trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660154 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2865 dnia: Lipiec 15, 2015, 03:29:02 pm »
Tymczasem mucha ustami Tomasza Sidorkiewicza potwierdziła, że wyda dwa z następujących pięciu tytułów: Invincible, Velvet, East of West, Southern Bastads, Deadly Class. Jednym będzie SB, co będzie drugie?


Z perspektywy osoby, która (prawie)każdą z tych serii czyta na bieżąco to najbardziej broni się tu Southern Bastards i Velvet (choć pewnie zaraz fani Invincible mnie zjedzą, bo to jedyna seria, która jest dla mnie tak letnia, że musiałem dodać te prawie w nawiasie bo porzuciłem ją już całkiem dawno temu).
perły przed wieprze

mgnesium

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2866 dnia: Lipiec 15, 2015, 03:35:43 pm »
Tymczasem mucha ustami Tomasza Sidorkiewicza potwierdziła, że wyda dwa z następujących pięciu tytułów: Invincible, Velvet, East of West, Southern Bastads, Deadly Class. Jednym będzie SB, co będzie drugie?

każda z powyższych serii, z wyjątkiem brubakera by mnie ucieszyła.

Offline buczanova

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2867 dnia: Lipiec 15, 2015, 04:04:47 pm »
Southern Bastards już prawie potwierdzili na fanpage'u ostatnio, i to pewnie ten tytuł dostaniemy w tym roku. Co do drugiego komiksu to stawiam na Deadly Class.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2868 dnia: Lipiec 15, 2015, 05:32:36 pm »
każda z powyższych serii, z wyjątkiem brubakera by mnie ucieszyła.


Dlaczego nie Bru, jeśli wolno zapytać?  :wink:
perły przed wieprze

mgnesium

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2869 dnia: Lipiec 15, 2015, 05:55:00 pm »
Dlaczego nie Bru, jeśli wolno zapytać?  :wink:

żadnej polemiki nie chcę otwierać, nic merytorycznego nie mógłbym napisać (gość fantastycznie wybrał sobie konwencję w której pisze i jest w tym dobry). po prostu po przeczytaniu pięciu serii z jego scenariuszami (kapitan, fatale, velvet, deadenders, fade out) żadna nie zaskoczyła. chciałbym kiedyś zerknąć na "criminal" i "gotham central" (bo accolades), ale tylko jeśli ktoś z moich znajomych nabędzie wydania zbiorcze.

Offline blackwaterpark

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2870 dnia: Lipiec 15, 2015, 06:18:10 pm »
A jak myślicie, obserwując dotychczasowe wydania Muchy, czy możemy liczyć na te nowe komiksiory (Southern Bastards?) wydane w postaci opasłych tomów w twardych oprawach?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2871 dnia: Lipiec 15, 2015, 06:28:38 pm »
Mi się wydaje, że wydania będą standardowe twardookładkowe, jak Saga czy Fatale.

Co do tego, co konkretnie zostanie wydane, to tak naprawdę mało mnie obchodzi drugi komiks. Najwazniejsze, że wreszcie będzie polskie Southern Bastards. Serio, ta seria jest kapitalna. Po pierwszym zeszycie spodziewałem się standardowej historii, a'la Gran Torino, ale potem...  A po szóstym zeszycie,
Spoiler: pokaż
kiedy zorientowałem się o kim będzie ta historia...  A kiedy wbrew sobie zacząłem kibicować tej postaci...
Ubóstwiam.  :eek:

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2872 dnia: Lipiec 15, 2015, 06:29:16 pm »
Tymczasem mucha ustami Tomasza Sidorkiewicza potwierdziła, że wyda dwa z następujących pięciu tytułów: Invincible, Velvet, East of West, Southern Bastads, Deadly Class. Jednym będzie SB, co będzie drugie?

Świetnie!

Oby tą drugą było Velvet...

A jak myślicie, obserwując dotychczasowe wydania Muchy, czy możemy liczyć na te nowe komiksiory (Southern Bastards?) wydane w postaci opasłych tomów w twardych oprawach?

A jak wydają Sagę, Fatale, czy Chew? Myślę, że to oczywiste, że kolejne serie też będą w standardowych wydaniach, tylko wrzucone w HC.




Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2873 dnia: Lipiec 15, 2015, 07:01:52 pm »
każda z powyższych serii, z wyjątkiem brubakera by mnie ucieszyła.

Tak samo. Ale najbardziej ucieszyłoby mnie Invincible.

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2874 dnia: Lipiec 15, 2015, 10:08:03 pm »
ja obstawiam wlasnie invincible, a bastardsi bardzo mnie ciesza  :razz:
pzdr
ps w ogole image to kopalnia ciekawych tytulow  :biggrin:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2875 dnia: Lipiec 16, 2015, 09:08:13 am »
Tymczasem mucha ustami Tomasza Sidorkiewicza potwierdziła, że wyda dwa z następujących pięciu tytułów: Invincible, Velvet, East of West, Southern Bastads, Deadly Class. Jednym będzie SB, co będzie drugie?

najbezpieczniejszym wyborem byłby Velvet. Brubaker jest jednym z niewielu (jedynym ?) pisarzem w mainstreamie, który utrzymuje niezmiennie bardzo wysoki poziom. faktem jest, że nie czytałem jeszcze żadnego słabego scenariusza tego Pana. jeśli natomiast miałbym wybierać, to osobiście wolałbym, ze względu na pociągającą tematykę, East of West lub Deadly Class.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2876 dnia: Lipiec 16, 2015, 09:24:28 am »
A ja mam dziwne przeczucie, że Mucha nie wyda drugiej serii Brubakera, póki mają Fatale. Obym się mylił. Tak czy siak, biorę każdą jaką wydadzą, ale miałbym obawy co do  Invicible - czy kiedykolwiek doczekamy końca i czy z czasem nie znudziłbym  się....

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2877 dnia: Lipiec 16, 2015, 09:26:03 am »
"Invincible" to 21 tomów, a "Invincible Ultimate Collection Hardcover" to będzie z 10 tomów. Trochę sporo jak na Muchę.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2878 dnia: Lipiec 16, 2015, 09:41:24 am »
I początek Invincible jest słaby.

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2879 dnia: Lipiec 16, 2015, 12:58:53 pm »
"Invincible" to 21 tomów, a "Invincible Ultimate Collection Hardcover" to będzie z 10 tomów. Trochę sporo jak na Muchę.

Chew ma już 10 tomów, sprzedaż pewnie nie zachwyca a go wydają.

najbezpieczniejszym wyborem byłby Velvet. Brubaker jest jednym z niewielu (jedynym ?) pisarzem w mainstreamie, który utrzymuje niezmiennie bardzo wysoki poziom. faktem jest, że nie czytałem jeszcze żadnego słabego scenariusza tego Pana.

Ja jakoś nie mogę się przekonać do jego twórczości. Do pierwszego tomu Fatale podchodziłem cztery razy zanim udało mi się go skończyć. Zawsze podczas lektury albo usypiałem albo odkładałem znudzony na półkę. Rzeczy które zrobił w superhero też oceniam raczej przeciętnie (czytałem jego runy w Capie i Uncanny X-Men). Może Daredevil w końcu zmieni mój stosunek do jego osoby.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2015, 02:05:04 pm wysłana przez amsterdream »

 

anything