Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4755 dnia: Wrzesień 06, 2017, 04:36:12 pm »
Pamiętam, że parę miesięcy temu z okazji premiery Miraclemana ktoś pisał, że owssem, oryginał ma mnóstwo dodatków, natomiast w Polskim wydaniu są te najciekawsze. Choć dodatki w wydaniu Muchy jakoś porywające nie są.

Offline perek82

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4756 dnia: Wrzesień 06, 2017, 05:10:56 pm »
W oryginale dodatków jest mnóstwo, a w trzecim tomie to chyba więcej dodatków jak samego komiksu, z czego dodatki to głównie szkice poszczególnych stron.
Nigdy nie porównywałem tłumaczenia z oryginałem. Oryginał czytałem gdy wychodził, a wydanie Muchy jakiś rok / dwa lata później. Czytając polskie wydanie nie miałem jednak żadnych uwag.


Akurat Miracleman nie jest aż tak trudny w oryginale jak Swamp Thing czy From Hell.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4757 dnia: Wrzesień 15, 2017, 04:45:29 pm »
Dwie rzeczy pierwsza Uncanny X-force ma na grzbiecie panoramę. Cały rysunek ma zmieści się na 4 tomach.

Immortal Iron Fist jest planowany w obecnej chwili na 3 tomy. Jeśli sprzedaż będzie dobra to będzie kontynuacja Duane Swierczynski, więc tylko kupować. Tyle mogę powiedzieć odnośnie Muchy z MFKiG.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2017, 05:38:58 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4758 dnia: Wrzesień 15, 2017, 05:04:19 pm »
A w razie gdyby nie wydawali kolejnych tomów to te wydanie Muchy jest na wzór jakiegoś amerykańskiego? Będzie można dokupić kolejne po angielsku bez problemu?

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4759 dnia: Wrzesień 15, 2017, 05:06:13 pm »
Nie. Mucha stworzyła swoje wydanie Uncanny X-force, bo zakładam że o to pytasz. W przypadku Immortal Iron Fist też może być problem. Dlaczego? Bo oba komiksy mają powiększony format.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2017, 05:13:24 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4760 dnia: Wrzesień 16, 2017, 12:08:53 am »
Byłaby szansa na zdjęcia tego grzbietu?

Trochę szkoda tego IF, że tylko 3 tomy. Liczyłem na komplet.

Uncanny X-Force Remendera muszą wydać w całości, tam nie będzie co dokupować, to tylko 4 tomy (Omnibus ma 928 / 4 = 232 średnio na tom).

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4761 dnia: Wrzesień 16, 2017, 06:00:03 am »
Trochę szkoda tego IF, że tylko 3 tomy. Liczyłem na komplet.
Czytaj ze zrozumieniem, jak się będzie sprzedawać to będzie komplet.

Byłaby szansa na zdjęcia tego grzbietu?




Tak, jest lekkie przesuniecie. Odnośnie tej panoramy i ogólnie tego problemy z przesunięciem wywiązała się ciekawa dyskusja przy stoisku. Powiem tylko tyle, że musicie się z takimi rzeczami liczyć. :smile:
Uncanny X-Force Remendera muszą wydać w całości, tam nie będzie co dokupować, to tylko 4 tomy (Omnibus ma 928 / 4 = 232 średnio na tom).

No, to cię zaskoczę, ale nasze wydanie będzie posiadało materiał, który nie znajduje się w Omnibusie, ani też w Epicach. Co prawda zostaniemy pozbawienie kilku zapychaczy, ale to co dostaniemy wg jest lepsze.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4762 dnia: Wrzesień 16, 2017, 06:56:40 am »
Mogłeś zapytać co będzie w 128 tomie WKKM  :biggrin:
Co prawda zostaniemy pozbawienie kilku zapychaczy, ale to co dostaniemy wg jest lepsze.
Jak wiesz to możesz zdradzić bo to chyba tajemnicą nie jest (najwyżej dopytaj  :smile: )

Offline SawiK

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4763 dnia: Wrzesień 16, 2017, 04:22:01 pm »
Przed chwila przeglądałem mój egzemplarz UXF i nawet nie zauważyłem ze jest panorama hehe :oops:
 Teraz widzę no i tez minimalnie przesunięta, ale co mnie to, ważny jest komiks a panorama...:roll:

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4764 dnia: Wrzesień 16, 2017, 04:55:26 pm »
Mogłeś zapytać co będzie w 128 tomie WKKM  :biggrin: Jak wiesz to możesz zdradzić bo to chyba tajemnicą nie jest (najwyżej dopytaj  :smile: )
Dostałeś odpowiedź na priva, co, jak, dlaczego. Jeśli będę może jeszcze jutro to staram się podpytać o więcej ale tylko Muszych pozycji.

Dodatkowo. Mucha miała bardzo fajną promocje na Opowieści wojenne - 55 zł za tom.

Offline LordDisneyland

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4765 dnia: Wrzesień 16, 2017, 06:18:09 pm »
Kurczę , szkoda że na swojej stronie się o to nie pokusili...

Offline Mawer

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4766 dnia: Wrzesień 16, 2017, 06:22:21 pm »
Mucha bardzo przystępne ceny miała, a przy zakupie większej ilości komiksów żonie udało się dodatkowo wytargować 10zł rabatu  :smile:

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4767 dnia: Wrzesień 16, 2017, 08:58:17 pm »
Czytaj ze zrozumieniem, jak się będzie sprzedawać to będzie komplet.

Na chwilę obecną zapowiedziane są 3 tomy z tego co "wyczytałem ze zrozumieniem". Dlaczego mam zakładać, że seria sprzeda się dobrze? Przy takim założeniu zaczyna się klasyczne wróżenie z fusów, za którym nie przepadam.  :cool:

PS. Dzięki za zdjęcie grzbietu i szybką reakcję. Wygląda to bardzo dobrze moim zdaniem. A przesunięcie nie jest jakieś ogromne.
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2017, 09:05:03 pm wysłana przez Antari »

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4768 dnia: Wrzesień 17, 2017, 08:14:03 am »
Na chwilę obecną zapowiedziane są 3 tomy z tego co "wyczytałem ze zrozumieniem". Dlaczego mam zakładać, że seria sprzeda się dobrze? Przy takim założeniu zaczyna się klasyczne wróżenie z fusów, za którym nie przepadam.  :cool:
OK. masz rację. Też liczyłem na komplet. Jak widać, wydawca bierze pod uwagę kontynuację. Myślę, że trzeba przed wydaniem 3 tomem zapytać na ich FB, czy będę kontynuowali.


Ostatnia strona z komiksu Kingsman (będzie więcej Millara jak widać)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2017, 04:13:47 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4769 dnia: Wrzesień 17, 2017, 04:28:45 pm »
Heh, WKKM2 się szykuje, wielka kolekcja komiksów Millara  ;-)