Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3735 dnia: Sierpień 18, 2016, 07:06:12 pm »
Z jednej strony piszą, że Miracleman jesienią (więc pewnie październik, na wiadomą imprezę), a z drugiej komiks w drukarni - co oni będą z nim robić 2 miesiące? :P

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3736 dnia: Sierpień 18, 2016, 07:08:40 pm »
Suszyć. :)

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3737 dnia: Sierpień 18, 2016, 07:24:17 pm »



 :biggrin:

Może we wrześniu pokażą choć okładkę czy cokolwiek. Jak dla mnie im szybciej to wydadzą tym lepiej, ale patrząc realnie raczej październik.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3738 dnia: Sierpień 18, 2016, 07:34:53 pm »
Może we wrześniu pokażą choć okładkę czy cokolwiek. Jak dla mnie im szybciej to wydadzą tym lepiej, ale patrząc realnie raczej październik.
Również BARDZO czekam na polskie wydanie, ale nie zamierzam ich popędzać. Im bardziej je dopracują tym lepiej.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3739 dnia: Sierpień 18, 2016, 08:15:27 pm »
Również BARDZO czekam na polskie wydanie, ale nie zamierzam ich popędzać. Im bardziej je dopracują tym lepiej.

No ale jak już egzemplarze poszły do druku to nie ma co poprawiać :wink:

Offline Malibu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3740 dnia: Sierpień 18, 2016, 08:22:56 pm »
Pewnie na MFKiG chcą się ze wszystkim wyrobić i walnąć kilka komiksów naraz Miraclemana, Harrow County, Chew 6? (5 tom mówili, że się ukaże lipiec/sierpień)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3741 dnia: Sierpień 18, 2016, 08:30:44 pm »
No ale jak już egzemplarze poszły do druku to nie ma co poprawiać :wink:
Ależ jest! Na przykład dobrze wysuszyć strony. Sprawdzić czy nie ma błędów drukarskich. I inne rzeczy o których nie mam pojęcia.

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3742 dnia: Sierpień 18, 2016, 08:36:46 pm »
I inne rzeczy, których nie robi studio Lain ;)

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3743 dnia: Sierpień 18, 2016, 08:48:39 pm »
Blaskowitz powiedz mi co da sprawdzenie błędów drukarskich, już po wydrukowaniu kilku tysięcy egzemplarzy? Przecież nic się nie da już zrobić. Błędy trzeba sprawdzać na matrycy przed drukiem. Albo zrobić partię próbną i ją przeglądać. A na taką dokładność Mucha chyba nie ma kasy.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3744 dnia: Sierpień 18, 2016, 08:52:32 pm »
Ależ jest! Na przykład dobrze wysuszyć strony. Sprawdzić czy nie ma błędów drukarskich. I inne rzeczy o których nie mam pojęcia.

Z suszeniem stron ma problem tylko Studio Lain, więc jest to marginalny problem. A z błędami drukarskimi to jest tak, że w większości wychodzą na jaw w momencie kiedy pierwsi czytelnicy zrywają folię ochronną.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3745 dnia: Sierpień 18, 2016, 08:55:36 pm »
Blaskowitz powiedz mi co da sprawdzenie błędów drukarskich, już po wydrukowaniu kilku tysięcy egzemplarzy? Przecież nic się nie da już zrobić. Błędy trzeba sprawdzać na matrycy przed drukiem. Albo zrobić partię próbną i ją przeglądać. A na taką dokładność Mucha chyba nie ma kasy.

To da, że jeżeli będą poważne błędy (niezadrukowane strony, powtórzone strony, fiński tekst w dymkach) to można będzie ponownie wydrukować przed rozesłaniem egzemplarzy do sklepów, Mój Miłościwy Panie. Racz również zwrócić uwagę na fakt, iż dwa z trzech wymienionych przeze mnie błędów wynika już w trakcie druku i jest winą drukarni, nie Muchy.

@Itachi
Wiem, tak tylko sobie piszę dla podkreślenia, że w tym roku jest to tytuł, który najbardziej chce postawić na półce i chciałbym żeby wszystko było tip-top.

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3746 dnia: Sierpień 18, 2016, 08:58:47 pm »
Z suszeniem stron ma problem tylko Studio Lain, więc jest to marginalny problem.

Hola hola, kolego.
Pamietasz pofalowane, posklejane strony w Czterech Jezdzcach Apokalipsy? Tego chyba Studio Lain nie wydalo :wink:

Niech dopieszczaja tego Miraclemana, aby wszystko bylo top notch. Bardzo na ten komiks licze i nie moge sie go doczekac. A walka kupic oryginaly vs czekamy na wersje PL trwa od dawna.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3747 dnia: Sierpień 18, 2016, 09:00:44 pm »
Hola hola, kolego.
Pamietasz pofalowane, posklejane strony w Czterech Jezdzcach Apokalipsy? Tego chyba Studio Lain nie wydalo :wink:

Sytuację pamiętam, ale Czterech Jeźdźców od Muchy nie mam. Od tego czasu tego problemu już chyba nie było, prawda? Zdarzały się inne, ale wszystkich takich przypadków nie da się unikać.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3748 dnia: Sierpień 18, 2016, 09:05:53 pm »
Z suszeniem stron ma problem tylko Studio Lain, więc jest to marginalny problem. A z błędami drukarskimi to jest tak, że w większości wychodzą na jaw w momencie kiedy pierwsi czytelnicy zrywają folię ochronną.
Ja mam początek Velvet niewyschnięty.

Pewnie na MFKiG chcą się ze wszystkim wyrobić i walnąć kilka komiksów naraz Miraclemana, Harrow County, Chew 6? (5 tom mówili, że się ukaże lipiec/sierpień)
Miracleman na pewno na MFKiG a dodatkowo pewnie coś z tego: Saga 5, Alias 2, Harrow County, Spider-Man - Reign, Velvet 2  :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2016, 09:10:35 pm wysłana przez JanT »

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3749 dnia: Sierpień 19, 2016, 08:02:34 am »
Ja mam początek Velvet niewyschnięty.

Ja niestety nie tylko początek. Są to niewielkie fragmenty, ale praktycznie mam to do samego końca komiksu, na co drugiej stronie.