trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1659571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2250 dnia: Grudzień 02, 2014, 02:43:46 pm »
Wynika z tego też, że DC i Vertigo nic już nie bedzie oprócz Justice, Batman Tim Sale i The Wake :sad:

Szkoda, liczyłem na jakieś dobre DC, bo to co dotąd Mucha wydała z DC, bardzo mi przypasowało. No ale zobaczymy czym Egmont zaskoczy.

Skoro ma być w 2015 r. ok. 15 komiksów, to do listy 7 komiksów można z góry dorzucić Saga vol. 3, Chew vol. 3, Fatale vol. 3 i może Sex vol. 3 w II połowie roku. Ciekawe co jeszcze?

No tak, czyli plany Muchy na 2015 w zdecydowanej większości są już znane. Pewnie coś z Image jeszcze wrzucą, nie obraziłbym się za coś z tych najbardziej cenionych serii, "Southern Bastards", "Sex Criminal", "The Fade Out", "East of West", czy "Velvet". Może jakiś one-shot jak "Severed" się trafi?

Już prędzej "Deadly Class".

A "Deadly Class" nie było czasem wspominane ostatnio w kontekście planów Taurus Media?
Swoją drogą, ciekawe czy Taurus nowe serie z Image będzie wydawał w HC. "Locke & Key" i "Żywe trupy" wydają w miękkich...


Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2251 dnia: Grudzień 02, 2014, 02:50:48 pm »
Przeczytalem wczoraj The Wake. Mocny, ciekawy poczatek i tak mniej wiecej od polowy - rownia pochyla oraz pomieszanie z poplataniem.
Bardzo lubie styl Sean'a Murphy'ego, ktory dodatkowo zyskuje poprzez swietna kolorystyke Matta Hollingswortha. Jest to wlasciwie jedyny powod, dla ktorego zatrzymam ten komiks na polce. Graficznie jest bardzo dobrze, scenariuszowo mocno srednio.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2252 dnia: Grudzień 02, 2014, 06:44:01 pm »
ale fade out nie zdazylo jeszcze wystartowac w formie trada w usa.
pzdr

tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Archie

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2253 dnia: Grudzień 02, 2014, 07:26:04 pm »
ale fade out nie zdazylo jeszcze wystartowac w formie trada w usa.
Premiera w lutym, a Mucha mogłaby zapowiedzieć np. na trzeci albo czwarty kwartał roku. Jeśli Fatale dobrze się przyjęło i dobrze się dogadują z Brubakerem to nic nie stoi na przeszkodzie.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline brzon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2254 dnia: Grudzień 02, 2014, 08:21:07 pm »
Myślisz, że Mucha wyda tytuł, którego dotąd wyszły 2 zeszyty? Już prędzej "Deadly Class".
Zapowiedź pierwszego trade'a to tylko kwestia czasu :biggrin:  Premiera w Polsce na jesień - jak znalazł. Wiadomo - Snyder jest już u nas znany. Nie czytałem pierwszych zeszytów, ale recenzje pochlebne. Zobaczymy. (a Fade Out to po skończeniu Fatale może).

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2255 dnia: Grudzień 02, 2014, 08:28:21 pm »
Nie czytałem pierwszych zeszytów, ale recenzje pochlebne. Zobaczymy. (a Fade Out to po skończeniu Fatale może).

Ja czytałem. Moim zdaniem nie za specjalne jak na razie. Akcja w ogóle nie posuwa się do przodu i jakoś nie czuję klimatu grozy.

Deadly Class czytałem pierwszy Tpb. Bardzo dobra seria, wciągająca, spójna. Remender w świetnej formie.

Offline spence

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2256 dnia: Grudzień 03, 2014, 10:23:55 am »
Ja czytałem. Moim zdaniem nie za specjalne jak na razie. Akcja w ogóle nie posuwa się do przodu i jakoś nie czuję klimatu grozy.

Niepokojące jest bardziej niż straszne, ale klimat jest bardzo jak dla mnie (rysunki, kolory). Czekam na następne bardzo. I dużo jest dobrych scen takich rodzinno-intymnych. Zajebiście też bullying mocno oddany. Chociaz to że z pięciu numerów planowanego pierwszego tomu zrobiło się sześć i końcówka drugiego numeru może być znakiem, że nie będzie tak dobrze dalej.
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2257 dnia: Grudzień 29, 2014, 05:17:20 pm »
Zapowiedzi Muchy (na pierwsze półrocze 2015)


http://ziniol.blogspot.com/2014/12/zapowiedzi-2015-mucha-comics.html




Ciekawe jeszcze jakie wydawnictwa podadzą swoje plany poprzez Ziniola?? :smile:

Aby było bardziej czytelnie:

styczeń:
- The Wake
luty/marzec:
- Saga 2
- Fatale 2
kwiecień:
- Chew 2
maj:
- Sex 2
- Justice
czerwiec:
- Tales of The Batman

« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2014, 05:28:39 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Nick Jackolson

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2258 dnia: Grudzień 29, 2014, 05:29:45 pm »
Ładnie bo nie biorę tylko Chew i Sex :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2259 dnia: Grudzień 29, 2014, 06:43:01 pm »
Zapowiedzi bez niespodzianek. Ale oczywiście pierwsza klasa! Biorę wszystko oprócz Sexu, a najbardziej wyczekuję Justice i Batmana.


Ciekawe jeszcze jakie wydawnictwa podadzą swoje plany poprzez Ziniola?? :smile:

Życzyłbym sobie, aby w tym gronie znalazły się Ongrys i Taurus Media. Bo Egmont konkrety na temat DC zapewne na Alei Komiksu zapoda.

Offline Holsten

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2260 dnia: Grudzień 29, 2014, 07:16:52 pm »
Biorę absolutnie  :lol: wszystko.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2261 dnia: Grudzień 29, 2014, 07:41:35 pm »
Zapowiedzi Muchy (na pierwsze półrocze 2015)


http://ziniol.blogspot.com/2014/12/zapowiedzi-2015-mucha-comics.html


Ciekawe jeszcze jakie wydawnictwa podadzą swoje plany poprzez Ziniola?? :smile:

Te plany to Mucha podała już na początku grudnia poprzez facebooka ;). Tak samo zresztą robi chyba też na bieżąco (jak coś wiedzą) Wydawnictwo Komiksowe.
Ja jestem ciekaw tej niespodzianki Muchy, o której piszą na stronie... :)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2262 dnia: Grudzień 29, 2014, 10:44:08 pm »

[...] Biorę wszystko oprócz Sexu, a najbardziej wyczekuję Justice i Batmana.
W pełni popieram. Pomijając inne aspekty, płacenie za Seks jest po prostu nieopłacalne. Jako wielce pouczający przykład niechaj posłuży smutna historia dwóch kolegów, którzy pojechali na delegację i wiedzeni chęcią poeksperymentowania z chwilową wolnością postanowili pójśc do burdelu. Pierwszy, po skorzystaniu z usług prostytutki wychodzi z jej pokoju i mówi: -Nieee, no po prostu nędza, wyrzucanie pieniędzy w błoto, po prostu nie ma porównania do mojej żony. Następnie wchodzi do pokoju prostytutki drugi, wychodzi za jakiś czas i mówi: -Taaa, totalny zawód i marnowanie hajsu, tak jak powiedziałeś - bez porównania do twojej żony.

Offline Shinue

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2263 dnia: Grudzień 30, 2014, 08:14:11 am »
A ja z przyjemnością zapłacę za Sex po raz drugi. Nie wiem czy z przekory ale opcja lekkiej niezobowiązującej przyjemności w niesamowitym klimacie bardzo mi ostatnio podeszła. A wszystkich tych, którzy jeszcze nie zapoznali się z Seksem namawiam do przekonania się o jego wartości na własnej skórze.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2014, 08:19:18 am wysłana przez Shinue »

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2264 dnia: Styczeń 10, 2015, 09:15:23 pm »
Czyżby Mucha zamierzała wydać część nakładu Justice w powiększonym formacie?? Na pytanie:

Tak jeszcze przy okazji Waszych zapowiedzi i "Justice" Alexa Rossa. Jakiś czas temu pisaliście, że negocjujecie i nie wykluczacie szansy na pojawienie się również "Justice" w formacie powiększonym (choćby tylko w jakiejś niewielkiej, "kolekcjonerskiej" części nakładu - i wtedy oczywiście odpowiednio droższego) - czy może już wiadomo czy coś z tych szans/negocjacji wyszło.

Post wisiał kilka dni bez odpowiedzi, ale dzięki małej prowokacji:

Założę się że padło pytanie z "serii niewygodnych" dla MUCHY, na które nie dostaniecie tutaj żadnej odpowiedzi :wink:

w końcu padła:

Proszę bardzo, oto odpowiedź: Prace trwają, na tym etapie nie mamy nic konkretnego do powiedzenia.

Więc? Może? Jednak? Spodziewałem się lakonicznej odpowiedzi nie planujemy, nie jesteśmy zainteresowani. Z pewnością może to być mocna nadinterpretacja, ale jak to mówią nadzieja umiera ostatnia.