Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AvengerGT

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2685 dnia: Maj 16, 2015, 11:10:38 pm »
Ale ta "Sprawiedliwośc" to porządna cegła, czytac to chyba trzeba na leżąco na brzuchu, kolana długo nie wytrzymają pod tym ciężarem.
Polecam stół/biurko etc.  :cool:

mgnesium

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2686 dnia: Maj 17, 2015, 07:08:16 pm »
raczej nie kupię, ale ślicznie wygląda.

fajnie że mucha dopasowała format do ekskluzywnej linii egmontu - bardzo żałuję że wydawnictwo komiksowe nie ujednoliciło swojego komiksu pope'a z tym od kg (albo raczej w drugą stronę, "wielki escapo" prezentuje wyższy poziom wydawniczy od "battling boy'a").

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2687 dnia: Maj 17, 2015, 08:46:56 pm »
bardzo żałuję że wydawnictwo komiksowe nie ujednoliciło swojego komiksu pope'a z tym od kg (albo raczej w drugą stronę, "wielki escapo" prezentuje wyższy poziom wydawniczy od "battling boy'a").

Nie ten wątek, ale zapytam dlaczego? Mam tylko BB, ale na jakość wydania nie narzekam.

mgnesium

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2688 dnia: Maj 17, 2015, 08:59:54 pm »
Nie ten wątek, ale zapytam dlaczego? Mam tylko BB, ale na jakość wydania nie narzekam.

najwyżej nas przerzucą do lużnych gadek.

ja na swój egzemplarz ciągle czekam (preorder pakietu w sklepie gildii),  ale żadnego sensownego powodu poza moim półkowym ocd nie jestem w stanie podać. battling boy wyglada chyba jak "zrozumieć komiks" (czyli bardzo przyzwoicie), ale osobiście wolę twarde okładki i większe formaty, szczególnie dla artystów pokroju pope'a (takie myślenie życzeniowe do którego nikt nie musi się ustosunkowywać, z tym że odnosząc się do komiksu od dłuższego czasu komentowanego w tym wątku - wydaje mi się że w stronę muchy poleciałoby przynajmniej trochę hejtu gdyby "sprawiedliwość" wydana została w wymiarach innych niż dc deluxe od egmontu).

edit: jeszcze do powyższego - oczywiście zdaję sobie sprawę że w przypadku dc dostosowanie się do formatu było również marketingowo uzasadnione, gdzie dla "wielkiego escapo" i "battling boya" nie ma potrzeby takiej unifikacji. znowu zwroty klucze: "myślenie życzeniowe" i "osobiste widzimisię".
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2015, 09:06:55 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2689 dnia: Maj 17, 2015, 09:07:30 pm »
Też wolę twarde okładki, ale przy obecnej ilości tytułów/zapowiedzi, bardzo się cieszę że komiksy z Marvel Now będą wychodzić w miękkich. Co do BB, uważam format za odpowiedni. Wydanie bardziej książkowe ze skrzydełkami z odpowiednią jakością papieru był dobrym pomysłem. Realizacja przez wszystkie wydawnictwa wydań lepszej jakości za wyższą cenę w końcu spowoduje, że klient będzie musiał szybciej z czegoś zrezygnować - a to będzie oznaczało mniejsze zyski i wolniejszą sprzedaż. Moim zdaniem na rynku są czytelnicy preferujący obie wersje i każda z nich znajdzie swoich posiadaczy.

mgnesium

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2690 dnia: Maj 17, 2015, 09:24:48 pm »
Wydanie bardziej książkowe ze skrzydełkami z odpowiednią jakością papieru był dobrym pomysłem.

właśnie sobie uświadomiłem że battling boy nadaje się (przynajmniej wg recenzji) również dla młodszych czytelników i teoretycznie mógłby chyba także trafić do "krótkich gatek" (teoretycznie, bo nie ma sensu "izolowania" starszego czytelnika), gdzie wielki escapo jest raczej poważniejszy w tonie (znowu recenzje) i odbiorcami będą raczej osoby bardziej zaawansowane wiekiem (czyt. z grubszym portfelem).

żeby nie było całkowitego offtopu - "sprawiedliwość" może być duża i "ekskluzywna", ponieważ z założenia ma chyba rating T+, czyli (teoretycznie) dzieci po nią nie sięgną.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2015, 09:27:54 pm wysłana przez mgnesium »

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2691 dnia: Maj 18, 2015, 12:11:42 am »
Odnośnie Sprawiedliwości i zdjęć. Pochwaliłby się ktoś jaki obrazek pod obwolutą... ;)

Offline Gre

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2692 dnia: Maj 18, 2015, 07:50:35 am »
prosze

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2693 dnia: Maj 18, 2015, 08:07:38 am »
zajebista okładka :)

Offline Gre

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2694 dnia: Maj 18, 2015, 08:40:46 am »
niestety w środku okładki jest ....nie wiem co jakis kamyk :?:

cały komiks jest zdeformowany




Lokus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2695 dnia: Maj 18, 2015, 08:46:57 am »
Gdy czytam że dla niektórych postawą reklamacji jest to, że dany kolor nie jest tak kolorowy, jak kolorowy powinien być dany kolor to najczęściej po prostu śmiać mi się chcę. Ale to co Ci się trafiło jak najbardziej nadaje się do reklamacji i wymiany. Mój egzemplarz jest w 100% idealnie zrobiony, nie mam nic podobnego, więc jestem przekonany że trafiła Ci się wadliwa sztuka.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2696 dnia: Maj 18, 2015, 08:55:50 am »
Ja na razie odebrałem tylko DD: Żółty na swoją półkę z DD i zwyczajowo mój egzemplarz nie ma żadnej wady. Baaardzo rzadko nabywam/dostaję komiksy od Muchy (bo wydają rzeczy, które praktycznie zawsze mam od dawna w wersji org) ale praltycznie nigdy nie miałem wpadki z ich wydaniami, a z wydaniami HC zawsze jest git. Do Muchy mam szczęście jakiego nie mam do np. Egmontu (za wyjątkiem Objawień, które rozkleiły się przy pierwszej lekturze, co akurat bolało).
perły przed wieprze

Offline Gre

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2697 dnia: Maj 18, 2015, 09:00:01 am »
No cóz zdaje sobie sprawe że mogą byc jakies wadliwe sztuki
po za tym komiks piekny i wspaniale wydany

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2698 dnia: Maj 18, 2015, 09:44:13 am »
Okładka mega... coraz bardziej nie mogę się doczekać aż przyjdzie mój egzemplarz.. ;)

Offline horror

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2699 dnia: Maj 18, 2015, 09:49:13 am »
niestety w środku okładki jest ....nie wiem co jakis kamyk :???: :

cały komiks jest zdeformowany



troche przypomina sutek