Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2475 dnia: Marzec 18, 2015, 10:54:09 am »
Czas przezucic sie na oryginaly...
Buk, Hodor i Dziczyzna

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2476 dnia: Marzec 18, 2015, 11:59:44 am »
Czas przezucic sie na oryginaly...
Peta, my tu nie lubimy lingwinistów. A na orginały to sie nie przeżuca ale co najwyżej przeżuwa. Shame on You!!!

P.S. Dlaczego już nie jesteś obserwowany? Podpadłeś czymś, że nie chcą Cię oglądać, czy co?

Offline Bartek Gawron

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2477 dnia: Marzec 18, 2015, 01:05:47 pm »
oktopus przestan zaczepiac powaznych uzytkownikow forum tymi swoimi idiotyzmami jesli juz cos chcesz pisac to pisz o istotnych zagadnieniach dotyczacych komiksologii na poczatek moze byc cos o katach ewentualnie kontach dajmy na to jaki jest optymalny kat ustawienia komiksu wzgledem osi widzenia dla najlepszej percepcji mikrozadrapn okladki lub odpowiednio z dziedziny ekonomii komiksowej jak zaoszczedzic 2 zl 67 groszy przy uzyciu kuponow poprzez zalozenie 67 kont na allegro

[koniec transmisji]



Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2478 dnia: Marzec 18, 2015, 01:10:29 pm »
Peta, my tu nie lubimy lingwinistów. A na orginały to sie nie przeżuca ale co najwyżej przeżuwa. Shame on You!!!

P.S. Dlaczego już nie jesteś obserwowany? Podpadłeś czymś, że nie chcą Cię oglądać, czy co?
Eh, liczylem na jakis hejt, mieszanie blotem, a tu cisza. I nawet juz mnie nie obserwuja. RZAL.RU :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2479 dnia: Marzec 18, 2015, 02:19:16 pm »
Część stron jest wyblakła/nieostra dobrze to widać np. na 12 i 13 stronie 5 rozdziału (licząc od strony z obrazkiem "rozdział piąty") 12 strona jest zła a 13 już dobra. Wystarczy porównać żółte ramki z tekstem z obu stron.

Taki błędy są ostatnio bardzo częste z BZG (Wieże Bois-Maruy, Funky Koval, ostatnie tomy WKKM)
Pod wpływem Twojego posta bardzo uważnie przyglądałem się poszczególnym stronom mojego egzemplarza Fatale 2 i nie mogę w nim dostrzec niczego, o czym piszesz. Zatem masz jakaś nadzdolność percepcji barw lub ja wrecz przeciwnie lub ja mam egzemplarz pozbawiony wad.

Eh, liczylem na jakis hejt, mieszanie blotem, a tu cisza. I nawet juz mnie nie obserwuja. RZAL.RU :smile:

No tak, całkowicie rozumiem Twoje rozczarowanie i żal, szczególnie w odniesieniu do mieszania z błotem. Aż dziw bierze, że skąpiradła żałują te pare groszy na peloidoterapię dla tak zasłużonego użytkownika.

oktopus przestan zaczepiac powaznych uzytkownikow forum tymi swoimi idiotyzmami [...]

Gawron, powiem Ci tylko, że ciulowo czyta się tę Twoją czcionkę. Po prostu receptory w moim mózgu odrzucają przekaz Twoich transmisji, a brak interpunkcji tylko im to ułatwia (odrzucanie rzecz jasna).

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2480 dnia: Marzec 18, 2015, 03:04:02 pm »
Pod wpływem Twojego posta bardzo uważnie przyglądałem się poszczególnym stronom mojego egzemplarza Fatale 2 i nie mogę w nim dostrzec niczego, o czym piszesz. Zatem masz jakaś nadzdolność percepcji barw lub ja wrecz przeciwnie lub ja mam egzemplarz pozbawiony wad.

