Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dudi1212

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3930 dnia: Wrzesień 23, 2016, 01:34:40 pm »
Co to MMH? Bo jakoś nie czaję


Marvel Mightiest Heroes - kolekcja Hachette poświęcona najbardziej znanym (i tym mniej również) postaciom Marvela.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3931 dnia: Wrzesień 23, 2016, 01:38:55 pm »
Tylko że Saga, Velvet, Bękarty z Południa, Outcast, to są serię które trwają jeszcze i nie są zakończone. Dodatkowo Image ma coś takiego że serie u nich pauzują chyba na 2-3 miesięcy a my prawie zrównaliśmy się ze zbiorczymi tomami. Mamy chyba tylko jeden do tyłu, Mucha zostawia sobie taki bufor, Taurus leci tom za tomem, ale trzeba pamiętać że może być jeszcze jakaś obsuwa bo się wydawcy nie dogadają (jak to było z Żywymi trupami ostatnio i SEX). Właśnie nie wiadomo co z tą serią Kowalskiego, był jakieś info że prowadzone są rozmowy i tyle. Ja uważam że miejsce na Iron Fista jest jak najbardziej a bliżej serialu będzie większe zainteresowanie. Nie chce powtórki jak w przypadku Daredevila Bedisowo-Brubakerowego. Myślę że Mucha jest na tyle ogarnięta że jednak wyda ten tytuł.

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3932 dnia: Wrzesień 23, 2016, 01:47:07 pm »
A dodatkowo niektore serie jak np. Wytches (calkiem dobry komiks) wpadaja w wydawnicze limbo. Niby ongoing, a kolejne zeszyty sie od dawna nie ukazuja.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3933 dnia: Wrzesień 23, 2016, 01:50:30 pm »
A dodatkowo niektore serie jak np. Wytches (calkiem dobry komiks) wpadaja w wydawnicze limbo. Niby ongoing, a kolejne zeszyty sie od dawna nie ukazuja.
To bym też brał jakby wydali. Szczerze mówiąc o jestem trochę zaskoczony że tego jeszcze nie wydali.

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3934 dnia: Wrzesień 23, 2016, 01:54:28 pm »
Tym bardziej, ze jak na serial to calkiem zamknieta historia, w klimatach Blair Witch Project. Zajebiscie narysowana przez Jocka i fajnie pokolorowana ("poplamiona") przez Hollingswortha.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3935 dnia: Wrzesień 23, 2016, 01:58:53 pm »
Ale czemu musi to być właśnie The Last Iron Fist Story? Z tym bohaterem jest masa innych dobrych komiksów i niech z nich Mucha coś wybierze. A ten niech zostanie dla Hachette.

Offline Wolf85

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3936 dnia: Wrzesień 23, 2016, 02:05:03 pm »
Nie narzekajmy na strukturę wydawniczą Image, bo dka większości komiksów o których piszemy za częstotliwość wydawania odpowiadają głównie sami twórcy. Jeśli wolą/bardziej im się opłaca robić dłuższe przerwy na inne projekty, to to trzeba uszanować, oni też muszą z czegoś żyć. W innych wydawnictwach wcale nie byłoby szans na takie komiksy, bo albo twórcy na złamanie karku pracowaliby żeby dotrzymać terminu (i pewnie jakosc by spadła), albo szybko by ich edytor wymienił po paru numerach i mielibyśmy run innych twórców.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3937 dnia: Wrzesień 23, 2016, 02:07:12 pm »
Ale czemu musi to być właśnie The Last Iron Fist Story? Z tym bohaterem jest masa innych dobrych komiksów i niech z nich Mucha coś wybierze. A ten niech zostanie dla Hachette.
Dlatego że to początek dłuższej historii, bo zaczynanie serii od drugiego tomu mija się z celem, bo pisze Brubaker, który dobrze się sprzedaje.

