trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4290 dnia: Marzec 11, 2017, 06:20:39 pm »
Najpierw Uncanny X-Force a teraz ten Iron Fist. Tyle dobra od Muchy. 5 chudszych hardcoverów pewnie a nie 2 grubaski 




JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4291 dnia: Marzec 11, 2017, 06:26:55 pm »
Dałem na FB KKK wcześniej o tym wiadomość i teraz dodałem to zdjęcie:



Z podpisem "To chyba nie będzie tylko Jupiter's Legacy Millara:" i Tomasz Sidorkiewicz polubił  :smile:

To tak:

-Immortal Iron Fist
-The Goddamned
-Jupiter's Legacy
-MPH
-Secret Service: Kingsman
-Empress

Ładnie :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2017, 06:32:47 pm wysłana przez JanT »

Offline Ryba2111

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4292 dnia: Marzec 11, 2017, 06:43:57 pm »
Empress tylko graficznie się broni :sad:


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4293 dnia: Marzec 11, 2017, 08:58:56 pm »
Zapowiedzi zapowiedziami.

Loki, nie wiedziałem czego mogę się spodziewać przed lekturą. Przykładowe plansze wyglądały wybornie. A uczta była wyśmienita. Bardzo dobry komiks, z uczuciowym scenariuszem. Loki jest w nim rozłożony na czynniki pierwsze, czytelnik może się z nim utożsamiać, współczuć mu, a na końcu może mu go brakować. Mucha doskonale wybrała tytuł i odkupiła część win wydając Władzę. Polecam!

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4294 dnia: Marzec 12, 2017, 12:53:33 am »
Jak dla mnie to zapowiedź roku z tym Immortal Iron Fist zaraz po UX-F Remendera. Egmont rozłożony na łopatki tymi zapowiedziami :) To są naprawdę konkretne rzeczy z SH. Warto dodać, że to pozycja nie tylko istotna z uwagi na Brubakera ale także pracę Davida Aja, który później odpowiedzialny był w większości za oprawę Hawkeye'a z NOW, który będzie miał premierę w PL za parę dni.

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4295 dnia: Marzec 13, 2017, 02:47:23 pm »
O to mnie żeś zaskoczył, byłem przekonany że była dostępna w każdym oddziale Muchy.

Obecnie w Portugalii wydają większość tego co u nas, ale właśnie Catwoman nie dostali (a z ostatnio wydanych Spider-Man: Reign i Hulk: Grey - być może ukazały się nakładem innych wydawnictw). Co ciekawe cześć komiksów wychodzi tam z innymi okładkami niż u nas:



A Chew wychodzi pod tytułem Tony Chu: Detective Canibal :biggrin:



Moim zdaniem dużo bardziej nośny.

A w Danii to już prawie nic się nie ukazuje, obecnie wydają tam tylko Sage i jeszcze Capa Loeba dostali. Nawet Miracleman się tam nie pojawił.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2017, 02:56:01 pm wysłana przez amsterdream »

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4296 dnia: Marzec 13, 2017, 03:12:51 pm »
Obecnie w Portugalii wydają większość tego co u nas, ale właśnie Catwoman nie dostali (a z ostatnio wydanych Spider-Man: Reign i Hulk: Grey - być może ukazały się nakładem innych wydawnictw).
Ciekawe, byłem przekonany, że w przypadku portugalskiego i polskiego oddziału nie ma różnic, ale może być tak jak piszesz, że te komiksy ukazały się nakładem innych wydawców, może z Catwoman było tak samo. 

A Chew wychodzi pod tytułem Tony Chu: Detective Canibal :biggrin:
To akurat widziałem.  :smile:

A w Danii to już prawie nic się nie ukazuje, obecnie wydają tam tylko Sage i jeszcze Capa Loeba dostali. Nawet Miracleman się tam nie pojawił.
Tak, ale tam mają też w ofercie inne komiksy, które u nas wydał Egmont (Sin City, Hellboy) lub Taurus (WE3) i z tego co widziałem na ich stronie sklepu cały czas dostępne (np. takie New Avengers, które u nas już nie jest).


Naszła mnie myśl że jednak polski oddział Muchy może mieć sporo do powiedzenia, najlepszym przykładem może być zeszłoroczny Alias (kiedy to wiele osób pisało o nim na fb Muchy, kiedy to sama się zapytała o ten tytuł), a teraz Iron Fist (o którego pisało wiele osób na fb od dawna). No ciekawe.


