trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1659655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2535 dnia: Kwiecień 01, 2015, 10:17:30 am »
Pozwolę sobie przytoczyć wymianę komentarzy z fanpage'a WKKM sprzed paru dni:

"Joe Smith 100% racji. Dostaliśmy naprawdę sporo komiksów z lat 2000 i wyżej (a teraz będzie jeszcze 20 kolejnych), w ciągu najstępnych lat dostaniemy koło 40 z lat 60 i 70... niestety lata 90 i przede wszystkim 80 są tu bardzo niedoreprezentowane. Tylko czekać aż któreś wydawnictwo (Mucha Comics ?) zacznie wypełniać tę lukę, np. w ramach jakiejś serii Marvel Deluxe...
Tomasz Sidorkiewicz Jeszcze wam te lata 80 wyjdą bokiem...  :smile: "

I teraz: Co to jest?
a) Prima Aprilis
b) Takie tam pisanie
c) Podpucha
d) (Nie)kontrolowany przeciek
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2536 dnia: Kwiecień 01, 2015, 10:28:28 am »
Pozwolę sobie przytoczyć wymianę komentarzy z fanpage'a WKKM sprzed paru dni

I teraz: Co to jest?
a) Prima Aprilis

Prima Aprilis jest dziś, raczej nikt nie pisałby żartów z tej okazji, kilka dni wcześniej. Też jestem bardzo ciekaw co jest na rzeczy, a coś na pewno jest.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2537 dnia: Kwiecień 01, 2015, 12:06:52 pm »
Pozwolę sobie przytoczyć wymianę komentarzy z fanpage'a WKKM sprzed paru dni:

"Joe Smith 100% racji. Dostaliśmy naprawdę sporo komiksów z lat 2000 i wyżej (a teraz będzie jeszcze 20 kolejnych), w ciągu najstępnych lat dostaniemy koło 40 z lat 60 i 70... niestety lata 90 i przede wszystkim 80 są tu bardzo niedoreprezentowane. Tylko czekać aż któreś wydawnictwo (Mucha Comics ?) zacznie wypełniać tę lukę, np. w ramach jakiejś serii Marvel Deluxe...
Tomasz Sidorkiewicz Jeszcze wam te lata 80 wyjdą bokiem...  :smile: "

I teraz: Co to jest?
a) Prima Aprilis
b) Takie tam pisanie
c) Podpucha
d) (Nie)kontrolowany przeciek

TM-Semic wraca we współpracy z Mucha Comics to pewnie o to chodziło.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2538 dnia: Kwiecień 01, 2015, 10:13:29 pm »
Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział to Mucha zapowiedziała Wolverine Origin II na fb (i już zdementowała bym miał to być jedynie żart prima-aprilisowy).
Z tego co widziałem to komiks zbiera dużo słabsze recenzje od jedynki... ale wejście Muchy w Marvela cieszy. Może dostaniemy jednak te lata 80., o których pisaliśmy ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2539 dnia: Kwiecień 01, 2015, 10:31:43 pm »
"Origin II" nie cieszy mnie tak jak "Daredevil: Yellow", ale pewnie i tak go sprawdzę. Czytelnicy WKKM pewnie też po niego sięgną.

Ale szkoda, że w to miejsce nie wydają czegoś z wyższej półki...

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2540 dnia: Kwiecień 01, 2015, 10:37:22 pm »
Jeśli to, co tu piszecie jest prawdą, że Mucho znowu ostro wchodzi w Marvela, to znaczy, że zna już całą 60 (?) WKKM, więc Hachette chyba mogłoby sobie już odpuścić te gierki i podchody i podać pełną listę tytułów.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2541 dnia: Kwiecień 01, 2015, 10:43:42 pm »
Hachette chyba mogłoby sobie już odpuścić te gierki i podchody i podać pełną listę tytułów.

Spokojnie, chcesz zawału dostać z nadmiaru wrażeń (z nadmiaru poznanych tytułów)? Pod koniec maja, gdy "X-Men: Zmierzch mutantów" będzie w kioskach, zadzwoni się do Pani z BOKu i poda nam kolejne 3-5 tytułów.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2542 dnia: Kwiecień 01, 2015, 10:50:59 pm »
Spokojnie, chcesz zawału dostać z nadmiaru wrażeń (z nadmiaru poznanych tytułów)? Pod koniec maja, gdy "X-Men: Zmierzch mutantów" będzie w kioskach, zadzwoni się do Pani z BOKu i poda nam kolejne 3-5 tytułów.

No wiesz, chciałoby się wiedzieć czy te petycje, katalogi itd. coś dały, czy po prostu h waliło sciemę i jedziemy równo z Czechami. A poza tym i tak w tym roku obiecałem sobie, że ostro wyhamuje i poza WKKM będę kupować tylko wybrane tytuły. Ten Orign II to raczej przeciętniak więc pewnie odpuszczę.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2543 dnia: Kwiecień 01, 2015, 10:55:32 pm »
No wiesz, chciałoby się wiedzieć czy te petycje, katalogi itd. coś dały, czy po prostu h waliło sciemę i jedziemy równo z Czechami.

Petycje nic nie dały. Dostaniemy to samo co Czesi. Nie ma się co łudzić.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2015, 06:37:08 am wysłana przez ramirez82 »

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2544 dnia: Kwiecień 01, 2015, 11:09:42 pm »
Petycje nic nie dały. Dostaniemy to samo co Pepiczki. Nie ma się co łudzić.

Nom...

Ale tak ogólnie to fajnie, że Mucha  znowu wydaje Marvela. Mam tylko nadzieję, ze nie narzucą takiego tempa jak Egmont z DC i cenowo będzie też konkurencyjnie. Żółtego biorę od nich na bank. :D

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2545 dnia: Kwiecień 01, 2015, 11:42:50 pm »
Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział to Mucha zapowiedziała Wolverine Origin II na fb (i już zdementowała bym miał to być jedynie żart prima-aprilisowy).
Z tego co widziałem to komiks zbiera dużo słabsze recenzje od jedynki... ale wejście Muchy w Marvela cieszy. Może dostaniemy jednak te lata 80., o których pisaliśmy :wink:


Czytałem, mam w zeszytach, mimo, że pisał Gillen, którego lubię... to te miniserię uważam za stratę pieniędzy.
perły przed wieprze

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2546 dnia: Kwiecień 02, 2015, 06:53:26 am »
Czyli Mucha kontynuuje rzeczy z WKKM. Fajnie  :biggrin:

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2547 dnia: Kwiecień 02, 2015, 07:11:14 am »
Czyli Mucha kontynuuje rzeczy z WKKM. Fajnie  :biggrin:

Wolałbym rzeczy, których zabrakło w WKKM. Ale to zbyt ryzykowne, bo kto wie co jeszcze Hachette wyda, może później ruszą Marvel's Mightiest Heroes.


Czytałem, mam w zeszytach, mimo, że pisał Gillen, którego lubię... to te miniserię uważam za stratę pieniędzy.

Czuję się coraz bardziej zniechęcony do "Origin II"...

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2548 dnia: Kwiecień 02, 2015, 10:09:04 am »
Jeśli to, co tu piszecie jest prawdą, że Mucho znowu ostro wchodzi w Marvela, to znaczy, że zna już całą 60 (?) WKKM, więc Hachette chyba mogłoby sobie już odpuścić te gierki i podchody i podać pełną listę tytułów.
Na kaduka, przecież lista 130 tytułów, na które H. kupiło licencje jest powszechnie znana. Kwestia tylko kolejności tych 120. A jak H. kupi jakiś ekskluziw na Polskę, to góra na jeden, dwa tytuły.

Offline Gazza

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2549 dnia: Kwiecień 02, 2015, 01:30:25 pm »
Czuję się coraz bardziej zniechęcony do "Origin II"...

Nie lepiej przekonać się samemu? Mnie takie subiektywne opinie wcale nie zniechęcają. Owszem - nie spodziewam się sensacji, ale rysunki Kuberta to już spory atut i zachęta dla mnie. Pierwszy Origin też nie jest jakąś frapującą lekturą, ale graficznie imo to mistrzostwo. Jeśli będzie porządnie wydany i cena będzie zachęcająca to tylko się cieszę.

BTW: Przebudzenie mam bez najmniejszego feleru. :smile: