Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sokratesik

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3825 dnia: Wrzesień 05, 2016, 07:58:09 pm »
No przecież tyle ludzi pisało na forum, że chce tą historię dokończoną, że chyba nie o ikonę tu chodzi, a danie czytelnikom tego czego chcą.
Jeśli by tak było, to nic tylko chwalić...
Jeśli, bo to tylko moje przypuszczenia  :lol:

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3826 dnia: Wrzesień 05, 2016, 08:00:25 pm »
No przecież tyle ludzi pisało na forum, że chce tą historię dokończoną, że chyba nie o ikonę tu chodzi, a danie czytelnikom tego czego chcą.
Jeśli by tak było, to nic tylko chwalić...
Jeśli, bo to tylko moje przypuszczenia  :lol:


Ktoś kto decyduje o wypuszczaniu komiksów Muchy sugeruje się opiniami tego forum ?

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3827 dnia: Wrzesień 05, 2016, 08:15:25 pm »
dodałbym jeszcze :
Silver Surfer: Requiem
Ale trafiłeś. :lol:
 



Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3828 dnia: Wrzesień 05, 2016, 08:21:44 pm »
Ale trafiłeś. :lol:
 



Kompletnie mam pojęcia co już zostało wydane i mało mnie to obchodzi
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2016, 08:55:16 pm wysłana przez Gr8responsibility »

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3829 dnia: Wrzesień 05, 2016, 08:36:36 pm »
No przecież tyle ludzi pisało na forum, że chce tą historię dokończoną, że chyba nie o ikonę tu chodzi, a danie czytelnikom tego czego chcą.
Jeśli by tak było, to nic tylko chwalić...
Jeśli, bo to tylko moje przypuszczenia  :lol:

Mucha wydaje komiksy w kilku krajach, gdzie - niespodzianka! - są to te same tytuły. Rzeczywiście muszą więc ślęczeć godzinami nad forum i zastanawiać się czego chcemy ;)

Offline adam and arluk

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3830 dnia: Wrzesień 05, 2016, 08:44:17 pm »
Czy każdy tom serii CHEW to oddzielna historia? Chciałbym rozpocząć już czytanie, a nie cierpię "rozgrzebanych" wątków i oczekiwania na kolejne tomy.
Da się to jakoś ogarnąć nim skompletuję wszystkie 11 tomów?

Offline Sokratesik

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3831 dnia: Wrzesień 05, 2016, 08:54:15 pm »

Ktoś kto decyduje o wypuszczaniu komiksów Muchy sugeruje się opiniami tego forum ?
Może sugeruje się potrzebami naszego małego ryneczku komiksowego...? W przeciwieństwie do tych, którzy "kompletnie nie mają pojęcia co już zostało wydane"  :wink:
arczi - i w tych wielu krajach też Hachette wydało dwa pierwsze tomy Marvel Knights. Może interesują się nawet kilkoma ryneczkami...?  :wink:
Oczywiście to tylko moje przypuszczenia  :!:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2016, 08:59:21 pm wysłana przez Sokratesik »

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3832 dnia: Wrzesień 05, 2016, 08:54:25 pm »
Czy każdy tom serii CHEW to oddzielna historia? Chciałbym rozpocząć już czytanie, a nie cierpię "rozgrzebanych" wątków i oczekiwania na kolejne tomy.
Da się to jakoś ogarnąć nim skompletuję wszystkie 11 tomów?
1 i 2 tom myślę że można czytać niezależnie, ale 3-4-5 to już po kolei, tam jest ciągłość fabularna i przewijają się wątki z 2 pierwszych tomów.

mgnesium

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3833 dnia: Wrzesień 05, 2016, 08:55:32 pm »
Da się to jakoś ogarnąć nim skompletuję wszystkie 11 tomów?

a co masz na myśli pisząc "ogarnąć"? chew to bardzo dobry przykład opowiadania historii z planem. każdy kolejny arc rozwija wcześniej rozpoczęte wątki i zawiązuje nowe (jednocześnie będąc semi-kompletną historią).  możesz zacząć lekturę teraz, ale trzeba mieć świadomość że każdy z pierwszych pięćdziesięciu zeszytów jest niewielkim fragmentem rusztowania stawianego pod finał*.

*piszę to jako osoba czytająca regularne wydania zeszytowe
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2016, 09:00:50 pm wysłana przez mgnesium »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3834 dnia: Wrzesień 05, 2016, 10:44:20 pm »
Kompletnie mam pojęcia co już zostało wydane i mało mnie to obchodzi
No to po co zabierasz glos w dyskusji na temat prognoz tego, co ma byc wydane?

