Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3000 dnia: Sierpień 27, 2015, 09:08:49 am »
Tim Sale, "Batman: Legendy mroczne rycerza" - totalna słabizna z wyblakłymi stronami (str. 99 - normalnie listwa przebija przez nogi!!!), nabazgrana przez Tima Sale'a, którego antytalentu nikt, kto jest przy zdrowych zmysłach, nie trawi. Sale, oprócz tego, że jest daltonistą, to jeszcze musi być ślepy, bo tylko ślepiec mogłby tak nabazgrać Batmana z takimi bocznymi, krótkimi uszkami - hahaha, że-nu-ła.

Oczywiście samego komiksu nie czytałem, bo jeszcze nie zwariowałem, ale wypowiedzi na opiniotwórczym forum komiksowym gildii są jednoznaczne. Stanowczo odradzam ten komiks każdemu z osobna i wszystkim razem, a już szczególnie tym, które jeszcze nie dokończyły swojej terapii w psychiatryku. Scenariusz: 1/100, grafika 0/100, jakość wydania: -5/100 - średnia: -1,(3)/100.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3001 dnia: Sierpień 27, 2015, 09:14:01 am »
Tim Sale, "Batman: Legendy mroczne rycerza" - totalna słabizna z wyblakłymi stronami (str. 99 - normalnie listwa przebija przez nogi!!!), nabazgrana przez Tima Sale'a, którego antytalentu nikt, kto jest przy zdrowych zmysłach, nie trawi. Sale, oprócz tego, że jest daltonistą, to jeszcze musi być ślepy, bo tylko ślepiec mogłby tak nabazgrać Batmana z takimi bocznymi, krótkimi uszkami - hahaha, że-nu-ła.

Oczywiście samego komiksu nie czytałem, bo jeszcze nie zwariowałem, ale wypowiedzi na opiniotwórczym forum komiksowym gildii są jednoznaczne. Stanowczo odradzam ten komiks każdemu z osobna i wszystkim razem, a już szczególnie tym, które jeszcze nie dokończyły swojej terapii w psychiatryku. Scenariusz: 1/100, grafika 0/100, jakość wydania: -5/100 - średnia: -1,(3)/100.
W końcu jakiś normalny twój post bez podśmiec**jek.

PS.I zapomniałeś jak sam jęczałeś o krzywy grzbiet w Final Incal?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2015, 09:18:32 am wysłana przez JanT »

Offline Dembol_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3002 dnia: Sierpień 27, 2015, 09:17:13 am »
Tim Sale, "Batman: Legendy mroczne rycerza" - totalna słabizna z wyblakłymi stronami (str. 99 - normalnie listwa przebija przez nogi!!!), nabazgrana przez Tima Sale'a, którego antytalentu nikt, kto jest przy zdrowych zmysłach, nie trawi. Sale, oprócz tego, że jest daltonistą, to jeszcze musi być ślepy, bo tylko ślepiec mogłby tak nabazgrać Batmana z takimi bocznymi, krótkimi uszkami - hahaha, że-nu-ła.

Oczywiście samego komiksu nie czytałem, bo jeszcze nie zwariowałem, ale wypowiedzi na opiniotwórczym forum komiksowym gildii są jednoznaczne. Stanowczo odradzam ten komiks każdemu z osobna i wszystkim razem, a już szczególnie tym, które jeszcze nie dokończyły swojej terapii w psychiatryku. Scenariusz: 1/100, grafika 0/100, jakość wydania: -5/100 - średnia: -1,(3)/100.
Zapomniałeś dodać, że na goodreads ma słabą średnią i grzbiet jest o 3 mikrony wyższy od pozostałych tytułów duetu Sale/Loeb przez co zupełnie zaburzona zostaje estetyka półki z komiksami i przepływy energii w mieszkaniu urządzonym zgodnie z zasadami feng sh**i.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3003 dnia: Sierpień 27, 2015, 09:18:28 am »
Tim Sale, "Batman: Legendy mroczne rycerza" - totalna słabizna z wyblakłymi stronami (str. 99 - normalnie listwa przebija przez nogi!!!), nabazgrana przez Tima Sale'a, którego antytalentu nikt, kto jest przy zdrowych zmysłach, nie trawi. Sale, oprócz tego, że jest daltonistą, to jeszcze musi być ślepy, bo tylko ślepiec mogłby tak nabazgrać Batmana z takimi bocznymi, krótkimi uszkami - hahaha, że-nu-ła.

