trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1659975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3315 dnia: Luty 16, 2016, 12:30:19 am »
Mea culpa.
Nie sledze polskiego wydania Fatale,  bo mam w oryginale. Cos mi jednak podpowiada, ze postow o tym kto i czy kupil bedzie wiecej niz o samym komiksie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3316 dnia: Luty 16, 2016, 09:40:30 am »
Mea culpa.
Nie sledze polskiego wydania Fatale,  bo mam w oryginale.


I to jest powód dla którego np. ja nie rozpisuję się tu o tym komiksie, muszę grzecznie poczekać aż w Polsce wyjdzie całość żeby moje opinie nikomu nic poważnego nie spoilerowały (bo szczerze, znając zakończenie inaczej odbieram niektóre elementy wcześniejszych tomów).
perły przed wieprze

Offline eyesore

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3317 dnia: Luty 16, 2016, 07:58:23 pm »
Chodziło mi bardziej że Mucha ogłosiła premierę kolejnego tomu a tu cisza. Może faktycznie jak nie ma rozkminy jak tu kupić tom za 10 zł, ilość stron względem ceny się nie zgadza lub nie będzie to w jakiejś kolekcji która być może będzie w Polsce to nie ma o czym pisać...  :cool:
Ja w każdym razie się jaram, szczególnie że to przedostatni tom bardzo dobrej historii i wygląda na to że ujrzymy komplet w Polsce.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3318 dnia: Kwiecień 01, 2016, 12:48:36 pm »
 Nowy Jork jest miastem, w którym nie ma miejsca dla superbohaterów. Podstarzały Peter Parker nie pamięta już nawet, kiedy ostatni raz nosił czerwono-niebieski kostium. I wcale za nim nie tęskni. Zresztą, nie ma już dla kogo go zakładać. Wszystko się zmienia, gdy dawny "przyjaciel" przyniesie mu niespodziewaną przesyłkę. Peter kolejny raz będzie musiał poradzić sobie z ciążącą na nim odpowiedzialnością.
 Venom. Kraven. Electro. Octopus. Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Spider-Man: Reign
 Scenariusz i rysunki: Kaare Andrews
 Mucha 2016


Jeśli to żart, to bardzo brutalny :sad: Ja to chcę.
Z drugiej strony poprzednie zapowiedzi z 01.04 się sprawdziły :P

Offline Ryba2111

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3319 dnia: Kwiecień 01, 2016, 12:54:10 pm »
Pewnie prawda, bo jaki jest sens takich nieprawdziwych informacji? Przecież to obok żartu nigdy nie stało.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3320 dnia: Kwiecień 01, 2016, 01:16:38 pm »
Z drugiej strony poprzednie zapowiedzi z 01.04 się sprawdziły :P
Tak dokładnie było - Mucha już swego czasu zapowiadała 1 kwietnia wydanie komiksów i nigdy nie był to żart.
Czekam na to z wywieszonym językiem - Spidera nigdy mało. Ciekawie kiedy planowana premiera.

P.S. Rozbawiła mnie poniższa odpowiedź Muchy:
Cytuj
Wydajecie zdecydowanie za dużo pozycji, które stoją już na mojej półce.

Przyślij zdjęcia półek. Wybierzemy coś jeszcze

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3321 dnia: Kwiecień 01, 2016, 01:35:58 pm »
No way.
Kiedyś próbowałem to czytać, ale ciężko mi to szło. Jeśli jednak Mucha wydałaby tego Spider-mana, to na pewno bym wziął. Jeśli to żart primaaprilisowy, to znowu dałem się nabrać.

Offline radef

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3322 dnia: Kwiecień 01, 2016, 01:37:07 pm »
Jeśli to żart primaaprilisowy, to znowu dałem się nabrać.
Raczej nie. W poprzednim roku zapowiedzieli "Wolverine Geneza 2" i wydali.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3323 dnia: Kwiecień 01, 2016, 01:52:23 pm »
Akurat ten tytuł, był żartem samym w sobie. :) Z wielu możliwości nie wiem czemu Mucha w 2015 akurat wybrała te 3 Marvele, które w ogóle mi nie podeszły. :/ Dajcie Apocalypsa, Onslaughta, Armored War, coś z Avenger albo Punishera.

