatalnie.
Ukrywanie zmniejszonego formatu komiksu Bilala sprawiło to co już tu ktoś pisał, że każdy już miał w głowie ten komiks na półce w normalnym formacie i tu nagle - BUM. a mogli spokojnie od razu zapowiedzieć, że drukują z innymi, ze taki format i w ogóle. Od dzisiaj mają do czynienia z fanami komiksu? :smile:
Mucha wycofuje komiksy z tanich księgarń + coś tam obiecuje i wprowadza Batmana, który jest niejako kolejnym z serii po LH za taką samą cenę, a miała być niższa. Czyli nie dość, że nie jest lepiej, jak obiecywali, to jeszcze jest gorzej, bo cena kolejnego tomu z serii nie tylko nie poszła w dół, ale i czytelnicy będą musieli kupić komiks drożej.
Fatalnie to rozegrali.

Ale powiedzmy sobie szczerze, wyższa cena to mały pikuś z porównaniu ze zmniejszonym formatem. Komiks masz taki jaki sobie wymarzyłeś, tylko dasz trochę więcej. To lepiej, niż mieć gorzej wydany komiks, niż sobie wymarzyłeś.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2014, 08:06:58 pm wysłana przez Death »

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1939 dnia: Wrzesień 11, 2014, 08:33:36 pm »
Świetnie to ująłeś, bo tylko z ostatnio wydanych komiksów Severed, Catwoman i Logan czerpało się wielką przyjemność z lektury. A Severed było po prostu fenomenalne. Teraz czekam na zamówioną Sagę, więc wybór komiksów mają udany, temu zaprzeczyć nie można.

Problem w tym, że ten ochrzan powinien być za kiepski PR. A prawie nikt nie ochrzania kiepskiego PR Muchy.

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1940 dnia: Wrzesień 12, 2014, 12:05:58 pm »
Oj tam, oj tam.
Tutaj już potwierdzona cena: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/236727-batman-dark-victory
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1941 dnia: Wrzesień 12, 2014, 12:12:05 pm »
Czyli mój wczorajszy post się potwierdził, z taką zniżką kupuję na 100%. Wieeelkie brawa dla sklepu Gildia :wink:

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1942 dnia: Wrzesień 12, 2014, 12:15:47 pm »
Czyli mój wczorajszy post się potwierdził, z taką zniżką kupuję na 100%. Wieeelkie brawa dla sklepu Gildia :wink:
Co ważne: rabat 30 procent tylko do dnia premiery!
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline brzon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1943 dnia: Wrzesień 12, 2014, 12:17:26 pm »
Oficjalna data wydania 15 października. Hmm.. Mam nadzieję, że zgodnie z zapowiedziami na MFK w Łodzi 4-5 X będzie, bo tam chciałem kupić.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1944 dnia: Wrzesień 12, 2014, 12:18:22 pm »
I tak jest bardzo dobrze, jest tylko taka mała różnica, to nie Mucha obniżyła cenę okładkową, tylko sklep Gildia podwyższył rabat.

Offline Holsten

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1945 dnia: Wrzesień 12, 2014, 01:14:20 pm »
Do i po co były te gorzkie żale wylewane na kilku stronach?

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1946 dnia: Wrzesień 12, 2014, 01:20:01 pm »
Do i po co były te gorzkie żale wylewane na kilku stronach?
A w którym miejscu były one nieuzasadnione przyjacielu?

Offline bowman007

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1947 dnia: Wrzesień 12, 2014, 01:27:10 pm »
Brawa dla Gildii, ale to nic nie zmienia w stosunku do zarzutów wobec Muchy. Przynajmniej według mnie.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1948 dnia: Wrzesień 12, 2014, 01:29:23 pm »
Do i po co były te gorzkie żale wylewane na kilku stronach?

Może dlatego, że z rabatem gildii (i to tylko do dnia premiery) komiks kosztuje 105 złotych (plus wysyłka jeśli nic nie dobierasz) a "Długie Halloween" można było kupić w dyskoncie za niewiele ponad 9 dych i to kiedy się chciało. Widzisz różnicę?

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1949 dnia: Wrzesień 12, 2014, 01:33:43 pm »
Do i po co były te gorzkie żale wylewane na kilku stronach?


Naprawdę nie widzisz tego, że te kilka złoty różnicy wypadnie na niekorzyść sklepu Gildii, a nie wydawnictwa Muchy?

 

anything