Możliwe że masz dobry egzemplarz. A mógłbyś wrzucić zdjęcie tych stron co ja wrzuciłem?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2481 dnia: Marzec 18, 2015, 03:38:34 pm »
Możliwe że masz dobry egzemplarz. A mógłbyś wrzucić zdjęcie tych stron co ja wrzuciłem?
Nie zrozum mnie źle, ale wiązałoby się to z wykonaniem przeze mnie zbyt wielu czynności, których nie lubię wykonywać. Jakieś 2 godziny temu rozebrałem choinkę, co było i tak wielkim wyzwaniem, graniczącym z traumą, dla mojego trybu życia, którego jedynym celem jest robienie sobie dobrze. Nie miej mi tego za złe, ale mam dość pracy na dzisiaj.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2482 dnia: Marzec 18, 2015, 03:42:31 pm »
Jakieś 2 godziny temu rozebrałem choinkę 

Warto było? Przecież za kilka miesięcy znowu będą święta...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2483 dnia: Marzec 18, 2015, 03:55:29 pm »
Warto było? Przecież za kilka miesięcy znowu będą święta...
To samo mówiłem żonie. Co wiecej, arugmentowałem, że bez choinka bez igieł jest nie tylko ładniejsza, ale i bezpieczniejsza. Ale nie pomogło. Jakie te baby są gupie. Naprawdę coraz bardziej na poważnie myślę o zmianie orientacji.

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2484 dnia: Marzec 18, 2015, 04:46:29 pm »
@Kuki normalnie sie stesknilem za Twoimi postami.

Co do choinki to mialem podobnie, ale uleglem zonie duzo wczesniej :(
Buk, Hodor i Dziczyzna

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2485 dnia: Marzec 18, 2015, 05:15:16 pm »
@Kuki normalnie sie stesknilem za Twoimi postami.

Co do choinki to mialem podobnie, ale uleglem zonie duzo wczesniej :sad:
No cóż, podobne umysły myślą podobnie. Różnią się co najwyżej twardością. Ja złożyłem śluby, że w przyszłym roku będę rozbierał choinkę w maju.

Offline karampuk

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2486 dnia: Marzec 18, 2015, 05:32:11 pm »
Wiem gorzej to widać na tym skanie ale widać że lewa strona jest dużo jaśniejsza/nieostra/wyblakła.

A mogę prosić Karampuk o wrzucenie zdjęcia tych samych stron?
Uuu, niedobrze. Tak się kończy czytanie albumu przy sztucznym świetle. Mamy dokładnie to samo. Pliki wyjściowe czarniutkie, finisz rozjechany. Drukarnia jak nic.
Wysłaliśmy zapytanie o lokalizację usterki (z grzbietami się udalo - ktoś ma krzywy grzbiet przy Sadze 2 lub Fatale 2?).

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2487 dnia: Marzec 18, 2015, 06:16:29 pm »
U mnie oba komiksy prościutkie, dobrze zszyte i bez bąbli. A te złe strony jak w Fatale 2 zdarzają się ostatnio często w komiksach drukowanych w BZG nie tylko w tych od Muchy.

Offline VooDoo79

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2488 dnia: Marzec 18, 2015, 07:25:02 pm »
Jak nie pęcherze na tylnej okładce, to krzywe okładki to teraz znowu wyblakłe strony.... normalnie komedia, a MUCHA uparcie drukuje w BZG pomimo ciągłych baboli. Tak się zastanawiam co się musi jeszcze wydarzyć żeby w końcu przejrzeli na oczy i w końcu zmienili drukarnię ?

Offline karampuk

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2489 dnia: Marzec 18, 2015, 09:56:04 pm »
U mnie oba komiksy prościutkie, dobrze zszyte i bez bąbli. A te złe strony jak w Fatale 2 zdarzają się ostatnio często w komiksach drukowanych w BZG nie tylko w tych od Muchy.
BZG udało się wyjaśnić sprawę grzbietów. Mamy nadzieję, że i kolory się wyjaśnią.