Taki przyszłościowy Spider-man mi się podoba - fajnie jeśli zostanie wydany. I Alias już niedługo. W tym roku Mucha lepiej wybiera.

Mikel

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3324 dnia: Kwiecień 01, 2016, 02:00:33 pm »
fajna wiadomość,
brakuje info że jeszcze w tym roku wydadzą CAPTAIN AMERICA: WHITE  :)

Offline Ryba2111

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3325 dnia: Kwiecień 01, 2016, 02:15:18 pm »
Akurat ten tytuł, był żartem samym w sobie. :smile: Z wielu możliwości nie wiem czemu Mucha w 2015 akurat wybrała te 3 Marvele, które w ogóle mi nie podeszły. :/ Dajcie Apocalypsa, Onslaughta, Armored War, coś z Avenger albo Punishera.

Taki przyszłościowy Spider-man mi się podoba - fajnie jeśli zostanie wydany. I Alias już niedługo. W tym roku Mucha lepiej wybiera.
Musisz zawczasu pisać do wydawnictw i podawać listę tytułów, które Ci nie podeszły. Wtedy unikniesz czytania takich newsów a i komiksy będą lepsze. Skorzystamy na tym my, czytelnicy!


Nie znam tego komiksu, ale z informacji w serwisach branżowych wynika, że warto się tą historią zainteresować.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2016, 02:28:09 pm wysłana przez Ryba2111 »


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3326 dnia: Kwiecień 01, 2016, 02:22:58 pm »
Jakoś dziwnym trafem jest tak, że jak 8azyliszek mówi, że coś mu nie podeszło, to warto się tym czymś zainteresować ;)

A na poważnie - nowy komiks z moich ukochanym bohaterem zawsze na propsie. Mam nadzieję, że więcej wydawców pokusi się o starsze historie ze Spidey'em, bo Superior to już nie jest to samo. Zupełnie mi nie leży, ale sprzedaje się dobrze, więc może to tylko moje odczucie :) to samo mam z Batmanem z New52.

Offline Jaxx

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3327 dnia: Kwiecień 01, 2016, 02:24:47 pm »
Taki przyszłościowy Spider-man mi się podoba - fajnie jeśli zostanie wydany. I Alias już niedługo. W tym roku Mucha lepiej wybiera.

Na Alias to Ty uważaj. Ma "brzydkie" rysunki. Twój zmysł estetyczny, ukierunkowany na prace pokroju Jima Lee, może tego nie wytrzymać. 

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3328 dnia: Kwiecień 01, 2016, 02:35:17 pm »
Musisz zawczasu pisać do wydawnictw i podawać listę tytułów, które Ci nie podeszły. Wtedy unikniesz czytania takich newsów a i komiksy będą lepsze. Skorzystamy na tym my, czytelnicy!
Jakoś dziwnym trafem jest tak, że jak 8azyliszek mówi, że coś mu nie podeszło, to warto się tym czymś zainteresować :wink:
Na Alias to Ty uważaj. Ma "brzydkie" rysunki. Twój zmysł estetyczny, ukierunkowany na prace pokroju Jima Lee, może tego nie wytrzymać. 
Nie no ja już nie mogę - PANOWIE, DAJCIE SPOKÓJ. Ile można? Czytać się tego nie. Na 8azyliszka przez cały czas najeżdżacie, że gada (pisze) ciągle o tym samym, a sami lepsi nie jesteście.
Lepiej podzielcie się swoimi wrażeniami z lektury, oczekiwaniami co do lektury, czy czymś innym związanym z tą lekturą, a nie pitolicie od rzeczy.

Mikel

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3329 dnia: Kwiecień 01, 2016, 02:36:59 pm »
Na Alias to Ty uważaj. Ma "brzydkie" rysunki. Twój zmysł estetyczny, ukierunkowany na prace pokroju Jima Lee, może tego nie wytrzymać. 
Rysunki jak rysunki, ale fabuła, przecież to nie SH, bardziej kryminał to jest, narzekanie będzie jak z Catwoman

 

anything