Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3300 dnia: Luty 02, 2016, 04:30:24 pm »
Szkoda, że nie podjęli się wydania wszystkiego razem w formie jakby omniaka. Mucha planuje to wydać w 4 tomach w twardej oprawie, dobrze rozumiem?

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3301 dnia: Luty 02, 2016, 04:36:48 pm »
Szkoda, że Mucha nie wydaje też Daredevila. Pewnie mielibyśmy już ze 2 tomy :P

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3302 dnia: Luty 02, 2016, 04:46:04 pm »
Mucha planuje to wydać w 4 tomach w twardej oprawie, dobrze rozumiem?
Od jakiegoś czasu wszystkie komiksy Muchu są (i będą) w twardej oprawie. A mnie od Muchy wciąż marzy się omniak Astonishing X-Men...

Offline absolutnie

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3303 dnia: Luty 02, 2016, 04:53:05 pm »
To by było kozackie - Iron Fista bym kupił na pewno. A w tym Aliasie to dużo Luke Cage'a i innych gościnnych występów jest?
Sądząc po Twoich postach w innych tematach, to nie jest komiks dla Ciebie. Przede wszystkim, jest za bardzo europejski jak na komiks amerykański.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3304 dnia: Luty 02, 2016, 05:13:42 pm »
Hmmm, a mi się zawsze wydawało (poparte wielokrotną lekturą), że to totalne jankeskie hardboiled (nie pierwszy raz) przeniesione na grunt komiksu w trykotach, tak amerykańskie, że czytając to zaczynasz śpiewać Guthriego pod nosem. Niby komiks z logiem Marvela, a tu trochę Richarda Price'a (bo Bendis go wyznaje), trochę Hammetta. Nigdy nawet nie przeszło mi przez myśl, że ten komiks jest bardziej europejski niż amerykański w swoim klimacie. Alias, bourbon (nieśmiało zasugeruję wild turkey), lucky strike, a nie... ;)
perły przed wieprze

Offline Holsten

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3305 dnia: Luty 02, 2016, 05:16:13 pm »
Świetnie.

Offline Julek_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3306 dnia: Luty 02, 2016, 05:34:40 pm »
Hmmm, a mi się zawsze wydawało (poparte wielokrotną lekturą), że to totalne jankeskie hardboiled (nie pierwszy raz) przeniesione na grunt komiksu w trykotach, tak amerykańskie, że czytając to zaczynasz śpiewać Guthriego pod nosem. Niby komiks z logiem Marvela, a tu trochę Richarda Price'a (bo Bendis go wyznaje), trochę Hammetta. Nigdy nawet nie przeszło mi przez myśl, że ten komiks jest bardziej europejski niż amerykański w swoim klimacie. Alias, bourbon (nieśmiało zasugeruję wild turkey), lucky strike, a nie... ;)

I właśnie dlatego to nie jest komiks dla Bazyliszka

Offline absolutnie

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3307 dnia: Luty 02, 2016, 07:15:21 pm »
I właśnie dlatego to nie jest komiks dla Bazyliszka
No właśnie
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3308 dnia: Luty 02, 2016, 09:23:18 pm »
No właśnie


Wiedziałem, że odpisuję bez zrozumienia dla intencji Twojej, ale zrobiłem to z rozmysłem - bo nawet nie wiesz jaką przyjemność sprawiło mi pisanie to jakie mam skojarzenia związane z Alias ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2016, 09:37:32 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3309 dnia: Luty 02, 2016, 09:31:33 pm »
alias kiedys mialem brac w oryginale, ale odpuscilem. Od muchy biore na bank, piekna zapowiedz :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline eyesore

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3310 dnia: Luty 15, 2016, 10:14:04 pm »
mhm... i nikt nie pisze o kolejnej części Fatale? Co za ciekawe czasy nastały  :biggrin:

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3311 dnia: Luty 15, 2016, 10:30:47 pm »
Bo teraz nie jest trendy pisanie o tym co sie przeczytalo, tylko co sie kupilo, kupi albo nie kupi, badz kupi jak bedzie za dyche w dyskoncie.
 :neutral:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3312 dnia: Luty 15, 2016, 10:57:38 pm »
mhm... i nikt nie pisze o kolejnej części Fatale? Co za ciekawe czasy nastały  :biggrin:
O jakiej "kolejnej części" piszesz? Jeśli o części 3., to już nikomu nie chce się pisać, bo wszystko już dawno na ten temat zostało już powiedziane:

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,36890.msg1319557.html#msg1319557

i posty następne.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3313 dnia: Luty 15, 2016, 11:38:08 pm »
O jakiej "kolejnej części" piszesz? Jeśli o części 3., to już nikomu nie chce się pisać, bo wszystko już dawno na ten temat zostało już powiedziane:

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,36890.msg1319557.html#msg1319557

i posty następne.
chyba chodziło o czwartą; za kilka tygodni ma być dostępna, no ale z drugiej strony co pisać? jak pisać?... skoro się jeszcze nie przeczytało...
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3314 dnia: Luty 15, 2016, 11:53:59 pm »
Jak to "co pisać"? Przecież można napisać, że Fatale 4 się kupi albo nie kupi, bądź kupi jak będzie za dychę w dyskoncie, ktore to informacje, zdaniem komiksowych ekspertów, są teraz trendy:
Bo teraz nie jest trendy pisanie o tym co sie przeczytalo, tylko co sie kupilo, kupi albo nie kupi, badz kupi jak bedzie za dyche w dyskoncie.

 

anything