Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2700 dnia: Maj 18, 2015, 09:57:58 am »
troche przypomina sutek
Hehe, właśnie to samo chciałem napisać. Batsutek 3D. :smile:
I wiecie za co zapłaciliście te 170 zł. Bajer na bajerze.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2701 dnia: Maj 18, 2015, 11:03:14 am »
I wiecie za co zapłaciliście te 170 zł. Bajer na bajerze.
No bez przesady, kupić można za 115 zł.

Offline Ty_draniu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2702 dnia: Maj 18, 2015, 12:32:34 pm »
i dlatego jest tylko jeden batsutek, za 170 byłyby dwa
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2703 dnia: Maj 18, 2015, 12:44:12 pm »
Naprawdę jestem wstrząśnięty Waszą ignorancją. Przecież nawet nie trzeba być znawcą uniwersum DC, żeby zobaczyć, to nie jest żaden batsutek, tylko flashsutek, co zresztą widać po rozbłyskach widocznych na fotce. Pomyślcie trochę, zanim coś napiszecie, bo ktoś naprawdę może poczuć się zraniony...

Offline Sokratesik

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2704 dnia: Maj 18, 2015, 01:31:54 pm »
Naprawdę jestem wstrząśnięty Waszą ignorancją. Przecież nawet nie trzeba być znawcą uniwersum DC, żeby zobaczyć, to nie jest żaden batsutek, tylko flashsutek, co zresztą widać po rozbłyskach widocznych na fotce. Pomyślcie trochę, zanim coś napiszecie, bo ktoś naprawdę może poczuć się zraniony...
Ale ten Flash to chyba imigrant z Marvela - sutek ma w takim miejscu, że to z pewnością jakiś nowy mutant z X-Men ;)

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2705 dnia: Maj 18, 2015, 01:36:41 pm »
Z fb:

I po Targach. Mucha dziękuje wszystkim, którzy odwiedzili jej stoisko. Mamy niestety złą wiadomość dla czekających na zakupy nowych albumów - premiera sklepowa Chew 2, Daredevila oraz Sprawiedliwości została przesunięta z 20 maja na 25 maja. Zainteresowanych przepraszamy.

Zara mnie szlag trafi :evil:

Offline Gre

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2706 dnia: Maj 18, 2015, 01:38:06 pm »
nie nie nie wszyscy jestescie w błedzie


to jest sutek aquasutek




AHA:)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2707 dnia: Maj 18, 2015, 02:08:34 pm »
Z fb: Mamy niestety złą wiadomość dla czekających na zakupy nowych albumów - premiera sklepowa Chew 2, Daredevila oraz Sprawiedliwości została przesunięta z 20 maja na 25 maja. Zainteresowanych przepraszamy.
Zara mnie szlag trafi :evil:
No nie! Wygląda na to, że zamieniam się w Itachiego, bo mnie też zara szlag trafi #nieżart. Czyżby oznaczało to, iż zbrukanie duszy mojej procederem spekulacji pozostawało już tylko kwestią czasu? #żart

EDIT: Co gorsza, na Gildii premiera została przesunięta na 27 maja. Zatem szlag do potęgi 1,2.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2015, 02:17:26 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2708 dnia: Maj 18, 2015, 04:58:44 pm »
Tak, to jest mega słabe. Zwłaszcza, że już jest w sprzedaży i inni mają i czytają :/
Tak się po prostu nie robi, szczególnie przy tak oczekiwanych tytułach. Albo wszyscy dostają albo nikt...

Offline pokia

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2709 dnia: Maj 18, 2015, 05:29:57 pm »
Nie tyle druk, bo to się robi za jednym zamachem i w całości. Długo pewnie trwa oprawianie i szycie takiej cegły.

No nic, ja myślałem, że moje zamówienie będzie opóźnione przez Halo Jones, a tu poczekam jeszcze dłużej z powodu Justice. Zamówienie czeka od 3 miesięcy, ale te ostatnie dni są najtrudniejsze, szczególnie jeśli ciągle się wydłużają.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2710 dnia: Maj 18, 2015, 05:59:20 pm »
Nie no, wyluzujcie, nie róbmy z siebie piesków ogrodnika.
Pewnie drukarnia przed targami była w stanie wydrukować ileś tam, i pewnie już zeszło. Tylko się cieszyć.
Skoro targi są kilka razy w roku to dobrze że miały priorytet.
Tak?! No to zobaczymy jak Ty będziesz narzekał, gdy dostaniesz Sprawiedliwość, nie dość, że z opóźnieniem, to jeszcze na dodatek bez błyszczących cycków. Jak widać, życie znów pokazuje swe bezwzględne, anty-parytetowe oblicze: że są Ci pechowi, zapóźnienie równi oraz Ci szczęśliwi, błyskotliwi cycaci. I gdzie w tym wszystkim Sprawiedliwość?

Offline Gre

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2711 dnia: Maj 18, 2015, 06:05:22 pm »
a co ja mam zrobic przesyłac od razu reklamacje ...czy przeczytac i dopiero wysłac :wink:

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2712 dnia: Maj 18, 2015, 06:15:02 pm »
Może zgłoś się z tą usterką do chirurga plastycznego, teg co ma program w tvn, czy tvn style, usuwa takie rzeczy...

Offline Holsten

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2713 dnia: Maj 18, 2015, 06:26:12 pm »
Jest tyle wartego sięgnięcia po niego towaru na rynku, że przesunięcie premiery 3 tytułów o 5 dni nie powinno stanowić problemu.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2714 dnia: Maj 18, 2015, 06:32:17 pm »
Może zgłoś się z tą usterką do chirurga plastycznego, teg co ma program w tvn, czy tvn style, usuwa takie rzeczy...
Od razu usterkę, też mi coś - niektórzy lubią takie małe krągłości. A poza tym chyba nie zdajesz sobie sprawy z kosztów operacji powiększania piersi.

 

anything