trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1659962 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Holsten

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3210 dnia: Grudzień 03, 2015, 06:30:46 pm »
Wczoraj ponadrabialem zaleglosci zakupowe w Gildii i myslalem, ze na jakis czas bedzie spokoj a tu takie wiesci.

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3211 dnia: Grudzień 03, 2015, 06:42:03 pm »
Przymierzalem sie do kupna po angielsku, a tu taki ladny niusik, super info. Piekna sprawa  :razz:
Przyszly rok zapowiada sie po prostu wysmienicie. Oby to eldorado trwalo jak najdluzej  :razz:
pzdr
ps gdyby jeszcze byly wyzsze rabaciki na komiksy muchy, ale i tak nie jest zle.  :biggrin:
ps2 czy gdzies, ktos zebral te wszystkie ekstra zapowiedzi na przyszly rok, bo ja juz sie gubie w tych dobrych niusach  :biggrin:
 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3212 dnia: Grudzień 03, 2015, 06:45:29 pm »
Dolaczam sie do wszystkich oczekujacych na Miraclemana.
Przyznam szczerze, ze oprocz zaslyszanych tu i owdzie informacji, dotyczacych przypychanek o prawach autorskich, nie za wiele wiedzialem o tym komiksie. Jednakze, zarowno zapowiedz Muchy (wraz z podlinkowanym artykulem z KZ), jak i Wasze posty tutaj narobily mi na niego strasznego smaka.
 :wink:   
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3213 dnia: Grudzień 03, 2015, 06:51:42 pm »
Ekhm, ekhm...


Alan Moore, Jamie Delano, Alan Davis "The Complete Dr. & Quinch"
Alan Moore's "Future Shocks"
Alan Moore, Jim Baikie "Skizz"
Wszystko to są pewnie świetne rzeczy, które na pewno trafią na moją półkę, ale na Miraclemana czekałem najbardziej.


Myślę, że sięgną po Alias
Również trzymam kciuki za Alias po polsku.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3214 dnia: Grudzień 03, 2015, 06:54:36 pm »
Również trzymam kciuki za Alias po polsku.

Kwestia czasu, mnie martwi Daredevil... Cholera czemu to akurat Sideca zabrała się za ten pomysł (bo inaczej tego nazwać nie można).

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3215 dnia: Grudzień 03, 2015, 06:56:55 pm »
troszke cierpliwosci z ta sideka, oni juz odwalali takie numery.... :razz:
pzdr
ps wolalbym omniaka puniego max, rozmarzylem sie, alias tez nie pogardze  :biggrin:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline perek82

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3216 dnia: Grudzień 03, 2015, 08:00:36 pm »
Punisher MAX też w tym roku przygarnąłem, więc w sumie duża szansa, że zaraz ktoś to przetłumaczy i wyda :smile:
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline wilk_stepowy

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3217 dnia: Grudzień 03, 2015, 08:14:25 pm »
Ja mam podwójną zagwozdkę.  Nie dość że MM mam w oryginale to teraz nie wiem czy zbierać dalej.

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3218 dnia: Grudzień 03, 2015, 08:49:20 pm »
Jak widać będą to różne wydania, więc ja bym zostawił. Wolę nie myśleć ile to wydanie ang będzie warte jak się nakład wyprzeda :) Mam nadzieję, że pomogłem.

Offline FloreK9

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3219 dnia: Grudzień 03, 2015, 09:15:39 pm »
Polski czytelnik jest wymagający, nawet przesunięcie na obwolucie może ujść za spieprzenie sprawy.

Nie takie były moje intencje w poście, może źle przelałem myśli na klawiaturę. Nie jest to wielki (ani nawet średni) problem, ale był. Zresztą po premierze pisałem do Muchy na FB z gratulacjami pięknego wydania tego komiksu i sami byli świadomi, że obwoluta nie wyszła idealnie. Jestem ostatnim który hejtuje wydawnictwa, raczej staram się ich bronić.

Offline rymski

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3220 dnia: Grudzień 04, 2015, 09:08:52 am »
Przyznaję bez bicia: oprócz tego, że Miracleman był wielokrotnie wspominany w różnych wątkach, nie znam tej postaci i nie wiem na czym polega świetność tego komiksu. Czy ktoś może naświetlić sytuację? Dlaczego wszyscy się tak cieszą i dlaczego ta historia jest tak wyjątkowa, że urosła do rangi kultowej?

Wprawdzie bardzo liczyłem na Alias, ale jeśli ten Miracleman jest taki dobry, to też chętnie postawię go na półce.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3221 dnia: Grudzień 04, 2015, 09:26:21 am »
Wprawdzie bardzo liczyłem na Alias
Jeszcze około dziesięciu tytułów Muchy nie znamy na 2016 może się znajdzie i Alias  :smile:

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3222 dnia: Grudzień 04, 2015, 09:31:31 am »
Przyznaję bez bicia: oprócz tego, że Miracleman był wielokrotnie wspominany w różnych wątkach, nie znam tej postaci i nie wiem na czym polega świetność tego komiksu.
Wprawdzie bardzo liczyłem na Alias, ale jeśli ten Miracleman jest taki dobry, to też chętnie postawię go na półce.
Zgaduję, że świetność MM polega na tym samym co Alias: na dobrze rozpisanej postaci i ciekawych przygodach.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3223 dnia: Grudzień 04, 2015, 10:10:46 am »
Jeszcze około dziesięciu tytułów Muchy nie znamy na 2016 może się znajdzie i Alias  :smile:

Skoro niektórzy lubili wróżyć z postów Muchy na FB to...


perły przed wieprze

Offline radef

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3224 dnia: Grudzień 04, 2015, 10:13:29 am »
Skoro niektórzy lubili wróżyć z postów Muchy na FB to...
Z tego wynika, że 1 grudnia nie ogłoszą "Alias" i to się sprawdziło. Ale wcale to nie znaczy, że Mucha nie zamierza w przyszłym roku wydać "Aliasa".
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja