Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660871 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4965 dnia: Listopad 13, 2017, 09:40:01 am »
reszta i tak będzie chudsza).
I tańsza  :smile:

Ty zacząłeś że ceny są porównywalne a jest znaczna różnica. Head Lopper jeszcze nie mam ale wcześniejsze tytuły z NSC są bardzo porządnie wydane z prostymi grzbietami i nadrukami na nich (czego nie można powiedzieć o Chew  :smile: )
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2017, 09:44:13 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4966 dnia: Listopad 13, 2017, 09:47:32 am »
I tańsza  :smile:

Ty zacząłeś że ceny są porównywalne a jest znaczna różnica.
Jest porównywalna a nie taka sama (NSC też dziwnie ceni swoje komiksy, raz jest czegoś mniej, raz więcej raz cena wyższa, raz niższa). Robię facepalma i kończę dyskusje w tym temacie.

Head Lopper jeszcze nie mam ale wcześniejsze tytuły z NSC są bardzo porządnie wydane z prostymi grzbietami i nadrukami na nich (czego nie można powiedzieć o Chew  :smile: )
Jeden przypadek (wyjątkowy pech że każdy tom tej osobie się taki trafił), u mnie wszystkie Chew miały prosty grzbiet. Natomiast Lopper (u mnie) ma odklejoną gumo-folie, więc hej nie jest tak porządnie (a może to też skrajny przypadek). Rozumiem twój zachwyt NSC, ale zobaczymy jak to wyjdzie później (do tej pory nie potwierdzili czy utrzymają cenę na kolejne tomy, oryginalnie kolejne tomy Image był droższe, tak wiem podobno była odpowiedź na moje pytanie na FB, ale dziwnym trafem znikła, nie ma, wycięło, więc poczekajmy i zobaczymy).
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2017, 10:03:46 am wysłana przez mkolek81 »

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4967 dnia: Listopad 13, 2017, 10:24:27 am »
Mucha kiedyś wyjaśniała, że wszystkie tomy HC, po początkowych przejściach z softmi, poza tym polski rynek tak chciał i tak zostanie :biggrin:

Rynek od tego czasu mocno się zmienił, teraz większość osób woli na miękko (była kiedyś ankieta na jednej z grup komiksowych). Ja przez wydawanie wszystkiego w HC, większość obecnych serii od Muchy odpuszczam. Gdyby to była jeszcze oprawa lakierowana albo ta pół gumowa to pół biedy, ale oni wszystko dają w tej zwykłej matowej, najtańszej i najszybciej się niszczącej.

Edica jest dobra bo tania i nic poza tym. Partolą robotę, tylko z tego co my wiemy to jest ułamek tego co zawalili.

Przynajmniej dają proste grzbiety i nie ma w ich komiksach wyblakłych stron tak jak w BZG.

Kijanek

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4968 dnia: Listopad 13, 2017, 10:47:46 am »
Rynek od tego czasu mocno się zmienił, teraz większość osób woli na miękko (była kiedyś ankieta na jednej z grup komiksowych). Ja przez wydawanie wszystkiego w HC, większość obecnych serii od Muchy odpuszczam. Gdyby to była jeszcze oprawa lakierowana albo ta pół gumowa to pół biedy, ale oni wszystko dają w tej zwykłej matowej, najtańszej i najszybciej się niszczącej.

Przynajmniej dają proste grzbiety i nie ma w ich komiksach wyblakłych stron tak jak w BZG.
Masz rację że rynek się zmienił, wystartowało wiele wydawnictw, ruszyły kolekcje, komiks wyszedł spod strzech.
Sroki ale część chce SC, część HC, jeśli dobrze się kręci to po co kombinować, szczególnie że różnica cenowa nie jest za duża. planowany użyty argument z miejscem to problem taki że w miesiącu kiedyś ukazywało się 15-20 komiksów a obecnie 40-50, więc średnio i tak raz na 2 lata trzeba kasę wybulić na regał.
Drukarze to tylko ludzie, więc błędy się zdarzają, które możesz zawsze komiks wymienić.
Nikt nie każe kupować Ci komiksów od Muchy skoro wydawane są w HC, w miesiącu masz wybór z kilku tytułów.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4969 dnia: Listopad 13, 2017, 12:48:52 pm »
Normalnie brzmisz jak Bazyl

O właśnie, gdzie się podział rzeczony osobnik?

Offline absolutnie

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4970 dnia: Listopad 13, 2017, 12:49:58 pm »
O właśnie, gdzie się podział rzeczony osobnik?


Dobre! Bardzo dobre. Naprawdę świetne pytanie.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4971 dnia: Listopad 13, 2017, 09:13:43 pm »
Mucha zapowiedziała 7 tom Sagi na 24 listopada. Bardzo mnie to cieszy  :smile:


JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4972 dnia: Listopad 13, 2017, 09:17:08 pm »
Wraz z Outcast 3  :smile:

Offline LordDisneyland

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4973 dnia: Listopad 14, 2017, 12:10:06 am »
...co cieszy mnie znacznie bardziej :)


Ale, ale- czy nie powinni już wydać trzeciego "Harrow"?

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4974 dnia: Listopad 14, 2017, 12:26:30 am »
Ale, ale- czy nie powinni już wydać trzeciego "Harrow"?
W grudniu razem z Potter's Field.

Offline LordDisneyland

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4975 dnia: Listopad 14, 2017, 02:17:37 am »
Dzięki, na ich stronie nie zauważyłem.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4976 dnia: Listopad 14, 2017, 02:23:05 am »
@LordDisneyland o kolejności informowali na FB w odpowiedziach na komentarze
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2017, 06:18:41 am wysłana przez mkolek81 »

Offline LordDisneyland

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4977 dnia: Listopad 14, 2017, 07:09:31 am »
Aha, takie buty...nie będę zakładał na siebie kajdan tego ustrojstwa, zatem podpytam od czasu do czasu na forum...

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4978 dnia: Listopad 14, 2017, 08:28:11 am »
Aha, takie buty...nie będę zakładał na siebie kajdan tego ustrojstwa, zatem podpytam od czasu do czasu na forum...
Ale to info też się tutaj pojawiło od razu  :smile:

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4979 dnia: Listopad 14, 2017, 12:10:32 pm »
W końcu Saga :)
Szczerze to mam dziwnie, czytam kolejny tom i zastanawiam się ile jeszcze będzie się ten tasiemiec ciągnąć...a jak przeczytam to czekam na kolejny tom.

 

anything