Na FB portugalskiego oddziału oficjalnie zapowiedziano na ten rok serię komiksów z Millarworld: JUPITER'S LEGACY; EMPRESS; MPH oraz SECRET SERVICE. Z wypowiedzi można wnioskować, że to nie koniec komiksów tego autora i pewnie będą kolejne w przyszłym roku. Teraz tylko czekać jak Mucha oficjalnie zapowie i u nas.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2017, 05:23:40 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4297 dnia: Marzec 13, 2017, 05:45:46 pm »
Na FB portugalskiego oddziału oficjalnie zapowiedziano na ten rok serię komiksów z Millarworld: JUPITER'S LEGACY; EMPRESS; MPH oraz SECRET SERVICE. Z wypowiedzi można wnioskować, że to nie koniec komiksów tego autora i pewnie będą kolejne w przyszłym roku. Teraz tylko czekać jak Mucha oficjalnie zapowie i u nas.
Szcerze? To nie czekam na te zapowiedzi :neutral: Straszne średniaki z tych komiksów (nie czytałem Empress).

Kingsman: Secret Service gorsze niż film w mojej opinii, może przez to, że pierwsze widziałem film. Chyba najciekawszy z tych trzech, które czytałem. Bohaterowi i relacje między nimi jako tako napisane.
MPH ma ciekawe zakończenie, ale cała opowieść ściśnięta na 5 zeszytów. Bohaterowie jacyś tacy niemrawi, tacy typowi i przeciętni. Akcja leci jak szalona (chociaż to pasuję do całego pomysłu). Dobrze spisałoby się na film w stylu Wanted, ale jako komiks się nie broni.
Jupiters Legacy - kolejne 'realistyczne' i poważne superhero. Trochę jak Rising Stars. Plus rysunki Quitely'ego, które mnie osobiście nie podchodzą, zwłaszcza twarze :doubt: (hi Hermann! :wink: )

I uwaga do wszystkich komiksów: bohaterowie dwuwymiarowi, albo źli albo dobrzy, brutalne sceny walki, trochę polityki, trochę podniosłego ducha i trochę płytkich przemyśleń o wielkim świecie.
Do Kick-Ass żaden się nie umywa..

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4298 dnia: Marzec 13, 2017, 05:52:57 pm »
No i jak napisałem Mucha potwierdziła już i u nas. A co do:
Dobrze spisałoby się na film w stylu Wanted, ale jako komiks się nie broni.
To Millar obecnie pisze prawie każdy komiks tak by można go było szybko przerobić na scenariusz i zrobić z niego film.
Plus rysunki Quitely'ego, które mnie osobiście nie podchodzą, zwłaszcza twarze :doubt: (hi Hermann! :wink: )
To jest rysownik, którego się lubi lub nie wg mnie innej opcji nie ma. Ja osobiście lubię jego rysunki. No i jest na tyle charakterystyczny że jak zobaczysz jego rysunki to wiesz, że to on.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4299 dnia: Marzec 13, 2017, 06:02:05 pm »
Z FB PL Muchy

bzzz...
 Mark Millar.
 2017. 2018. 2019...




Jupiter's Legacy - Bardzo fajne  :smile: lepsze od większości serii SH co u nas wychodzą.
Secret Service - Fajne  :smile: lepsze od filmu (różnica jak z Kick-Ass film a komiks)
MPH - Fajne  :smile:
Empress - Nie znam

A wszystko to w HC i przyzwoitych cenach  :biggrin:

Z dat przed rysunkiem można wywnioskować że ruszają z Millarem na ostro (na wyłączność  :smile: ) ja się bardzo cieszę (chyba nawet bardziej od Kuby G i Blaskowitza  :biggrin: ).
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2017, 06:21:08 pm wysłana przez JanT »

Offline Ryba2111

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4300 dnia: Marzec 13, 2017, 06:25:43 pm »
Tyle dobrych komiksów a wydadzą nijakie Empress. Czekam tylko na X-Force, Wytches i Harrow County. Dla mnie te nowe zapowiedzi Millara to nic ciekawego.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4301 dnia: Marzec 13, 2017, 06:32:54 pm »
Nie zgodzę się. Mi się taka dywersyfikacja podoba. W ofercie muchy są zarówno tytuły do miłośników dobrych komiksów, jak i takie dla miłośników Millara.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2017, 10:41:21 pm wysłana przez graves »

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4302 dnia: Marzec 13, 2017, 06:35:36 pm »
A ja lubię Millara i resztę tytułów Muchy (nawet Sex :smile: ) to coś ze mną nie tak?

Offline Ryba2111

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4303 dnia: Marzec 13, 2017, 06:40:29 pm »
Kiedyś Ci przejdzie. Życzę szybkiego powrotu do normalności ;)


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4304 dnia: Marzec 13, 2017, 07:12:44 pm »
Ja czekam na drugi tom Iron Fista. I oczywiście na X-Force.