trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660060 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba2111

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3330 dnia: Kwiecień 01, 2016, 02:42:38 pm »
Nie no ja już nie mogę - PANOWIE, DAJCIE SPOKÓJ. Ile można? Czytać się tego nie. Na 8azyliszka przez cały czas najeżdżacie, że gada (pisze) ciągle o tym samym, a sami lepsi nie jesteście.
Lepiej podzielcie się swoimi wrażeniami z lektury, oczekiwaniami co do lektury, czy czymś innym związanym z tą lekturą, a nie pitolicie od rzeczy.
Ja mogę. Nie wiem jak inni.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Jaxx

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3331 dnia: Kwiecień 01, 2016, 02:44:18 pm »
Nie no ja już nie mogę - PANOWIE, DAJCIE SPOKÓJ. Ile można? Czytać się tego nie. Na 8azyliszka przez cały czas najeżdżacie, że gada (pisze) ciągle o tym samym, a sami lepsi nie jesteście.
Lepiej podzielcie się swoimi wrażeniami z lektury, oczekiwaniami co do lektury, czy czymś innym związanym z tą lekturą, a nie pitolicie od rzeczy.

Ja mu tylko grzecznie wskazałem, dlaczego może mu się Alias nie spodobać. Żeby nie kupił i potem nie marudził, jak to stracił kasę na ten "słaby Alias" i nie wylewał żali na forum, że Mucha badziewne pozycje wydaje. To raczej nie pitolenie od rzeczy. Ale ok, na tym poprzestanę. 

Mikel

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3332 dnia: Kwiecień 01, 2016, 02:46:11 pm »
Ja mu tylko grzecznie wskazałem, dlaczego może mu się Alias nie spodobać. Żeby nie kupił i potem nie marudził, jak to stracił kasę na ten "słaby Alias" i nie wylewał żali na forum, że Mucha badziewne pozycje wydaje. To raczej nie pitolenie od rzeczy. Ale ok, na tym poprzestanę. 
Me 2 :)

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3333 dnia: Kwiecień 01, 2016, 03:11:59 pm »
Czytałem dawno i mi się podobało  :smile: Historia mroczna i podobna do "Powrotu Mrocznego Rycerza"

I takie Marvele (MAX i Knights) to ja rozumiem  :smile:

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3334 dnia: Kwiecień 01, 2016, 03:18:48 pm »
Nie wiem jak inni, ale ja czekam niecierpliwie na Miraclemana. Po lekturze Golden Age Gaimana wprost nie moge sie doczekac aby dorwac to w swoje lapska. Fajnie, ze Mucha wyda trzy tomy w jednym wydaniu zbiorczym.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3335 dnia: Kwiecień 01, 2016, 03:20:14 pm »
Nie wiem jak inni, ale ja czekam niecierpliwie na Miraclemana. Po lekturze Golden Age Gaimana wprost nie moge sie doczekac aby dorwac to w swoje lapska. Fajnie, ze Mucha wyda trzy tomy w jednym wydaniu zbiorczym.

Mam dokładnie tak samo. Z tym, że to co wydaje mucha będzie od Moora a nie Gaimana. Premiera w maju czy coś się zmieniło?

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3336 dnia: Kwiecień 01, 2016, 03:39:11 pm »
Tak, wiem o tym, ze to Miracleman Moore'a. Gaiman tylko kontynuowal po nim. Premiera w drugiej polowie maja.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline kelen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3337 dnia: Kwiecień 01, 2016, 04:23:24 pm »
Jestem ciekaw ile lat minie, zanim wszyscy zrozumieją, że Mucha nigdy nie zapowiedziała czegoś dla żartu. 1 kwietnia to po prostu tradycja od czasu Long Halloween (wtedy miało to też podwójny kontekst, jakby nie było).
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3338 dnia: Kwiecień 01, 2016, 07:19:44 pm »
Właśnie, a wie ktoś jak Mucha zapatruje się na te zeszyty od Gaimana? Tym bardziej, że Gaiman chyba ma jakoś teraz tworzyć kontynuację tego runu.

Offline rand34

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3339 dnia: Kwiecień 01, 2016, 08:50:01 pm »
Wiadomo kiedy dokładnie ma wyjść Alias? Gdzieś można rozpiskę znaleźć tak jak ta Egmontowa z dokładnymi datami i tytułami na dany miesiąc? Bo że w Maju ma wyjść to ja wiem ;-)

Offline kelen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3340 dnia: Kwiecień 01, 2016, 10:59:42 pm »
Wiadomo kiedy dokładnie ma wyjść Alias? Gdzieś można rozpiskę znaleźć tak jak ta Egmontowa z dokładnymi datami i tytułami na dany miesiąc? Bo że w Maju ma wyjść to ja wiem :wink:

Jeśli nie ma nic więcej ogłoszonego na FB Muchy, to nznaczy, że żadnej innej informacji nie znajdziesz.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3341 dnia: Kwiecień 01, 2016, 11:38:06 pm »
Czytałem dawno i mi się podobało  :smile: Historia mroczna i podobna do "Powrotu Mrocznego Rycerza"

I takie Marvele (MAX i Knights) to ja rozumiem  :smile:
I takie posty (skrótowe i do rzeczy) to ja rozumiem.
Dzięki.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3342 dnia: Kwiecień 02, 2016, 10:48:25 am »
Fajnie, ze Mucha wyda trzy tomy w jednym wydaniu zbiorczym.


Ja obstaję przy zdaniu, że fajnie by było jakby Mucha wydała to nie ignorując przedruków Miraclemana Micka Anglo, które Marvel w swoje wydanie wplótł i dzięki temu pokazał pełne spektrum Miraclemana. Niby fajnie, że wydadzą, będzie esencja, ale to taki strzał, który traci część impetu.
perły przed wieprze

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3343 dnia: Kwiecień 02, 2016, 11:15:07 am »
I to, jak to niestety u Muchy często bywa, wydanie nie będzie pewnie zawierało żadnej przedmowy, która by coś rozjaśniła.

mgnesium

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3344 dnia: Kwiecień 06, 2016, 08:29:42 am »
apropo serii miracleman, za fb:

Cytat: facebook user
czy jeżeli sprzedaż będzie zadowalająca, byłaby szansa na kontynuację autorstwa gaimana?
Cytat: mucha comics
To jedna z opcji, które rozważamy.

kupujcie (kupujmy)?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2016, 08:33:33 am wysłana przez mgnesium »