trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1659451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2715 dnia: Maj 18, 2015, 06:34:02 pm »
Od razu usterkę, też mi coś - niektórzy lubią takie małe krągłości. A poza tym chyba nie zdajesz sobie sprawy z kosztów operacji powiększania piersi.

Myślałem, że chodzi o usunięcie tego. Poza tym, gdyby Gre zgodził się na wystąpienie z tym przed kamerami, to chyba operacja byłaby za darmo?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2716 dnia: Maj 18, 2015, 06:40:52 pm »
Myślałem, że chodzi o usunięcie tego. Poza tym, gdyby Gre zgodził się na wystąpienie z tym przed kamerami, to chyba operacja byłaby za darmo?
Cóż, pozostaje nam tylko błagać Gre, aby się zgodził, bo to naprawdę byłby program stulecia  :lol:

Offline starcek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2717 dnia: Maj 18, 2015, 06:53:36 pm »
Pewnie muszą zrobić porządek w papierach po targach, mogło im zostać za mało egzemplarzy żeby skompletować wieksze zamówienia dla hurtowni - bo nie zauważyłem, żeby w niedziele mieli mega ruch na stoisku. A leżało tego dobra trochę.  :smile:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2718 dnia: Maj 18, 2015, 07:21:16 pm »
Jest tyle wartego sięgnięcia po niego towaru na rynku, że przesunięcie premiery 3 tytułów o 5 dni nie powinno stanowić problemu.

Tylko nawet jeden tytuł Muchy z jakiegoś zamówienia opóźnia całe zamówienie.

Offline Holsten

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2719 dnia: Maj 18, 2015, 07:47:22 pm »
A o tym nie pomyślałem. Zamawiam przy obecnym wysypie takie tony komiksów, że nie jestem już wstanie tego ogarnąć. Ale rozumiem, że ktoś czeka na konkretną przesyłkę i taka obsuwa irytuje.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2720 dnia: Maj 18, 2015, 07:54:49 pm »
Mnie nie irytuje. Komiks to nie produkt pierwszej potrzeby, mam mnóstwo nieprzeczytanych komiksów, więc obsuwa jest tylko obsuwą. Natomiast zgaduję, że egzemplarze kupione na festiwalu będą na allegro sprzedawane drożej, jako nakład 0? :)

Offline Gre

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2721 dnia: Maj 18, 2015, 08:36:41 pm »
....moze zostawię swoja cyckowa sparwiedliwosc i sprzedam jako unikat heheheheheheehhe
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2015, 09:40:36 pm wysłana przez Gre »

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2722 dnia: Maj 19, 2015, 12:57:03 pm »
Może czasem Mucha obrywa niezasłużenie, ale tym razem pocisk jest jak najbardziej słuszny. Komiks zapowiedziany rok temu, od początku roku było wiadomo, że bankowo będzie w maju. Mieli tyle czasu, a i tak dali babola. Ja rozumiem, że taka sytuacja mogła się zdarzyć z Dardevilem Yellow, bo wszystko jest robione na szybkiego (choć niewiadomo, jak długo negocjowali itp.). Sami kupujący od wielu tygodni ciągle ich męczyli o "Sprawiedliwość" ceny, daty....krecha się należy i żadne tłumaczenie w przypadku tego tytułu nie usprawiedliwia - leży mi zamówienie o kolejny tydzień i nie jest to zamówienie typu z dnia na dzień.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2723 dnia: Maj 19, 2015, 12:59:17 pm »
Nie no, wyluzujcie, nie róbmy z siebie piesków ogrodnika.
Pewnie drukarnia przed targami była w stanie wydrukować ileś tam, i pewnie już zeszło. Tylko się cieszyć.
Skoro targi są kilka razy w roku to dobrze że miały priorytet.

Niby masz trochę racji, niby to nie produkt pierwszej potrzeby, niby nie powinno to stanowić wielkiego problemu etc...

ALE

... jakoś taką czuję wewnętrzną nieSPRAWIEDLIWOŚĆ, że kupuję coś miesiąc wcześniej w przedsprzedaży, a dostaję tydzień później, niż ci co akurat przypadkiem zjawili się na targach. Dokładnie tak samo czuję się kiedy jako prenumerator WKKM dostaję paczkę później niż kioski. I tak samo czułbym się jakbym grę czy płytę muzyczną zamawianą w preorderze dostał po premierze, bo zabrakło...

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2724 dnia: Maj 19, 2015, 01:29:20 pm »
Może czasem Mucha obrywa niezasłużenie, ale tym razem pocisk jest jak najbardziej słuszny. Komiks zapowiedziany rok temu, od początku roku było wiadomo, że bankowo będzie w maju. Mieli tyle czasu, a i tak dali babola. Ja rozumiem, że taka sytuacja mogła się zdarzyć z Dardevilem Yellow, bo wszystko jest robione na szybkiego (choć niewiadomo, jak długo negocjowali itp.). Sami kupujący od wielu tygodni ciągle ich męczyli o "Sprawiedliwość" ceny, daty....krecha się należy i żadne tłumaczenie w przypadku tego tytułu nie usprawiedliwia - leży mi zamówienie o kolejny tydzień i nie jest to zamówienie typu z dnia na dzień.

Podpisuję się wszystkim czym tylko mogę. Dodam tylko, że Sprawiedliwość była zapowiedziana grubo ponad rok temu.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2725 dnia: Maj 19, 2015, 02:14:51 pm »
Czemu przy obsuwie Pasażerów Wiatru nie było takiego hejtu?

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2726 dnia: Maj 19, 2015, 02:16:22 pm »
Czemu przy obsuwie Pasażerów Wiatru nie było takiego hejtu?

Masz słabą pamięć chyba...

Offline GrzeluKNZ

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2727 dnia: Maj 19, 2015, 04:20:38 pm »
Według arosa jutro w sprzedaży beda mieli Sprawiedliwość i DD

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2728 dnia: Maj 19, 2015, 04:30:41 pm »
Sorry za offtop, ale...

Według arosa jutro w sprzedaży beda mieli Sprawiedliwość i DD

Niech lepiej mają nowości Taurusa i "Sam Zabel" od Timofa, bo na to tylko czekam...


Offline karampuk

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2729 dnia: Maj 19, 2015, 04:41:40 pm »
a co ja mam zrobic przesyłac od razu reklamacje ...czy przeczytac i dopiero wysłac :wink:
Zgłosić od razu. Towar noszący ślady użytkowania może nie zostać rozpatrzony jako kwalifikujący się do reklamacji. Pisz na fanpage Muchy lub na e-mail kontaktowy.