trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inuki

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2055 dnia: Październik 08, 2014, 01:27:22 pm »
Doszła dzisiaj paczuszka z Catwoman i Batmanem od Muchy i niestety; pomimo, że komiksy były opakowane w folię bąbelkową, to rogi obu tytułów są mocno powyginane, a grzbiety zduszone. Moje pierwsze zamówienie w wydawnictwie (i pewnie ostatnie), niestety pójdzie na reklamację. Nie po to płaciłem 150zł żeby trzymać na półce komiks z wymiętoloną okładką :-( Mam nadzieję, że druga wysyłka będzie w stanie idealnym, bo będę reklamować do skutku. I tak dla informacji: Mroczne zwycięstwo bez folii u mnie również.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2056 dnia: Październik 08, 2014, 01:41:30 pm »
Doszła dzisiaj paczuszka z Catwoman i Batmanem od Muchy i niestety; pomimo, że komiksy były opakowane w folię bąbelkową, to rogi obu tytułów są mocno powyginane, a grzbiety zduszone. Moje pierwsze zamówienie w wydawnictwie (i pewnie ostatnie), niestety pójdzie na reklamację. Nie po to płaciłem 150zł żeby trzymać na półce komiks z wymiętoloną okładką :sad: Mam nadzieję, że druga wysyłka będzie w stanie idealnym, bo będę reklamować do skutku. I tak dla informacji: Mroczne zwycięstwo bez folii u mnie również.
To ciekawe, co piszesz, bo do mnie tez dziś przyszła paczuszka z 3 Muchami (Batman, Sex i Fatale), ale z Gildii, i wszystkie 3 są podduszone w sposób taki, jak napisales. Oczywiście juz poslalem maila reklamacyjnego do Gildii i jak zwykle otrzymalem szybką odpowiedz, że wymienią jak im wysle i zwrocą kase za odsylke. Ciekawe ile bede musial czekac na niewadliwy towar, bo przyznam, iz jestem nieco wkurzony, bo sie nastawilem sie pilna na lekture tych pozycji. O tym dam znac w watku "Gdzie kupowac komiksy".


Niemniej, nieco mnie dziwi, iz dostalem wszystkie 3 najnowsze Muchy raczej mocno uszkodzone, bo przynajmniej jesli chodzi o nowosci, to pierwszy raz cos takiego mi się zdarza na Gildii. Tym bardziej, ze paczuszka nie byla uszkodzona, zas komiksy byly ladnie owiniete w bąbelki. Czyzby jakis trefny rzut muchowych egzemplarzy?

Offline Inuki

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2057 dnia: Październik 08, 2014, 02:07:16 pm »
Niemniej, nieco mnie dziwi, iz dostalem wszystkie 3 najnowsze Muchy raczej mocno uszkodzone, bo przynajmniej jesli chodzi o nowosci, to pierwszy raz cos takiego mi się zdarza na Gildii. Tym bardziej, ze paczuszka nie byla uszkodzona, zas komiksy byly ladnie owiniete w bąbelki. Czyzby jakis trefny rzut muchowych egzemplarzy?

Też zaczynam podejrzewać, że to trefny rzut od wydawnictwa, bo znajomy też dostał Batmana i ma podobnie jak ja. Fakt, że karton był u mnie trochę wymiętolony, ale środek wydawał się OK, owinięte było dość porządnie w te bąbelki. Niestety po odwinięciu już tak ładnie nie było. Fotki daję poniżej, sorki, że takie słabe, aktualnie lepiej się nie dało. Maila wysłałem, zobaczymy co odpiszą.


Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2058 dnia: Październik 08, 2014, 02:10:57 pm »
trefny rzut od wydawnictwa

To może być tzw. "rzut pofestiwalowy".

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2059 dnia: Październik 08, 2014, 02:12:30 pm »

Też zaczynam podejrzewać, że to trefny rzut od wydawnictwa, bo znajomy też dostał Batmana i ma podobnie jak ja. Fakt, że karton był u mnie trochę wymiętolony, ale środek wydawał się OK, owinięte było dość porządnie w te bąbelki. Niestety po odwinięciu już tak ładnie nie było. Fotki daję poniżej, sorki, że takie słabe, aktualnie lepiej się nie dało. Maila wysłałem, zobaczymy co odpiszą.

No, ja też miałem podobnie Batka ugniecionego na tylnej stronie grzbietu. Dziwne...

To może być tzw. "rzut pofestiwalowy".

Też mi to przyszło do głowy.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2060 dnia: Październik 08, 2014, 05:18:57 pm »
Ja też dzisiaj dostałem nowości od muchy (Mroczne Zwycięstwo, Fatale, Sex)
Okładki w idealnym stanie ale za to pełno białych punktów w środku (w Fatale masakra) normalnie jak od lipca w Egmoncie  :badgrin:

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2061 dnia: Październik 08, 2014, 05:19:05 pm »
wow Wy reklamujecie takie duperele?
rozumiem rozerwania, mocne zbicia, ale to sa jakies drobnostki :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

fragsel

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2062 dnia: Październik 08, 2014, 05:39:26 pm »
psst, adro... ja mam tak samo...
ale jak komuś takie zniszczenie totalnie uniemożliwia otwarcie (otworzenie?) i czytanie to ma prawo wymienić...

swoją drogą kupuję komiksy przez internet od lat (gildia, bonito, aros) i jeszcze NIGDY nie musiałem nic reklamować...
widać się w czepku urodziłem...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2063 dnia: Październik 08, 2014, 05:56:40 pm »
Ech, Chłopaki, w pewnym sensie zazdroszczę Wam takiego, być możne zdrowego podejścia. Ale o jedno Was proszę: broń Boże nie zakładajcie sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą komiksów!!!

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2064 dnia: Październik 08, 2014, 07:37:31 pm »
Ja też raczej reklamuję takie rzeczy, choć ostatnio mam szczęście, albo po prostu zamawiam ze sklepów gdzie nie ma takich problemów (gildia, literacka, ravelo). Najgorsze mam wspomnienia z profita i Hachette, bo tam co drugi komiks przychodził mi w takim stanie, a z Hatchette często w sporo gorszym.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2065 dnia: Październik 08, 2014, 08:21:04 pm »
Te uszkodzenia wyglądają tak, jakby Mucha przedobrzyła w zapakowaniu Batka :wink:

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2066 dnia: Październik 08, 2014, 10:31:40 pm »
a wy chlopaki musicie otworzyc apteki, a moze juz je macie  :razz: :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2067 dnia: Październik 09, 2014, 03:00:41 pm »
a wy chlopaki musicie otworzyc apteki, a moze juz je macie  :razz: :biggrin:
pzdr
Adro, wracam po całych 2 godzinach wyczerpującej pracy do domu, loguję się na forum, a tu z Twojej strony kolejny, bezlitosny cios. Wciąż mi dokuczasz: a to, że staffu konkretnego z dużo biorę, a to że aptekę powinienem se otworzyc... Czy zdajesz sobie sprawę, że na moim miejscu, ktoś słabszy psychicznie mógłby po prostu sobie strzelić w łeb gumką od majtek? Naprawdę nie wiem jak po tym wszystkim dojdę do siebie żebym znów mógł za tydzień pojśc do roboty :sad:

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2068 dnia: Październik 09, 2014, 03:11:44 pm »
To by było zbyt piękne, gdyby po rewelacyjnych "Sadze" i "Fatale", "Sex" również okazałby się chociaż dobrym komiksem. Jestem w trakcie lektury, co prawda przeczytałem dopiero trzy rozdziały, ale idzie mi to tak ciężko, że nie wiem czy dobrnę do końca - zwłaszcza, że czekają na mnie ciekawsze komiksy. Nudny komiks, fabuła się ślimaczy, w ogóle nie wciąga i nawet nie wiem czy o czymś jest. Rysunki Kowalskiego nie podobają mi się aż tak jak w "Wydziale Lincoln" - nie twierdzę, że tam było nie wiadomo co, ale solidny realistyczny rysunek. Tutaj niby to samo, jednak wiadomo, tempo rysowania do regularnej serii amerykańskiej odbiło się na jakości prac. No i ten kolor - na przykładowych planszach fajnie to wyglądało, ale w trakcie lektury już nie. Kolory w ogóle wydają mi się jakieś przypadkowe, bez pomysłu, do tego jeszcze to podkreślanie kolorami wybranych wyrazów w dymkach, nie wiem czemu to ma służyć? Ma trochę pecha Kowalski, niby regularnie publikuje w dużych wydawnictwach, niby radzi sobie i w komiksie frankofońskim i w amerykańskich seriach, ale co z tego, skoro dostaje słabe scenariusze? Mucha wydała "Sex" z tej samej przyczyny, z której Egmont wydał "Wydział Lincoln", fajnie że promuje się u nas rodzimego rysownika, który przebił się na zachodzie, ale mimo wszystko, wolałbym w to miejsce coś z wyższej półki.

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2069 dnia: Październik 09, 2014, 06:58:20 pm »
alez Kuki mnie chodzilo tylko o Twoja nieposkromiona chec uzyskania doskonalosci absolutnej. Nie no, czasami miewasz ciekawe odloty, fajnie. wielokrotnie juz spadalem z krzesla po Twoich postach  :lol: :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!