Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3195 dnia: Grudzień 03, 2015, 01:17:30 pm »
To chyba będzie normalny format bez obwoluty.

(lakier + obwoluta, oby tym razem dobrze wykonana)
A co było źle w Sprawiedliwości?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3196 dnia: Grudzień 03, 2015, 01:20:09 pm »
Bękarty już do mnie jadą. :smile: ...a Scalped również w planach.

Co do Miraclemana to o komiksie słyszałem dużo dobrego aczkolwiek sam nie czytałem. Warto aby został wydany w standardzie Sprawiedliwości (lakier + obwoluta, oby tym razem dobrze wykonana) biorąc pod uwagę wyższą cenę?


No ja osobiście byłbym ciekawy tych stron w powiększonym formacie, zwłaszcza tych, przez które komiks wylądował w folii jako Mature Content  :wink: 
Spoiler: pokaż
(poród)
perły przed wieprze

Offline FloreK9

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3197 dnia: Grudzień 03, 2015, 01:23:04 pm »
To chyba będzie normalny format bez obwoluty.

Nic nie napisali na swoim profilu na ten temat więc niczego nie wykluczam. ;)

Cytuj
A co było źle w Sprawiedliwości?

Grzbiet obwoluty jest zbyt wąski przez to grafika z tylnej okładki na niego nachodzi - przynajmniej u mnie tak to wygląda, a jestem pewien, że w internetach żale na ten temat też czytałem. ;)


Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3198 dnia: Grudzień 03, 2015, 01:37:41 pm »
No to Mucha dowaliła do pieca. Nie sądzę żeby ktoś to przebił.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3199 dnia: Grudzień 03, 2015, 04:47:40 pm »
No to Mucha dowaliła do pieca. Nie sądzę żeby ktoś to przebił.

Ekhm, ekhm...


Alan Moore, Jamie Delano, Alan Davis "The Complete Dr. & Quinch"
Alan Moore's "Future Shocks"
Alan Moore, Jim Baikie "Skizz"
perły przed wieprze

Offline perek82

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3200 dnia: Grudzień 03, 2015, 05:07:33 pm »
człowiek wraca z fabryki a tu takie wiadomości.
W sumie mogłem się spodziewać - niedawno zakupiłem po angielsku, więc było tylko czekać aż ktoś to zapowie po polsku.
Run Original Writera jak najbardziej nadaje się do wydania w 1 tomie. Wydanie oryginalne jest podzielone na 3, ale ilość dodatków jest porażająca. Szkice chyba większości stron są dołączone.
W oryginale kosztowało mnie ta przyjemność ze 3 stówy. Wydanie polskie, nawet jak będzie za 150 to pół darmo.


Sam komiks miażdży. Wydanie oryginalne ma odnowione kolory i o dziwo wygląda to pięknie na kredowym błyszczącym papierze.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3201 dnia: Grudzień 03, 2015, 05:12:08 pm »
Wyobrażacie sobie jaki to będzie hejt na wydawnictwo, jak zrezygnuje z dodatków? Przecież niedawno Egmont zebrał dość mocne baty, że zamiast jednego szkicu  Jockera (czy tam okładki) umieścił reklamy swoich komiksów. A tu pod nóż prawdopodobnie dziesiątki stron. Nie wiem jak Mucha się wyliże z tego!

Offline perek82

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3202 dnia: Grudzień 03, 2015, 05:14:38 pm »
ja np. z przyjemnością przytuliłbym wydanie bez dodatków, za to w 1 tomie i za połowę ceny :smile:
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3203 dnia: Grudzień 03, 2015, 05:16:06 pm »
Ja czekam na hejty za cenę. Bo mogę przyjmować zakłady, że licencja tania nie była - biorąc pod uwagę ile kosztowały pojedyncze haceki, można powiedzieć, że Marvel "ceni sobie" tą serię. :wink: Tak czy inaczej - Pany, bierita ten komiks!

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3204 dnia: Grudzień 03, 2015, 05:24:07 pm »
Polski czytelnik jest wymagający, nawet przesunięcie na obwolucie może ujść za spieprzenie sprawy. A co do ceny, jeśli rzeczywiście będzie wysoka, to na długo przed premierą Miracleman w Sklepie Gildii może doczekać się wielu komentarzy z oceną na jedną gwiazdkę. Że o przelicznikach ile za to byłoby tomów WKKM nie wspomnę.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3205 dnia: Grudzień 03, 2015, 05:30:48 pm »
Ja sam jestem w jakimś tam stopniu wymagający, ale... Miracleman był wymieniany wyłącznie jako "niespełnialne marzenie", a tymczasem Mucha spełnia marzenia. Tak jak kiedyś z Długim Halloween. :D

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3206 dnia: Grudzień 03, 2015, 05:33:16 pm »
Wyobrażacie sobie jaki to będzie hejt na wydawnictwo, jak zrezygnuje z dodatków? Przecież niedawno Egmont zebrał dość mocne baty, że zamiast jednego szkicu  Jockera (czy tam okładki) umieścił reklamy swoich komiksów. A tu pod nóż prawdopodobnie dziesiątki stron. Nie wiem jak Mucha się wyliże z tego!

HA! Poczułem się wywołany do tablicy, choć......z Muchą jest ten przypadek, że oni zawsze się zastanawiają i analizują sprawę. Ze Sprawiedliwością było tak, że chyba w styczniu napisali, że są zdania podzielone odnośnie wypasionego wydania, że jest impas i od samego początku dawali komunikat, że sprawa jest mocno dyskutowana.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3207 dnia: Grudzień 03, 2015, 05:43:51 pm »
Miracleman był wymieniany wyłącznie jako "niespełnialne marzenie", a tymczasem Mucha spełnia marzenia. Tak jak kiedyś z Długim Halloween. :D

Tak, dla mnie to ten sam przypadek spelnionego marzenia.

W ogole powinni czesciej siegac po takie opasle tomiszcza. Nie moga DC/Vertigo, nie ma sensu wydawac klasycznych superbohaterow Marvela poki jest WKKM? No to Alias, Incognito, czy American Flagg...

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3208 dnia: Grudzień 03, 2015, 06:14:07 pm »
Ja to się bardzo cieszę  :biggrin: z wydania całości w jednym tomie bez dodatków (których jest więcej niż samego komiksu  :smile: ).

Mieliśmy pierwsi Star Wars vol.1 teraz mamy pierwsi Miracleman - Complete Edition  :lol:

W ogole powinni czesciej siegac po takie opasle tomiszcza. Nie moga DC/Vertigo, nie ma sensu wydawac klasycznych superbohaterow Marvela poki jest WKKM? No to Alias, Incognito, czy American Flagg...
...Punisher MAX  :smile:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2015, 06:50:54 pm wysłana przez JanT »

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3209 dnia: Grudzień 03, 2015, 06:20:33 pm »
Myślę, że sięgną po Alias, może Punishera - w końcu będzie w drugim sezonie Daredevila, więc może mu wzrosnąć popularność.

 

anything