trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1659628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2895 dnia: Lipiec 18, 2015, 12:32:48 pm »
A najlepsze jest to, że już teraz jedni piszą o "Invicibles" a drudzy o "Invincible". Już na etapie tytułu jest rozjazd zrozumienia... A przecież Vertigo wydało tylko jedną z tych serii.
Starcek, przepraszam, ale jak do tej pory nikt tutaj nie pisał o "Invicibles" - jesteś pierwszy  :wink:

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2896 dnia: Lipiec 18, 2015, 01:09:03 pm »
Starcek, przepraszam, ale jak do tej pory nikt tutaj nie pisał o "Invicibles" - jesteś pierwszy  :wink:

Dokładnie. Wujekmaciej wspomniał o "Invisibles" w kontekście nowej serii Vertigo od Egmontu i cały czas była mowa o tej serii...

Offline starcek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2897 dnia: Lipiec 18, 2015, 02:25:51 pm »
 Cały to nie.. Jedni o serii z Imago, drudzy o serii z Vertigo. Choć wcześniej niż wujmaciej, któy skierował dyskusję już tylko na tytuł z Vertigo. Wystarczy mala cofka o jedną stronę..Ale tak, ja pierwszy o "Invicibles" :badgrin: .

Ja bym chciał Scalped, to choć w tym tytule odetchnę od czytania w języku language..
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2015, 02:33:46 pm wysłana przez starcek »
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2898 dnia: Lipiec 18, 2015, 03:18:34 pm »
To piszmy "Niezwyciężony" i "Niewidzialni"  :biggrin:

Offline starcek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2899 dnia: Lipiec 18, 2015, 04:01:27 pm »
To trochę zaklinanie rzeczywistości, ale może zadziała?  :cool:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2900 dnia: Lipiec 20, 2015, 03:15:09 pm »
Po długim czasie kupiłem Sprawiedliwość, dzisiaj odebrałem komiks z kiosku i jestem zachwycony. Perełka w kolekcji jak w mordę strzelił. Obwoluta, okładka tworząca piękną panoramę, dobrej jakości papier, odpowiednie nasycenie kolorów (czarny jest czarny - w końcu), farba nie przebija plansz jak w DD: Yellow, masa dodatków, powiększony format, wydaje się niezbędny wobec genialnych plansz  - jednym słowem Mucha dołożyła wszelkich starań, aby jakość wydania komiksu była jak największa.

Muszę również przy okazji pochwalić Aros, bo tą cegiełkę dostarczył mi praktycznie w stanie idealnym. Podobnie jak Ruch, który obecnie dystansuje pocztę jakością usług.

Sama Sprawiedliwość po trzech rozdziałach przypomina mi Kryzys Tożsamości, dzięki podobnej narracji. Jestem zajarany na maksa i chyba dzisiaj przeczytam całość.

Oby sprzedaż była na tyle dobra, aby w przyszłości chociaż raz w roku wydawać coś podobnej jakości.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2901 dnia: Lipiec 20, 2015, 04:52:01 pm »
Tak, najlepiej w tym formacie Astonishing X-Men Whaedona. Ale o to trzeba męczyć zmasowanym atakiem!

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2902 dnia: Lipiec 20, 2015, 04:58:22 pm »
Tak, najlepiej w tym formacie Astonishing X-Men Whaedona.

Dobry kandydat do takiego wypasionego wydania, ale biorąc pod uwagę, że całość już raz była wydana, a pierwsza połowa nawet dwa razy, szanse na to pewnie są zerowe.

Offline Inuki

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2903 dnia: Lipiec 20, 2015, 05:30:04 pm »
Zerowe, bo Mucha nie ma już praw do tytułu. Pisali o tym kiedyś :-)

Offline radef

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2904 dnia: Lipiec 20, 2015, 05:59:49 pm »
Zerowe, bo Mucha nie ma już praw do tytułu. Pisali o tym kiedyś :-)
To że teraz nie ma to nie znaczy, że nie kupi.
Powiem tak - skoro komiksy Marvela sprzedają się tak dobrze, jak się sprzedają, to ktoś w końcu wyda ponownie "Astonishing X-Men".
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2905 dnia: Lipiec 20, 2015, 06:06:46 pm »
Nie tak dawno pytałem o tym Muchę na ich FB. Odpowiedzieli nie tyle, że nie mają praw - tylko czy jest sens to wydawać, skoro dużo ludzi połowę tego komiksu ma z WKKM. Rozumiem obawy, ale podobne są obawy przed każdym wydaniem drugim i trzecim. Sądzę, że całkiem sporo ludzi by to kupiło. Omnibus po angielsku chodzi za spore pieniądze, tom 3 i 4 z wydania Muchy też a i sam format jest atrakcyjny nawet dla tych co mają WKKM. Dlatego pisałem, że przydałby się frontalny ddos w tej sprawie, żeby wydawnictwo miało pewien sygnał z rynku.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2906 dnia: Lipiec 20, 2015, 06:49:40 pm »
jeśli grubasy Marvela to:



i


Offline Garf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2907 dnia: Lipiec 20, 2015, 07:01:00 pm »
Z Hawkeye'em może być problem, bo na pytanie o wydanie (m.in.) "Spider-Verse" Mucha odpowiedziała na Facebooku:

Cytuj
Prawa wydawnicze do katalogu ma inna firma (nawet gdybyśmy chcieli, to nie możemy)

co może sugerować, że Egmont ma teraz wyłączne prawa do Marvel NOW!

Z grubszych rzeczy Marvela to może Annihilation? Ale to mogłoby mniej przemawiać do ogółu odbiorców...
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2908 dnia: Lipiec 20, 2015, 07:40:39 pm »
Nie może sugerować - to jest fakt, chyba sam Kołodziejczak o tym mówił.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2909 dnia: Lipiec 20, 2015, 08:17:10 pm »
Alias świetny pomysł! Może jeśli serial z Jessicą Jones odniesie taki sukces jak Daredevil, to doczekamy się tego tytułu?

 

anything