Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660950 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał Siromski

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3405 dnia: Maj 02, 2016, 08:54:46 am »
Miracleman będzie miał dużą obsuwę, ze względu na ogrom pracy przy tym tytule. Myślę, że raczej pojawi się na MFKiG.
Z naszymi ocenami jest jak z zegarkami: każdy chodzi inaczej, a jednak wierzymy tylko swojemu

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3406 dnia: Maj 02, 2016, 09:26:41 am »
Ja to się obawiam że może się w ogóle nie pojawić  :doubt:

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3407 dnia: Maj 02, 2016, 09:51:49 am »
Ja to się obawiam że może się w ogóle nie pojawić  :doubt:
Tylko spokój może nas uratować  :lol: . Mucha to nie Sideca. Jak potwierdzili, że coś wydadzą to wydadzą. Obsuwy zawsze się zdarzają (chociażby ostatnio Egmont z Nową Granicą), aczkolwiek mogliby oficjalnie o tym powiadomić. Ja, podobnie jak @Antari, planowałem wrzucić Alias i Miraclemana do majowego koszyka, a tu d... Ktoś na FB Muchy zadał już pytanie kiedy będzie MM, mam nadzieję, że w miarę sprawnie odpowiedzą.

P.S. Ostatnio oferta Muchy pojawiła się na nieprzeczytane.pl (chociaż nie ma tego co próbuję znaleźć w dobrej cenie tzn. Catwoman: Rzymskie wakacje)

P.S.2 Dajcie coś znać na temat "Ludzi gniewu". Sporo u nas ostatnio Aarona, a na razie mam tylko jego (oczywiście jeszcze nieprzeczytane) Wolverine i X-Men
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2016, 09:56:46 am wysłana przez laf »

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3408 dnia: Maj 02, 2016, 09:59:16 am »
Może się "nie pojawić" nie z winy Muchy.
Nie ma co spekulować trzeba czekać na info  :smile:

mgnesium

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3409 dnia: Maj 02, 2016, 10:04:42 am »
chociaż nie ma tego co próbuję znaleźć w dobrej cenie tzn. Catwoman: Rzymskie wakacje)

i już nie będzie, nakład wyszedł.

Offline pyetya

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3410 dnia: Maj 02, 2016, 10:09:59 am »
P.S.2 Dajcie coś znać na temat "Ludzi gniewu". Sporo u nas ostatnio Aarona, a na razie mam tylko jego (oczywiście jeszcze nieprzeczytane) Wolverine i X-Men

Jak dla mnie "Scalped" super, "Southern Bastards" bardzo lubię ale "Ludzi gniewu" odpuściłem - dużo to słabsze pod względem zarówno rysunku jak i scenariusza.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3411 dnia: Maj 02, 2016, 10:18:31 am »
i już nie będzie, nakład wyszedł.
I na pewno nie będzie dodruku, tak jak w przypadku Batman Długie Halloween. Proponowałbym brać póki jeszcze są normalne ceny, np. na allegro czy arosie.

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3412 dnia: Maj 02, 2016, 10:20:55 am »
i już nie będzie, nakład wyszedł.
Poszperałem trochę i chyba masz rację. No cóż, za długo zbierałem się do zakupu.

Jak dla mnie "Scalped" super, "Southern Bastards" bardzo lubię ale "Ludzi gniewu" odpuściłem - dużo to słabsze pod względem zarówno rysunku jak i scenariusza.
Problem z tym, że wolę nie wchodzić w kolejne serie, i dlatego taki one-shoot jak "Ludzie gniewu" bardzo by mi odpowiadał.

mgnesium

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3413 dnia: Maj 02, 2016, 10:26:36 am »
Poszperałem trochę i chyba masz rację. No cóż, za długo zbierałem się do zakupu.
Problem z tym, że wolę nie wchodzić w kolejne serie, i dlatego taki one-shoot jak "Ludzie gniewu" bardzo by mi odpowiadał.

na arosie jest jeszcze trochę egzemplarzy.

3,2,1....start.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3414 dnia: Maj 02, 2016, 10:32:31 am »
Man Of Wrath to oczywiście nie ten poziom co Scalped, nawet nie ten co Southern Bastards ale ma swoje mocne strony też. To znów Aaron jadący pod swoją miłość do McCarthy'ego, Peckinpaha i rodzinne traumy, tyle, że jednak bardziej komiks akcji.

Myślę, że jak ktoś lubi np. Gartha Ennisa to Men Of Wrath go kupi, zwłaszcza jako jeden strzał, a nie następna dłuższa seria (mimo, że Aaron zarzekał się, że jest możliwość luźnej kontynuacji tegoż). Rysunki Garneya też nie są tak mocne jak kiedyś ale jest tam kilka fajnych estetycznych zabiegów.
perły przed wieprze

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3415 dnia: Maj 02, 2016, 10:49:59 am »
Man Of Wrath to oczywiście nie ten poziom co Scalped, nawet nie ten co Southern Bastards ale ma swoje mocne strony też. To znów Aaron jadący pod swoją miłość do McCarthy'ego, Peckinpaha i rodzinne traumy, tyle, że jednak bardziej komiks akcji.

Myślę, że jak ktoś lubi np. Gartha Ennisa to Men Of Wrath go kupi, zwłaszcza jako jeden strzał, a nie następna dłuższa seria (mimo, że Aaron zarzekał się, że jest możliwość luźnej kontynuacji tegoż). Rysunki Garneya też nie są tak mocne jak kiedyś ale jest tam kilka fajnych estetycznych zabiegów.
Dzięki

na arosie jest jeszcze trochę egzemplarzy
Dokładnie 26 i to nawet w niezłej cenie (biorąc pod uwagę, że nakład praktycznie wyprzedany)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3416 dnia: Maj 02, 2016, 10:52:42 am »
A jakby kogoś interesowało więcej opinii o Men Of Wrath to mój niegdysiejszy redakcyjny kolega zrobił kiedyś krótki wpis (bo recenzja to to nie jest) o tej miniserii:
http://marvelcomics.pl/publicism/index/id/1401/Recenzja-komiksu---Ludzie-gniewu---Rodzyn
perły przed wieprze

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3417 dnia: Maj 02, 2016, 12:27:21 pm »
A jakby kogoś interesowało więcej opinii o Men Of Wrath to mój niegdysiejszy redakcyjny kolega zrobił kiedyś krótki wpis (bo recenzja to to nie jest) o tej miniserii:
http://marvelcomics.pl/publicism/index/id/1401/Recenzja-komiksu---Ludzie-gniewu---Rodzyn
O, nie wiedziałem, że kanwą historii była faktyczna sytuacja rodziny Aarona. Coraz bardziej mi się to podoba.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3418 dnia: Maj 02, 2016, 12:32:16 pm »

P.S.2 Dajcie coś znać na temat "Ludzi gniewu". Sporo u nas ostatnio Aarona, a na razie mam tylko jego (oczywiście jeszcze nieprzeczytane) Wolverine i X-Men

Podrzucę swoją recenzję:
http://moviesroom.pl/popkultura/komiksy/2999-ludzie-gniewu-recenzja

Moim zdaniem to najlepsze co wyszło spod pióra Aarona - podobało mi się bardziej niż Skalp i Bękarty z południa, chociaż obie te serie będę kontynuował. Tylko uwaga - na pierwszy rzut oka to festiwal bezsensownej przemocy. Ale zostaje w głowie pod koniec lektury.

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3419 dnia: Maj 02, 2016, 01:13:02 pm »
Dobra, przesądzone. Przy następnym uzupełnianiu zapasów ten komiks ląduje w moim koszyku.
No i fajnie.