trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4980 dnia: Listopad 21, 2017, 01:15:26 pm »
Na portugalskiej stronie pojawiły się przykładowy przetłumaczony kadr z Jupiter's Legacy, czyli to może być ten 3 komiks na grudzień o jakim Mucha wspominała w jednym z komentarzy.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4981 dnia: Listopad 21, 2017, 01:30:50 pm »
Ciekawe kiedy wypuczą jakiś katalog na początek 2018 (zima-wiosna) ?

Offline Nafciarz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4982 dnia: Listopad 21, 2017, 05:04:27 pm »
Wlasnie skonczylem czytac pierwszy tom Outcast. Z czystym sumieniem polecam kazdemu niezdecydowanemu. Bardzo fajnie poprowadzona fabula ktora od poczatku intryguje, swietnie rozpisane charaktery bohaterow. Rysunki sa mega klimatyczne no I kolory super uzupelniaja reszte. Zabieram sie za tom 2 I mam nadzieje ze szybko pojawi sie tom 3 na naszym rynku.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4983 dnia: Listopad 21, 2017, 05:15:49 pm »
I mam nadzieje ze szybko pojawi sie tom 3 na naszym rynku.
Jakoś za tydzień  :smile: Komiks na pewno lepszy od serialu bo nie ma tylu nudnych wątków.

Offline Nafciarz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4984 dnia: Listopad 21, 2017, 05:34:15 pm »
Jakoś za tydzień  :smile: Komiks na pewno lepszy od serialu bo nie ma tylu nudnych wątków.


Super wiec dodaje do listy zakupowej po wyplacie w grudniu. A o serialu nawet nie wiedzialem. Ogolnie udalo mi sie dwa pierwsze tomy kupic za 45 zl I dzieki temu dalem im szanse. Nie zaluje.

Offline parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4985 dnia: Listopad 22, 2017, 01:49:12 pm »
Jakoś za tydzień  :smile: Komiks na pewno lepszy od serialu bo nie ma tylu nudnych wątków.

A w sumie to komiks jest na podstawie serialu, czy serial na podstawie komiks? Bo od serialu się odbiłem, ale jednak ciągle mam ten tytuł gdzieś w pamięci.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4986 dnia: Listopad 22, 2017, 01:54:11 pm »
Jak to zazwyczaj bywa serial na podstawie komiksu.

Offline parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4987 dnia: Listopad 22, 2017, 02:01:32 pm »
Jeżeli tak, to może uznam, że skopali serial i dam szansę komiksowi...
Chociaż czy zazwyczaj tak bywa, to nie wiem - czytało się w końcu Klossa.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4988 dnia: Listopad 22, 2017, 02:12:54 pm »
Zazwyczaj, nie zawsze. ;)

Kijanek

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4989 dnia: Listopad 22, 2017, 02:14:40 pm »
Jeżeli tak, to może uznam, że skopali serial i dam szansę komiksowi...
Chociaż czy zazwyczaj tak bywa, to nie wiem - czytało się w końcu Klossa.
Z J-23 było na odwrót :)
najpierw Stawka później Kapitan ;)

Offline parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4990 dnia: Listopad 22, 2017, 02:38:28 pm »
No właśnie to napisałem.

Słusznie - zazwyczaj to nie zawsze.

Chociaż czasy takie nastały, że wcale bym się nie zdziwił jakby robili obydwie te rzeczy naraz.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline buczanova

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4991 dnia: Listopad 30, 2017, 08:24:09 pm »
12 Grudnia do sprzedaży trafi trzeci tom "Hrabstwa Harrow", plus dwa inne komiksy o których Mucha poinformuje jutro. :)
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Kijanek

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4992 dnia: Listopad 30, 2017, 08:29:23 pm »
12 Grudnia do sprzedaży trafi trzeci tom "Hrabstwa Harrow", plus dwa inne komiksy o których Mucha poinformuje jutro. :smile:
Dużego wyboru nie ma albo POTTER’S FIELD, CHEW, JUPITER’S LEGACY zgodnie z planem :D




JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4993 dnia: Listopad 30, 2017, 10:37:50 pm »
Na pewno Hrabstwo 3 i Potter's Field a na pewno nie Chew 8 więc zostaje Jupiter's Legacy  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4994 dnia: Grudzień 01, 2017, 11:31:33 am »
Tak jak było mówione wcześniej jest zapowiedź Potter's Field z podtytułem Cmentarz Bezimiennych (wg mnie zbędny)



Scenariusz: MARK WAID
 Rysunki: PAUL AZACETA
 Tłumaczenie: Alicja Laskowska
 Wydawnictwo: Mucha Comics
 Liczba stron: 104
 Format: 168x257 mm
 Oprawa: twarda
 Papier: offset
 Druk: kolor
 ISBN 978-83-65938-01-5
 Wydanie pierwsze
 Cena okładkowa: 45,00 zł
 Premiera: 12 grudnia 2017
 Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Potter's Field #1-3 oraz Potter's Field: Stone Cold.
 Na obrzeżach Nowego Jorku znajduje się Potter’s Field ― miejsce, gdzie grzebani są anonimowi zmarli. Tajemniczy mężczyzna postanowił jednak zwrócić tożsamość tym, którzy zostali z niej obdarci! Poznajcie Johna Doe. Nikt nie wie, kim jest. Nie ma przeszłości. Nie zostawia odcisków palców. Wykorzystując tajną sieć agentów, którzy nie wiedzą o swoim istnieniu, Doe ratuje tych, których nikt nie chce ratować, i rozwiązuje tajemnice zbrodni, które pozostały nierozwiązane!
 Co jednak kryje przeszłość Johna Doe? Dlaczego Doe próbuje ją ukryć? I czy odnajdzie to, czego szuka, na cmentarzu zapomnianych dusz? Dowiedzcie się tego, zanurzając się w  opowieściach o CMENTARZU BEZIMIENNYCH ― ekscytującej wersji współczesnego noir, która rzadko gości na łamach komiksu.
 Scenarzysta Mark Waid (Kingdom Come, Irredeemable) i artysta Paul Azaceta (The Amazing Spider-Man) powołują do życia świat POTTER’S FIELD. W albumie znajduje się trzyczęściowa miniseria Potter’s Field, wydanie specjalne Potter’s Field: Stone Cold oraz wstęp autorstwa Grega Rucki (Detective Comics, Whiteout).


Zastanawia że będzie drukowane na offsecie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2017, 12:24:36 pm wysłana przez mkolek81 »