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3938 dnia: Wrzesień 23, 2016, 02:13:11 pm »
Nie narzekajmy na strukturę wydawniczą Image, bo dka większości komiksów o których piszemy za częstotliwość wydawania odpowiadają głównie sami twórcy. Jeśli wolą/bardziej im się opłaca robić dłuższe przerwy na inne projekty, to to trzeba uszanować, oni też muszą z czegoś żyć.
Ja nie narzekam. Zaczalem czytac kilka serii z Image jeszcze zanim zaczely ukazywac sie ich polskie wydania, wiec do takiego stanu rzecz (czyt. struktury wydawniczej) jestem przywyczajony. Pisze o tym bo niektorzy chcieliby juz zaraz, na rowni z Ameryka lub nawet szybciej.
 :wink:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

mgnesium

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3939 dnia: Wrzesień 23, 2016, 08:27:39 pm »
pozycje festiwalowe można zamawiać na stronie wydawnictwa, z całkiem niezłym rabatem:

http://muchacomics.com/pl/p/Miracleman-tom-1/169
http://muchacomics.com/pl/p/Jessica-Jones-Alias-tom-2/167
http://muchacomics.com/pl/p/Hrabstwo-Harrow-Niezliczone-duchy-tom-1/166
http://muchacomics.com/pl/p/Saga-tom-5/168

chyba cały pakiecik (z wyjątkiem sagi, która mnie nie interesuje) zamówię bezpośrednio u nich.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2016, 08:30:49 pm wysłana przez mgnesium »

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3940 dnia: Wrzesień 23, 2016, 10:08:22 pm »
Harrow miałem nie brać, ale przykładowe plansze wyglądają zachęcająco. Podoba mi się sposób narracji. Mam nadzieję, że będzie lepsze od Severed.

Cage ktoś czytał? Już dawno nie widziałem komiksu z tak skrajnymi ocenami, od 1-2/10 do not nawet maksymalnych. Banner z Mandragory za bardzo mi nie podszedł, to jest w podobnym klimacie?
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2016, 04:30:25 pm wysłana przez amsterdream »

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3941 dnia: Wrzesień 23, 2016, 11:22:18 pm »

Cage ktoś czytał? Już dawno nie widziałem komiksu z tak skrajnymi ocenami, od 1-2/10 do not maksymalnych. Banner z Mandragory za bardzo mi nie podszedł, to jest w podobnym klimacie?
zdecydowanie lepsze niż Banner. ale nie jest to "Corben właściwy", czyli nie to za co jest powszechnie lubiany i z czym jest zazwyczaj kojarzony. szczerze mówiąc, sprowadzając ocenę do cyferek, ciężko byłoby mi wystawić jakąkolwiek. jedyne, czego się obawiam to, że po publikacji Cage'a - Corben zamiast zostać u nas docenionym i szerzej polubianym, przejdzie raczej bez większego echa. ale, obym się mylił!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3942 dnia: Wrzesień 24, 2016, 08:09:10 am »
Dostaliśmy nową wersję Miraclemana bez cenzury  :smile: Znajdź jedną różnicę  :biggrin:



Nawet nie wiedziałem że taka jest.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2016, 08:15:58 am wysłana przez JanT »

Offline nayroth

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3943 dnia: Wrzesień 24, 2016, 08:59:08 am »
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz   
-- któż by inny?

Album zawiera materiał opublikowany pierwotnie na łamach Miracleman #1-16. Liczba stron: 384 
-- cały run Moora zmieszczą w 1 tomie? Na amazonie trzy trejdy mają 176, 224 i 328 stron. Czyli co, ponad 300 stron to dodatki których mucha nie wyda?

Offline kelen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3944 dnia: Wrzesień 24, 2016, 09:07:56 am »
Info z 3 grudnia zeszłego roku:

"Zawartość: Miracleman #1-#16 (wszystkie opowieści do scenariusza Oryginalnego Autora serii) oraz Miracleman Annual #1 (specjalne historie Granta Morrisona i Petera Milligana) oraz wybrane dodatki (szkice itp). "

Oraz z komentarza do tego samego wpisu na FB:

"Tak, każdy z oryginalnych tomów to mniej więcej 50% dodatków (100 ston komiksu --> 100 stron dodatków). Much postanowiła znacznie zredukować ilość bonusów na rzeczy wydania komiksu właściwego w jednym tomie."
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru