Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3750 dnia: Sierpień 19, 2016, 10:13:10 am »
[...] Pamietasz pofalowane, posklejane strony w Czterech Jezdzcach Apokalipsy?
Ja akurat w "Jezdzcach" NIE mialem żadnych pofalowanych stron. Niemniej jednak moj egzemplarz zawierał tylko JEDNĄ stronę, ale za to GRUBAŚNĄ na ok. centymetr, nad ktora nastepnie mozolnie pracowalem, zeby wydobywać kolejne sub-strony, pieczołowicie warstwa po warstwie - robota iście archeologiczna, dajaca mi wowczas posmak spelnienia, ktore musi czuc paleozoolog po wymiotełkowaniu z pozornie ordynarnej bryly kamienia szczątków Archaeopteryxa. Piekna sprawa...

Offline Malibu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3751 dnia: Sierpień 19, 2016, 10:23:20 am »
Chew 5 jednak na jesień tego roku a nie w sierpniu

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3752 dnia: Sierpień 19, 2016, 11:45:39 am »
Do tej pory skupiałem się na WKKM i Egmoncie ale w końcu przyszedł czas żeby nadrobić zaległości wydawnicze Marvela u Muchy.

Wczoraj doszła do mnie paczuszka z New Avengers 2-5, Thorem Wingowie, Origin II, Loganem i drugim tomem Wroga Publicznego.

Jeszcze trochę zostało ale myślę, że do końca roku uda się dokupić Żółtego, Szarego i Alias. Niestety pierwszy tom Wroga Publicznego już nie do dostania (nawet na allegro czy olx nie widziałem) a Astonishing X-Men 3 i 4 chodzą w astronomicznych cenach. Przydałby się dodruk ale tego pewnie nie będzie. Prędzej Egmont to wznowi.

Szkoda, że to wydawnictwo nie ma dokładnego planu wydawniczego przygotowanego i tak na prawdę nie wiemy kiedy wyjdzie 2 tom Alias, Spider-Man Reign czy Kapitan Ameryka Biały. Przydałby się takowy w planowaniu zakupów.

Offline Jaxx

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3753 dnia: Sierpień 19, 2016, 12:04:41 pm »
Szkoda, że to wydawnictwo nie ma dokładnego planu wydawniczego przygotowanego i tak na prawdę nie wiemy kiedy wyjdzie 2 tom Alias, Spider-Man Reign czy Kapitan Ameryka Biały. Przydałby się takowy w planowaniu zakupów.

Oj, przydałby się. Z drugiej strony, jak powyżej JanT napisał, co Mucha może wypuścić na targi, to aż mnie dreszcz przeszedł, ile dobra trzeba będzie przerzucić na inne terminy, bo na wszystko nie starczy funduszy. I znowu będzie gonitwa za zaległościami, z widmem kończących się nakładów na karku. Nie wiem jak Wy, ale ja już jestem trochę zmęczony i przygnieciony tym ogromem pozycji, którymi zalewany jest rynek. Na sam Egmont potrzebowałbym z 700 zł, a tu jeszcze reszta wydawców wypuszcza fajne rzeczy...

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3754 dnia: Sierpień 19, 2016, 12:48:33 pm »


Szkoda, że to wydawnictwo nie ma dokładnego planu wydawniczego przygotowanego i tak na prawdę nie wiemy kiedy wyjdzie 2 tom Alias


Na fb Muchy padło jedynie stwierdzenie, że Jessica Jones 2 jesienią 2016.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3755 dnia: Sierpień 19, 2016, 02:04:43 pm »
bogi1 ale ci zazdroszczę. Sam bym kupił tych New Avengers 2-5, Wroga Publicznego czy Alias. Ale same New Avengers to 200 zł. A skąd tyle brać? Znajomi z forum nie chcą pożyczyć. :) A priorytetem są WKKM i WKKDC. Na razie zostaje więc tylko ze Sprawiedliwością i Wolverine Origin II.

Offline Malibu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3756 dnia: Wrzesień 02, 2016, 09:38:00 am »
Muszka właśnie podała na FB, że 5 tom Chew ukaże się 6 września 49zł 120str
https://www.facebook.com/MuchaComics/photos/?tab=album&album_id=1078069552270288


A Miracleman
Cytuj
prapremiera - MFKiG, Łódź; sklepy nieco później
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2016, 09:43:45 am wysłana przez Malibu »

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3757 dnia: Wrzesień 04, 2016, 07:44:16 pm »
Mucha pisze na FB że będzie jeszcze w tym roku jakiś Marvel "niespodzianka"

Po sukcesie Alias to może być Punisher MAX  :smile:

@DOWN: Nie. Pisali że poza Białym i SM (2 Alias raczej też nie).
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2016, 07:51:54 pm wysłana przez JanT »

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3758 dnia: Wrzesień 04, 2016, 07:47:33 pm »
A to nie będzie jednak ten Biały? Bo w katalogu Muchy z czerwca nie był umieszczony. Może więc dadzą go na święta i uznają, że to niespodzianka.

Offline Malibu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3759 dnia: Wrzesień 04, 2016, 07:51:58 pm »
Punisher albo Iron Fist (tak stawiam :wink: ). Chodź Iron Fist zapewne dopiero jak serial się ukaże.

Offline Malibu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3760 dnia: Wrzesień 04, 2016, 07:52:55 pm »
A to nie będzie jednak ten Biały? Bo w katalogu Muchy z czerwca nie był umieszczony. Może więc dadzą go na święta i uznają, że to niespodzianka.


Nie, Mucha mówi, że to coś innego niż CA: White ;)

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3761 dnia: Wrzesień 04, 2016, 07:54:51 pm »
To ja chcę coś dobrego co mogą dać spoza kolekcji. Jeśli Iron Fist to cokolwiek innego, niż Last Iron Fist Story, bo to będzie w MMH.

Offline pucek_miszcz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3762 dnia: Wrzesień 04, 2016, 07:59:30 pm »
Yyyy a nawet jak jeden tom będzie w MMH, to czy to nie jest cały run? Chyba lepiej dostać cały run niż jeden tom kolekcji? Obstawiam, podobnie jak Malibu, że to będzie albo Iron Fist albo Punisher. Którą z tych serii byście bardziej polecali? Punishera?
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline Garf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3763 dnia: Wrzesień 04, 2016, 07:59:59 pm »
To ja chcę coś dobrego co mogą dać spoza kolekcji. Jeśli Iron Fist to cokolwiek innego, niż Last Iron Fist Story, bo to będzie w MMH.

Jeżeli mieliby opublikować cały run Brubakera, to jestem jak najbardziej za wydaniem otwierającego go The Last Iron Fist Story. Moim zdaniem zdecydowanie bije to na głowę kolekcję, w której dostaniemy tylko początkową historię, a i to nie wiadomo kiedy i czy w ogóle :smile:
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3764 dnia: Wrzesień 04, 2016, 08:07:29 pm »
Mój typ JESSICA JONES PULSE COMPLETE COLLECTION