Oczywiście samego komiksu nie czytałem, bo jeszcze nie zwariowałem, ale wypowiedzi na opiniotwórczym forum komiksowym gildii są jednoznaczne. Stanowczo odradzam ten komiks każdemu z osobna i wszystkim razem, a już szczególnie tym, które jeszcze nie dokończyły swojej terapii w psychiatryku. Scenariusz: 1/100, grafika 0/100, jakość wydania: -5/100 - średnia: -1,(3)/100.
Wyjdziesz za mnie?

Offline kickic

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3004 dnia: Sierpień 27, 2015, 10:15:58 am »
Tim Sale, "Batman: Legendy mroczne rycerza" - totalna słabizna z wyblakłymi stronami (str. 99 - normalnie listwa przebija przez nogi!!!), nabazgrana przez Tima Sale'a, którego antytalentu nikt, kto jest przy zdrowych zmysłach, nie trawi. Sale, oprócz tego, że jest daltonistą, to jeszcze musi być ślepy, bo tylko ślepiec mogłby tak nabazgrać Batmana z takimi bocznymi, krótkimi uszkami - hahaha, że-nu-ła.

Oczywiście samego komiksu nie czytałem, bo jeszcze nie zwariowałem, ale wypowiedzi na opiniotwórczym forum komiksowym gildii są jednoznaczne. Stanowczo odradzam ten komiks każdemu z osobna i wszystkim razem, a już szczególnie tym, które jeszcze nie dokończyły swojej terapii w psychiatryku. Scenariusz: 1/100, grafika 0/100, jakość wydania: -5/100 - średnia: -1,(3)/100.

Nadal nie wiem czy brać, nie ma nic o grzbiecie.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3005 dnia: Sierpień 27, 2015, 10:42:32 am »
Nie do końca rozumiem.

Co komu szkodzi by komiksy były jeszcze lepiej wydane, nawet jeśli wg niektórych/większości to są "duperele"


Widzę takie opcje, mamy już wydane komiksy, które są:

obecny stan: dobrze wydane dla niech to będzie DUŻEJ części Osób i źle dla pozostałych

możliwy stan: dobrze wydane dla WSZYSTKICH (wspomniane przykłady innych Wydawców)

Czy możliwy stan jest dla Was problemem? A forum jest właściwym miejscem do takich dyskusji, bo mobilizuje Wydawców, bo jak wiemy (np. Mucha) czyta.
Dokładnie tak jak mówisz.

Ale naczelny piewca offtopu musiał wyskoczyć ze swoim żartem (90% jego postów jest taka i nic nie wnosi)

Są też ludzie dla których okładka musi być perfekt a co w środku nie ważne  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2015, 10:46:10 am wysłana przez JanT »

Offline kickic

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3006 dnia: Sierpień 27, 2015, 10:51:17 am »
Też nie rozumiem. JanT poświęcił swój czas, opisał wady, następnie na forum komiksowym w odpowiednim dziale umieścił swoje uwagi, aby wydawca przeczytał i wyciągnął jakieś wnioski. Wszyscy na tym skorzystamy.
Ja za te uwagi dziękuję, może wniosą coś pozytywnego.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3007 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:00:12 pm »
Ten "naczelny piewca offtopu" spłodził na tym forum więcej wnoszących coś do dyskusji i interesujących postów niż 90% użytkowników (ze mną włącznie żeby nie było). Sam jestem szczęśliwy posiadając ładnie wydane i niezniszczone komiksy, ale wiele osób zapomina, że to treść komiksu jest najważniejsza.

Offline pokia

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3008 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:20:35 pm »
Ten "naczelny piewca offtopu" spłodził na tym forum więcej wnoszących coś do dyskusji i interesujących postów niż 90% użytkowników (ze mną włącznie żeby nie było). Sam jestem szczęśliwy posiadając ładnie wydane i niezniszczone komiksy, ale wiele osób zapomina, że to treść komiksu jest najważniejsza.

Tutaj wtrącę, że komiksy nie tylko się czyta, ale też ogląda. Warstwa estetyczna jest w tym przypadku bardzo istotna.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3009 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:26:19 pm »
A ja wtrącę, że frakcja czytelników licząca 'cena komiksu/ilość stron' z miesiąca na miesiąc jest coraz większa i chociaż marudzi na wyblakłe/ciemne strony i nigdy publicznie się do tego przyda to jednak zawsze wybierze tańsze komiksy z BZG niż droższe ale solidne z drukarni Taurusa.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3010 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:29:00 pm »
Ten "naczelny piewca offtopu" spłodził na tym forum więcej wnoszących coś do dyskusji i interesujących postów niż 90% użytkowników (ze mną włącznie żeby nie było). Sam jestem szczęśliwy posiadając ładnie wydane i niezniszczone komiksy, ale wiele osób zapomina, że to treść komiksu jest najważniejsza.
Jeśli ma takie lekkie pióro to niech pisze normalne recenzje a nie robi sobie jajców cały czas  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3011 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:29:04 pm »
O - widzę, że moja konwencja udziela się innym użytkownikom forum. Szkoda, że Kuki nie pisał serio. Ja po prostu Sale'a nie trawię - i to w Marvelu i w DC. Kupiłbym jakiegoś Batmana, ale naprawdę żadna z Egmontowych propozycji nie satysfakcjonuje mnie do wyciągnięcia tych 50-60 zł z portfela. Na razie zostaje mi musza "Sprawiedliwość", choć tam Batman nie był aż tak błyskotliwy jak powinien.

Panie Janku - tu nie fanpage Muchy - żółte tu nie działają. :smile:

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3012 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:38:12 pm »
Panie Janku - tu nie fanpage Muchy - żółte tu nie działają. :smile:
To żart był.
I proszę bez tego "Panie"

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3013 dnia: Sierpień 27, 2015, 01:16:51 pm »
Tamto też - przecież buźka jest. :)
No i nie oglądałeś filmu "Superprodukcja"? ;)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3014 dnia: Sierpień 27, 2015, 01:27:39 pm »
Ale naczelny piewca offtopu musiał wyskoczyć ze swoim żartem (90% jego postów jest taka i nic nie wnosi)
Przyznam, iż jestem szczerze zaskoczony Twoją reakcją. Moją recenzję napisałem tak, jak umiałem najlepiej, i, co więcej, w duchu obowiązujących od pewnego czasu na forum trendów recenzenckich. Ponadto, zawiera ona odpowiedź na Twoje pytanie, które zadałeś mi w jednym ze swoich wcześniejszych postów. To, że o wiele lepiej znasz się na komiksach niż ja, nie uprawnia Cię do takich wściekłych ataków na moją skromną osobę. Przypominam Ci, iż nie po to walczyliśmy o Wolność słowa i Niepodległość wypowiedzi. Jest mi tym bardziej przykro, że nad przedmiotową recenzją pracowałem przez 4 okrągłe dni, ostrożnie dobierając i ważąc każde słowo, a następnie niemalże równie długo rozmyślając nad ocenami (średnią wyznaczyłem przy wykorzystaniu windowsowego kalkulatora).

Na podstawie Twojej reakcji, domyślam się, iż nie zgadzasz co najmniej z jednym z punktów tej recenzji. Dlatego miast ranić delikatną tkankę mojego "ja" słowami niczym brzytwy ostrymi, napisz, który z punktów wzbudził Twoją dezaprobatę, a być może podejmę próbę przekonania Ciebie do mojej racji, choć zapewne - mając świadomość o Twoim szacownym dorobku forumowym oraz wiedzy komiksowej - przyznam Ci rację nie podejmując się żadnej polemiki.

W odniesieniu do podniesionego przez Ciebie "off-topowego" zarzutu, pragnę przypomnieć, iż na forum istnieje, i to założony przez Ciebie, specjalistyczny temat poświęcony działalności Białostockich Zakładow Graficznych, do którego najlepiej wpasowuje się większość pisanych przez Ciebie postów, w tym i te ostatnie, które zamieszczałeś w wątku Muchy. Jednocześnie, korzystając z okazji, pragnę zakomunikować, iż wspomniany wątek BZG jest moim ulubionym wątkiem na forum i czytałem go wielokrotnie, zawsze z największą przyjemnością i zainteresowaniem.