trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1661032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tai

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2370 dnia: Marzec 09, 2015, 02:57:19 pm »
A ja nie. Nie widzę żadnego sensu w wydawaniu ciągu dalszego runu Bendisa gdy w WKKM wszystko co najważniejsze zostało już zaspoilerowane.
To nie kwestia spoilerów. W WKKM zostały wydane tylko główne historie przez co niektóre z nich stają się tylko pustymi nawalankami. W środę wychodzi '' Oblężenie '', ale oprócz Thunderbolts, nie mamy nic co przedstawiałoby jak do tego wszystkiego doszło. Opis tych wydarzeń to trochę za mało. Chciałbym by Mucha oprócz kontynuacji New Avengers, wydała jeszcze Mighty Avengers i Dark Avengers. Razem z WKKM ładnie by się to uzupełniło. Szkoda, że raczej marne są na to szanse.

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2371 dnia: Marzec 09, 2015, 04:34:54 pm »
A mi się marzy od Muchy "Hawkeye" Matta Fractiona i Davida Aja. Doceniony zarówno przez czytelników jak i rozdzielaczy Eisnera być może i u nas znalazłby odpowiednio liczne grono odbiorców.

Offline kosmoski

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2372 dnia: Marzec 09, 2015, 04:45:34 pm »
Co tam Marvel, potencjalnie kroją się kolejne cztery tytuły od Image. Czyżby szansa na Criminal czy East of West stała się na moment odrobinę bardziej realna?

Offline Mati29

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2373 dnia: Marzec 09, 2015, 05:05:29 pm »
Mnie natomiast cieszy potencjalny format oversized w przypadku "justice".
Podobno ciagle sie wahają, wiec jest szansa.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2374 dnia: Marzec 09, 2015, 06:02:19 pm »
Mnie natomiast cieszy potencjalny format oversized w przypadku "justice".
Podobno ciagle sie wahają, wiec jest szansa.
Mucha potwierdziła że będzie większy (tak jak DC Deluxe).

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2375 dnia: Marzec 09, 2015, 06:36:20 pm »
Co tam Marvel, potencjalnie kroją się kolejne cztery tytuły od Image.

A skąd takie informacje?

Lokus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2376 dnia: Marzec 09, 2015, 06:44:16 pm »
A skąd takie informacje?
Sam jestem ciekaw :)

Offline Mati29

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2377 dnia: Marzec 09, 2015, 06:52:39 pm »
Mucha potwierdziła że będzie większy (tak jak DC Deluxe).


Dzisiaj udało mi wymienić kilka maili z Panią Christine Meyer i wyraźnie pisała, że poważnie rozważają ale nie podjęli jeszcze finalnej decyzji.
Trzymam kciuki, żeby się udało.

Offline kosmoski

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2378 dnia: Marzec 09, 2015, 07:06:19 pm »
Cytuj
I am still negotiating the rights for a number of titles so I can’t reveal any specific titles yet. I hope we will be able to release 5-8 Image titles and 1-2 Marvel titles during the second half of 2015.

łudzę się, iż te 5-8 to różne serie a nie liczba tomów tytułów już zaczętych

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2379 dnia: Marzec 09, 2015, 07:16:54 pm »
Jak myślicie, co takiego mogłoby to być?

Ja liczę na The Maxx, The Darkness i Astro City, ale pewnie jak coś, to sięgną po nowe serie.

Lokus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2380 dnia: Marzec 09, 2015, 07:23:10 pm »
Jak myślicie, co takiego mogłoby to być?
Na pewno:
- Saga #3
- Fatale #3
- Chew #3
- Sex #3

Na MFKiG Mucha zapytała kilka osób o polecane tytuły z Image, w tym także i mnie. Od tego czasu słyszałem jedynie o mocnym zainteresowaniu "Sex Criminals", bo plotki o "Invincible" należy włożyć między bajki. Mucha potrafi dochować tajemnicy, a i ja jakoś mocno dopytywać nie mam zamiaru :)

Offline brzon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2381 dnia: Marzec 09, 2015, 07:24:26 pm »
Jak myślicie, co takiego mogłoby to być?

Ja liczę na The Maxx, The Darkness i Astro City, ale pewnie jak coś, to sięgną po nowe serie.
Ja myslę, że 5-8 tytułów to 4 zaczęte już serie (Chew, Saga, Fatale, Sex) oraz 1-4 nowych. Propozycje? To chyba Taurus w swoich odpowiedziach wskazał, że inne wydawnictwo interesuje się Outcast i Thief of Thieves Kirkmana (więc to może Mucha).
Myślę, że mogą brac pod uwagę Wytches, Criminal, East of West.
Jeśli do tego Taurus również doda jakieś nowe serie Image na jesieni, to będzie nieźle :biggrin:

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2382 dnia: Marzec 09, 2015, 07:33:59 pm »
ale z Sex nie rezygnują? wiadomo kiedy 2 tom?

Offline Tai

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2383 dnia: Marzec 09, 2015, 07:39:50 pm »
Wybór z Image jest naprawdę duży, ale wolałbym gdyby Mucha zwiększyła częstotliwość wydawanych już serii niż sięgała po jeszcze kilka nowych. Na nowe jeszcze przyjdzie czas. Przesyt może spowodować, że niektóre serie zostaną przerwane. Takie pojedyncze komiksy, mieszczące się w jednym tomie, bardziej nadawałyby się do uzupełnienia planów na ten rok.

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2384 dnia: Marzec 09, 2015, 07:41:48 pm »
ale z Sex nie rezygnują? wiadomo kiedy 2 tom?

W maju.

łudzę się, iż te 5-8 to różne serie a nie liczba tomów tytułów już zaczętych

Według mnie chodzi tu wyłącznie o kontynuacje. Z taką Sagą mogliby trochę przyspieszyć, seria dobrze się sprzedaje a oni wydają dwa tomy na rok. W takim tempie nigdy nie dogonimy wydania oryginalnego.

Jeżeli chodzi o nowe serie to najchętniej zobaczyłbym u nas Revival i Sex Criminals. Świetne opinie zbierają też The Wicked + The Divine i Alex + Ada.

 

anything