Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2085 dnia: Październik 10, 2014, 09:51:16 pm »
Proszę o jakieś info dotyczące komiksu Daytripper.
W sklepie gildii jest tak genialnie opisany i przedstawiony, że wydaje się super pozycją... ale czy tak jest>?


Jestem fanem komiksu europejskiego  - Skład Główny, Portugalia, Fotograf, Pinokio - to moje topowe tytuły. Czy Daytripper mi przypasuje?

Offline Sokratesik

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2086 dnia: Październik 10, 2014, 10:28:53 pm »
jak dla mnie to perełka. Jeden z lepszych komiksów u nas wydanych. Czołówka amerykańska.  Skład główny był też dla mnie perełką, ale "Małe zaćmienia" jeszcze większą (bo piszesz o europejskim komiksie), a Fotograf był piękny, wiele mnie nauczył... ale denerwowało mnie podejście dożycia głównego bohatera (autora) - to wszystko Ci może powie, czy mój gust zbliżony jest do Twojego :wink:


Sorki za post po postem.... ale zapomniałem dodać - Daytripper z wszystkich wymienionych tytułów jest dla mnie najlepszy



dlatego jest tam taka funkcja "modyfikuj"
zachęcam do wypróbowania...
fragsel
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2014, 06:46:34 am wysłana przez fragsel »

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2087 dnia: Październik 11, 2014, 01:02:49 am »
Dla mnie to jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) tytułów wydanych u nas w 2012 roku. Piękna, poruszająca opowieść, ciekawa formalnie.
Zapraszam też do mojego, leciwego już, tekstu:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2013/01/314-carpe-diem.html

Czytał już ktoś "Sex"? Jak wrażenia?

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2088 dnia: Październik 11, 2014, 01:08:03 am »
Daytripper bardzo dobry. Dla mnie też jest to jeden z najlepszych komiksów wydanych u nas w 2012. Naprawdę warto kupić. Jest duża szansa, że trafi on do kogoś komu podobały się "Portugalia", czy "Skład główny".

Offline kenji

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2089 dnia: Październik 11, 2014, 01:21:12 am »
Dzieki wielkie. Juz nie mam wątpliwości. Ląduje w koszu przy najbliższej okazji:)

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2090 dnia: Październik 11, 2014, 01:26:18 am »
Czytał już ktoś "Sex"? Jak wrażenia?
Czytałem, ale nie dałem rady całego. Napisałem dwa zdania na poprzedniej stronie.

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2091 dnia: Październik 11, 2014, 06:32:38 am »
Czytał już ktoś "Sex"? Jak wrażenia?
Czytalem i wrazenia pozytywne. Historia "Batmana" z alternatywnej rzeczywistosci, odpowiadajaca na pytanie co by bylo gdyby mroczny rycerz wycofal sie z bycia bohaterem i probowal zyc normalnym zyciem. Oczywiscie normalne zycie nie do konca jest mu pisane. Natomiast w miescie pozostawionym przez bohatera, toczy sie walka wplywow, a nowy bohater pojawia sie na horyzoncie. Opowiesc snuje sie dosc wolno, ale to w sumie moim zdaniem zaleta, malymi kroczkami odkrywa tajemnice i fabularne zaleznosci. Jest troche humoru i bohaterskiego mordobicia, sporo brutalnosci i duzo seksu.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Lokus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2092 dnia: Październik 11, 2014, 08:29:10 am »
Czytał już ktoś "Sex"? Jak wrażenia?
Jeszcze w tym miesiącu puszczę recenzję "Sex" na swoim blogu i będzie dość jednoznacznie negatywna. Na pewno mniej niż dotychczas pisałem, bo okazało się że nie wszystko zapamiętałem z lektury zeszytów, ale wciąż jestem bardzo na nie

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2093 dnia: Październik 11, 2014, 12:17:56 pm »
Jeszcze w tym miesiącu puszczę recenzję "Sex" na swoim blogu i będzie dość jednoznacznie negatywna. Na pewno mniej niż dotychczas pisałem, bo okazało się że nie wszystko zapamiętałem z lektury zeszytów, ale wciąż jestem bardzo na nie


Niestety w 100% zgadzam się z tym. Nie wiem czemu Casey jest dla mnie jedynym scenarzystą, który jakoś lepiej radzi sobie gdy pisze o cudzych postaciach niż o swoich własnych...
perły przed wieprze

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2094 dnia: Październik 13, 2014, 03:06:37 pm »
Przecież darmowa wysyłka w sklepie Muchy miała zostać obniżona do kwoty 100 zł, chciałem teraz zamówić DV a tu znowu od 150 zł...

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2095 dnia: Październik 13, 2014, 05:28:56 pm »
Przecież darmowa wysyłka w sklepie Muchy miała zostać obniżona do kwoty 100 zł, chciałem teraz zamówić DV a tu znowu od 150 zł...
A gdzie Mucha pisala o tym, ze obnizaja prog darmowej przesylki do 100? Prog zostal, ale cena przesylki zostala obnizona do 10 zl.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2096 dnia: Październik 13, 2014, 05:53:25 pm »
Wydawało mi się, że czytałem o tym w jakimś komentarzu na fb, więc byłem pewien że tak jest. Jestem po wypłacie, więc chciałem zamówić :wink:

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2097 dnia: Październik 13, 2014, 07:49:31 pm »
Przecież darmowa wysyłka w sklepie Muchy miała zostać obniżona do kwoty 100 zł, chciałem teraz zamówić DV a tu znowu od 150 zł...
Ktoś na forum pisał chyba, a później się z tego wycofał - tak mi się wydaje.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2098 dnia: Październik 13, 2014, 07:52:08 pm »
Pewnie tak, a sam nie zweryfikowałem tej informacji i stąd to nieporozumienie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2099 dnia: Październik 20, 2014, 07:32:18 pm »
Taka ciekawostka, w sklepie Muchy przy Mrocznym zwycięstwie i Catwoman dostępność podają "brak towaru". Błąd, czy rzeczywiście u wydawcy już tych tytułów nie ma?

 

anything