Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2070 dnia: Październik 09, 2014, 07:21:14 pm »
alez Kuki mnie chodzilo tylko o Twoja nieposkromiona chec uzyskania doskonalosci absolutnej. Nie no, czasami miewasz ciekawe odloty, fajnie. wielokrotnie juz spadalem z krzesla po Twoich postach  :lol: :razz:
pzdr
Niestety, Adro, za późno, nie wytrzymałem i strzeliłem i bolało jak cholera. Ale nic to, Twój post mnie pocieszył, bo uwierz mi nie ma większej tragedii dla błazna, aniżeli bycie nieśmiesznym.

Offline kenji

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2071 dnia: Październik 09, 2014, 08:36:22 pm »
Hej


Gdzie , poza sklepem gildii kupię komiksy Muchy -  pytam o tytuły Saga i Fatale?

Offline Kris1982

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2072 dnia: Październik 09, 2014, 08:41:55 pm »
Ze strony Muchy i Incal.

Offline Holsten

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2073 dnia: Październik 09, 2014, 08:44:48 pm »
Wczoraj przeczytałem pierwszy tom FATALE. Ciekawa rzecz. Dobry komiks, ale od zachwytów i określania go mianem rewelacji jestem daleki. Genialne są natomiast okładki poszczególnych tomów. Nie wiem kto jest ich autorem, bo w komiksie informacji na ten temat nie znalazłem. Gdyby całość narysowano w tej konwencji komiks byłby wizualnym arcydziełem.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2074 dnia: Październik 09, 2014, 08:52:58 pm »
Wczoraj przeczytałem pierwszy tom FATALE. Ciekawa rzecz. Dobry komiks, ale od zachwytów i określania go mianem rewelacji jestem daleki. Genialne są natomiast okładki poszczególnych tomów. Nie wiem kto jest ich autorem, bo w komiksie informacji na ten temat nie znalazłem. Gdyby całość narysowano w tej konwencji komiks byłby wizualnym arcydziełem.
Autorem okładek jest również Sean Phillips. :cool:

Offline kenji

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2075 dnia: Październik 09, 2014, 09:13:48 pm »
Ze strony Muchy i Incal.


jakieś inne propozycje...?


Incal - nie lubie ( tak z zasady)
Strona Muchy...


... hm myślałem aby jeszcze coś wrzucić do koszyka:)

Offline Holsten

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2076 dnia: Październik 09, 2014, 09:14:01 pm »
Dziękuje. Tym bardziej szkoda, że nie przyłożył się do rysunków i nie pozostał przy realistycznej kresce.  :neutral:  Tło wydarzeń prosiło się o to.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2077 dnia: Październik 09, 2014, 09:26:34 pm »
Dziękuje. Tym bardziej szkoda, że nie przyłożył się do rysunków i nie pozostał przy realistycznej kresce.  :neutral:  Tło wydarzeń prosiło się o to.
Mi się wydaje, że to kwestia czasu i nakładu pracy. Takie dopieszczenie każdego kadru byłoby nieekonomiczne, a efekt jest i tak (imho) bardzo dobry. Szczególnie podoba mi się to, co zmajstrował kolorysta. Odnośnie odbioru całości w pełni się z Tobą zgodzę. Tom pierwszy zaciekawił, na pewno sięgnę po kontynuacje, ale jeszcze nie zostałem do końca kupiony fabułą.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2078 dnia: Październik 09, 2014, 09:40:25 pm »
Wczoraj przeczytałem pierwszy tom FATALE. Ciekawa rzecz. Dobry komiks, ale od zachwytów i określania go mianem rewelacji jestem daleki. Genialne są natomiast okładki poszczególnych tomów.

W sumie odniosłem identyczne wrażenie, po pierwszym tomie mogę napisać tylko, że jest to solidne czytadło. Jest pomysł, wizja kobiety doskonałej, trochę brutalności, ale to wszystko jakoś słabo się komponuje. Niby wszystko stoi na niezłym poziomie, ale brakuje magii. Okładki rzeczywiście są rewelacyjne, można je oglądać godzinami!

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2079 dnia: Październik 10, 2014, 07:17:18 pm »
jakieś inne propozycje...?
AtomComics

Offline kosmoski

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2080 dnia: Październik 10, 2014, 07:26:40 pm »
Tom pierwszy zaciekawił, na pewno sięgnę po kontynuacje, ale jeszcze nie zostałem do końca kupiony fabułą.

A mnie to zgrabne połączenie kryminału z horrorem, niejednoznaczni moralnie bohaterowie i płynne przeskoki czasowe w fabule porwały na tyle, że jestem prawdziwie oczarowany tym komiksem i czekam na więcej  :biggrin:

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2081 dnia: Październik 10, 2014, 07:40:33 pm »
No i w bonito.pl już najnowszych muszek nie uraczysz...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2082 dnia: Październik 10, 2014, 08:00:11 pm »
No i w bonito.pl już najnowszych muszek nie uraczysz...

Co nie oznacza, że komiksów Muchy tam w ogóle nie będzie. 21 tom Żywych Trupów również był zapowiedziany, a później nagle znikł z oferty dyskontu.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2083 dnia: Październik 10, 2014, 08:08:14 pm »
Mucha napisała na swoim profilu: "Mucha nie ma wpływu na poczynania działu marketingowego wspomnianych dyskontów. Mamy podpisaną umowę z przynajmniej jedną firmą dyskontową - firma wystawiła zapowiedzi, firma zdjęła zapowiedzi. Nigdy nie złożyła zamówienia na towar. Dlaczego - nie wiemy. W takiej sytuacji trudno deklarować gdzie będą, lub gdzie nie będzie naszych tytułów. Jeśli dyskonty zdecydują się na współpracę - będą miały nasze tytuły. Ale proszę wybaczyć - nie zależy to tylko od nas." Dla mnie nie brzmi to do końca wiarygodnie.
Mnie z kolei Bonito napisało, że oni nie mają kontaktu bezpośrednio z Wydawcą, ale zamawiaja z "hurtowni", i że w tych hurtowniach, w których oni zamawiają  tych komiksów nie ma.
Niewykluczoen więc, że to polityka gildii (chyba głównego dystrybutora), żeby nie dzielić się z (prawie) nikim Muchowym stuffem...

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2084 dnia: Październik 10, 2014, 08:12:03 pm »
Czyli sytuacja się powtarza, rano odwiedziłem fb Muchy, ale też odpowiedzi jeszcze nie było. Dziwna sprawa, ktoś tutaj kłamie, pytanie tylko kto? Przydałby się Gordon :wink: