trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lokus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2265 dnia: Styczeń 10, 2015, 09:20:17 pm »
Kiedy to jest możliwie najbardziej lakoniczna odpowiedź jaka mogła paść. Właściwie to samo dostałem, gdy kiedyś mailowo zapytałem o jakieś dodatki do pierwszego tomu "Sagi".

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2266 dnia: Styczeń 10, 2015, 11:54:05 pm »
Czyżby Mucha zamierzała wydać część nakładu Justice w powiększonym formacie?? Na pytanie:

Tak jeszcze przy okazji Waszych zapowiedzi i "Justice" Alexa Rossa. Jakiś czas temu pisaliście, że negocjujecie i nie wykluczacie szansy na pojawienie się również "Justice" w formacie powiększonym (choćby tylko w jakiejś niewielkiej, "kolekcjonerskiej" części nakładu - i wtedy oczywiście odpowiednio droższego) - czy może już wiadomo czy coś z tych szans/negocjacji wyszło.

Post wisiał kilka dni bez odpowiedzi, ale dzięki małej prowokacji:

Założę się że padło pytanie z "serii niewygodnych" dla MUCHY, na które nie dostaniecie tutaj żadnej odpowiedzi :wink:

w końcu padła:

Proszę bardzo, oto odpowiedź: Prace trwają, na tym etapie nie mamy nic konkretnego do powiedzenia.

Więc? Może? Jednak? Spodziewałem się lakonicznej odpowiedzi nie planujemy, nie jesteśmy zainteresowani. Z pewnością może to być mocna nadinterpretacja, ale jak to mówią nadzieja umiera ostatnia.
Gdyby Mucha nie rozważała takiego wydania w ogóle nie pisałaby o tym. Ich odpowiedź świadczy, że coś jest na rzeczy... zresztą w najnowszej odpowiedzi napisali, że część redakcji jest temu przeciwna - czyli część redakcji musi być za :wink:

Mam dużą nadzieję, że coś się z tych planów urodzi. Byłby to duży powiew czegoś nowego na naszym rynku wydawniczym (no, ok, niby Mandra już wczesniej wydawała "wersje kolekcjonerskie", ale to było "dawno i nieprawda" :wink: ) i może przekonałby inne wydawnictwa do poeksperymentowania z takimi formami.


Osobiście na pewno bym kupił. W sumie to może być jedyne wydanie po polsku jakie bym kupił, bo coraz mocniej przekonuję się do zakupu Absolute'a tego komiksu (chciałbym w końcu obejrzeć Rossa w dużym rozmiarze) i jesli Mucha nie wyda tego powiększonego wydania to zrezygnuję chyba w ogóle z polskiej wersji na rzecz Absolute'a właśnie (to samo zresztą zamierzam zrobić z Kingdom Come).

...a może jakaś mała petycja :wink:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2015, 12:03:25 am wysłana przez mack3 »

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2267 dnia: Styczeń 11, 2015, 10:16:44 am »
Ogólnie po sprzedaży Długiego Halloween i Mrocznego Zwycięstwa, Mucha będzie najlepiej wiedziała czy ryzykować Justice w powiększonym formacie czy nie. Wersja Absolute byłaby tańsza, gdyby od razu się na nią zdecydowano, ten argument brzmi sensownie i może zadecydować. Skoro jednak toczy się dyskusja, to nie ma co przesądzać, tylko cierpliwie czekać.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2268 dnia: Styczeń 11, 2015, 08:11:19 pm »
Wersja Absolute byłaby tańsza, gdyby od razu się na nią zdecydowano, ten argument brzmi sensownie i może zadecydować.
? Nie rozumiem, o jaki argument chodzi?

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2269 dnia: Styczeń 12, 2015, 07:07:00 am »
Naprawę chcecie wersję Absolute drukowaną w Białostockich Zakładach Graficznych?  :shock:

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2270 dnia: Styczeń 12, 2015, 09:58:57 am »
Prawda jest taka, że ktoś musi zacząć wydawać takie wydania.....w tym szaleństwie jest metoda :) Ja nawet nie wiem, czy wydania Absolute są wydawane w innych krajach poza USA? Do tej pory Mucha nie wychodzi źle na eksperymentach, bo wydania Long Halloween i Dark Victory nie okazały się klapą. Ja mam marzenie, aby u nas pojawiało się rocznie chociaż jedno wydanie Absolute - do nadrobienia mamy spore zaległości.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2271 dnia: Styczeń 12, 2015, 10:09:01 am »
Jak dla mnie nie musiałaby to być wierna kopia amerykańskiego Absolute'a z tymi wszystkimi bajerami (slipcasy itp.)
Wystaczyłby powiększony format do A4 (w Absolutach format jest jeszcze większy) i trochę - np. połowa tego co jest w oryginalnym Absolucie -  dodatków (oczywiście im więcej tym lepiej, ale w Absolucie Justice jest ponad 100 stron dodatków)

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2272 dnia: Styczeń 12, 2015, 02:34:39 pm »
Naprawę chcecie wersję Absolute drukowaną w Białostockich Zakładach Graficznych?  :shock:
Buhahaha. :biggrin: Oni nie nadają się nawet do tego, żeby drukować ulotki, a chcieliby się brać za absoluty.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2273 dnia: Styczeń 12, 2015, 03:38:48 pm »
Część osób się chyba zapędziła. Pytanie padło o powiększony format, a nie o całego Absolute'a (z wszystkimi dodatkami i jeszcze większym formatem).

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2274 dnia: Styczeń 12, 2015, 04:40:19 pm »
Chyba wszyscy, którzy w ogóle liczą, że ktokolwiek u nas wyda część nakładu komiksu w powiększonym nakładzie, się zapędzili...

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2275 dnia: Styczeń 12, 2015, 04:42:42 pm »
Chyba wszyscy, którzy w ogóle liczą, że ktokolwiek u nas wyda część nakładu komiksu w powiększonym nakładzie, się zapędzili...
Przecież Mucha potwierdziła na fb, że rozważa taką możliwość...

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2276 dnia: Styczeń 12, 2015, 06:29:40 pm »
Wiem, że tak napisała, ale to o niczym nie świadczy. Jestem w stanie założyć się o 100 zł, że na napisaniu, że rozważają to, cała ta sprawa się zakończy...

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2277 dnia: Styczeń 12, 2015, 07:20:32 pm »
Twoja pewność jest dość skromna, skoro wyceniasz ją na 100 zł ;)

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2278 dnia: Styczeń 12, 2015, 07:20:49 pm »
Wiem, że tak napisała, ale to o niczym nie świadczy. Jestem w stanie założyć się o 100 zł, że na napisaniu, że rozważają to, cała ta sprawa się zakończy...
Jak wysoko byłbyś w stanie obstawić takie prawdopodobieństwo (że nie będzie takiego wydania) - 2:1, 5:1, 10:1? :wink:

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2279 dnia: Styczeń 12, 2015, 07:58:02 pm »
Twoja pewność jest dość skromna, skoro wyceniasz ją na 100 zł ;)

Stawiam zachowawczo, na wszelki wypadek jakby się okazało, że zdecydują na takie wydanie.  :)

 

anything