Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2295 dnia: Styczeń 22, 2015, 09:55:59 pm »
Jeszcze się nie ukazał...

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2296 dnia: Styczeń 23, 2015, 09:37:21 am »
Skończcie już skomleć o tej drukarni, od 1,5 roku kupuję od Muchy wszystko i jakoś nie narzekam. Chcecie coś zmienić to piszcie bezpośrednio do Muchy, macie fejsa, macie maile...a tak już rzygać się chce od tego narzekania. Może dla odmiany jeden z drugim podyskutowałby o komiksie?
Ale to jest temat "Mucha Comics" i tu się powinno pisać o jakości ich wydań  :biggrin:

Offline Mati29

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2297 dnia: Styczeń 23, 2015, 10:32:01 am »
zwłaszcza tych, które się jeszcze nie ukazały...

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2298 dnia: Styczeń 23, 2015, 10:52:39 am »
"Kick ass" 3, mój egz. ma problemy z rozkładaniem, bo jest sklejony, zszyty bardzo ciasno, aż do granicy dymków. Informację, co do jakości wydania wydają się dla mnie priorytetowe, szczególnie od kupujących. Co do treści komiku podoba/ nie podoba, to jest kwestia gustu i każdy może uważać, co tylko chce. Odnośnie wydania komiksu i płacenia za niego każdy ma prawo do kupienia dobrze wydanego pod każdym względem egzemplarza,i takie informację zawsze powinny być dopóki, dopóty wydanie niezadowalającego egzemplarza stanie się wyjątkiem, a nie losowym przypadkiem trafiającym się w każdym rzucie.

Offline Shinue

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2299 dnia: Styczeń 23, 2015, 11:36:20 am »
Poza tym zdziwiłbym się gdyby Mucha nie czytała tego wątku...

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2300 dnia: Styczeń 23, 2015, 01:53:17 pm »
Ale to jest temat "Mucha Comics" i tu się powinno pisać o jakości ich wydań  :biggrin:

Skoro założyłeś temat: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,37208.0.html, to pytam się po kiego grzyba piszesz to samo jeszcze w tym wątku?

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2301 dnia: Styczeń 23, 2015, 02:01:44 pm »
Skoro założyłeś temat: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,37208.0.html, to pytam się po kiego grzyba piszesz to samo jeszcze w tym wątku?
Tu jest temat Muchy a tam Drukarni. I nie ja zacząłem w tym wątku.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2302 dnia: Styczeń 23, 2015, 02:06:57 pm »
Tu jest temat Muchy a tam Drukarni.

Właśnie to napisałem w poprzednim poście.

I nie ja zacząłem w tym wątku.

A ktoś zasugerował, że zacząłeś? Odniosłeś się mojej wypowiedzi, a ja do Twojej.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2303 dnia: Styczeń 27, 2015, 08:21:52 pm »
Detektyw Fell okazał się kolejnym świetnym komiksem od Muchy. Od dawna planowałem go przeczytać, ale udało mi się dopiero dzisiaj. Zbiór krótkich historyjek wydawał się mało atrakcyjny, zazwyczaj takie zabawy źle się kończą. Na szczęście w tym przypadku było całkowicie inaczej. Album trzyma wysoki poziom w warstwie fabularnej jak i graficznej. Delikatnie rozmazane kadry wyglądają świetnie. W każdym rozdziale historia już od samego początku staje się interesująca, efektem czego jest czerpanie przyjemności z komiksu. Oceny na zagranicznych portalach sugerują, że album został dobrze przyjęty przez czytelników, tym bardziej szkoda, że historia urywa się w takim miejscu i nie została kontynuowana w vol.2.

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2304 dnia: Styczeń 27, 2015, 09:20:45 pm »
Detektyw Fell okazał się kolejnym świetnym komiksem od Muchy. Od dawna planowałem go przeczytać, ale udało mi się dopiero dzisiaj. Zbiór krótkich historyjek wydawał się mało atrakcyjny, zazwyczaj takie zabawy źle się kończą. Na szczęście w tym przypadku było całkowicie inaczej. Album trzyma wysoki poziom w warstwie fabularnej jak i graficznej. Delikatnie rozmazane kadry wyglądają świetnie. W każdym rozdziale historia już od samego początku staje się interesująca, efektem czego jest czerpanie przyjemności z komiksu. Oceny na zagranicznych portalach sugerują, że album został dobrze przyjęty przez czytelników, tym bardziej szkoda, że historia urywa się w takim miejscu i nie została kontynuowana w vol.2.
A masz świadomość, że z vol. 2 powstał jeden zeszyt (#9)?
W necie możesz znaleźć info czemu kolejne zeszyty nie wyszły.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline horror

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2305 dnia: Styczeń 28, 2015, 08:47:21 am »
ellis chyba gdzies przebakiwal ze moze kiedys zechce mu sie wrocic do detektywa fella. moze bedzie podobnie jak z cookiem co to mu ukradli ostatnia czesc imperium grozy, ale w koncu po dlugim czasie dopisal 8 tom.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2306 dnia: Luty 19, 2015, 08:01:35 am »
Zdaje się, że Mucha przymierza się do wydania Justice w formacie lekko powiększonym (a'la Deluxe) (vide: fb)
Niby lepsze to niż nic, ale dla mnie osobiście trochę szkoda, bo liczyłem na naprawdę duży format (choćby tylko w limitowanej części nakładu)... chyba czas się rozejrzeć za Absolutem (zdaje się, że akurat w tym komiksie język nie powinien stanowić problemu :wink: )
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2015, 08:14:43 am wysłana przez mack3 »

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2307 dnia: Marzec 02, 2015, 07:10:24 am »
Mucha szykuje polską edycje "Daredevila: Yellow". Jeszcze w tym roku. Info za FB.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2308 dnia: Marzec 02, 2015, 07:34:20 am »
W końcu Mucha dzieli się z nami jakimiś nieujawnianymi dotąd tytułami. Myślałem, że nie zdecydują się na ten komiks, w obawie przed tym, że może Hachette go wciśnie w kolekcji. Ale jest dobrze!

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2309 dnia: Marzec 02, 2015, 07:44:09 am »
Obstawiam premierę na październik (tradycyjny miesiąc duetu Loeb/Sale). Oczywiście przydałby się jeszcze "Hulk: Szary".