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3835 dnia: Wrzesień 05, 2016, 10:48:03 pm »
No to po co zabierasz glos w dyskusji na temat prognoz tego, co ma byc wydane?


No bo kogo obchodzi co zostało wydane prawie 10 lat temu ? Przecież tego i tak już nigdzie nie można dostać.


Może źle sprecyzowałem - nie obchodzi mnie co zostało wydane bardzo dawno temu bo fani się ciągle nowi pojawiają.

Offline Sokratesik

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3836 dnia: Wrzesień 06, 2016, 01:09:20 am »
Gr8 - napisałeś ładnie, że się nie znasz na polskim ryneczku komiksowym... i szacun był Ci za to. Tylko poczułeś, że trza się bronić i zaraz zmodyfikowałeś, że Cię to i tak nie obchodzi... I po co to EGO tak nakręcasz...??? Boisz się jakiejś forumowej porażki?? Nie znasz się to się nie znasz i już. Cokolwiek to zmienia? Ja też się nie znam np. na komiksach po angielsku i wcale się tego nie wstydzę. A wielu interesuje to co wydano 10 lat temu, szczególnie na tym forum. Nie tylko nowi (komiksiarze) tu są  - uwierz

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3837 dnia: Wrzesień 06, 2016, 01:32:07 am »
Gr8 - napisałeś ładnie, że się nie znasz na polskim ryneczku komiksowym... i szacun był Ci za to. Tylko poczułeś, że trza się bronić i zaraz zmodyfikowałeś, że Cię to i tak nie obchodzi... I po co to EGO tak nakręcasz...??? Boisz się jakiejś forumowej porażki?? Nie znasz się to się nie znasz i już. Cokolwiek to zmienia? Ja też się nie znam np. na komiksach po angielsku i wcale się tego nie wstydzę. A wielu interesuje to co wydano 10 lat temu, szczególnie na tym forum. Nie tylko nowi (komiksiarze) tu są  - uwierz


Dziękuję Ci, że tak uważnie śledzisz moje wpisy bo juz sam zapomniałem co tam napisałem. I tak, poniosłem dzisiaj ogromną porażkę aż zasnąć przez to nie mogę  :smile:

Offline adam and arluk

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3838 dnia: Wrzesień 06, 2016, 11:13:04 am »
1 i 2 tom myślę że można czytać niezależnie, ale 3-4-5 to już po kolei, tam jest ciągłość fabularna i przewijają się wątki z 2 pierwszych tomów.
a co masz na myśli pisząc "ogarnąć"? chew to bardzo dobry przykład opowiadania historii z planem. każdy kolejny arc rozwija wcześniej rozpoczęte wątki i zawiązuje nowe (jednocześnie będąc semi-kompletną historią).  możesz zacząć lekturę teraz, ale trzeba mieć świadomość że każdy z pierwszych pięćdziesięciu zeszytów jest niewielkim fragmentem rusztowania stawianego pod finał*.

*piszę to jako osoba czytająca regularne wydania zeszytowe
Przy 4-5 miesięcznych przerwach między kolejnymi tomami tracę wątki, muszę się cofać lub czytać wręcz od początku by poprzypominać sobie szczegóły. Dlatego wolałbym czytać "seriami" stanowiącymi odrębną całość lub od pierwszego tomu do ostatniego.
Z tego co się zorientowałem pierwszy tom to osobna historia, a jak z pozostałymi??

Offline Mawer

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3839 dnia: Wrzesień 06, 2016, 11:45:22 am »
Przy 4-5 miesięcznych przerwach między kolejnymi tomami tracę wątki, muszę się cofać lub czytać wręcz od początku by poprzypominać sobie szczegóły. Dlatego wolałbym czytać "seriami" stanowiącymi odrębną całość lub od pierwszego tomu do ostatniego.
Z tego co się zorientowałem pierwszy tom to osobna historia, a jak z pozostałymi??


Poniekąd już sobie odpowiedziałeś na pytanie. Zawsze możesz czytać na bieżąco, a gdy już zbierzesz całą serię przeczytać całość od początku. Pierwszy tom to nie do końca osobna historia, przecież główny wątek jest powtarzany w kolejnych tomach, a jak już ktoś wcześniej napisał od 3 tomu jest już ciągłość fabularna.

 

anything