Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5010 dnia: Grudzień 05, 2017, 06:17:32 pm »
Dobry offset nie jest zły, chociażby taki jak w wydaniach zbiorczych Young Animal.

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5011 dnia: Grudzień 10, 2017, 11:49:07 am »
No i koniec "Alias". Po ostatnim tomie żałuję, że wcześniej obejrzałem serial...  :doubt:
Wiem, że gdzieś i kiedyś były dyskusje na ten temat, ale teraz tego pewnie nie odgrzebię: czy są jakiekolwiek nieoficjalne przecieki nt dalszych planów wydawania J.J. przez Muchę?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5012 dnia: Grudzień 10, 2017, 11:54:02 am »
Na oficjalnym profilu było słusznie głowy o "Pulse", ale nie padła żadna deklaracja, że będzie nie będzie.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5013 dnia: Grudzień 10, 2017, 12:07:37 pm »
Tak na 90% będzie  :smile:

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5014 dnia: Grudzień 10, 2017, 12:25:47 pm »
Z tego co kojarzę to czytałem tutaj opinie, że "Pulse" jest słabsze, ale w sumie miło byłoby gdyby kontynuowali. Zaczynam dostrzegać "swoją" niszę w seriach pobocznych, a ta jak do tej pory była nieźle pisana i nie obraziłbym się na ciąg dalszy.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5015 dnia: Grudzień 10, 2017, 12:51:00 pm »
Na pewno nie słabsze od Origin II  :smile:

Offline Tounen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5016 dnia: Grudzień 10, 2017, 01:28:04 pm »
Mam pytanie dotyczące Mrocznego Zwycięstwa. Czy jest jakiś szczególny powód, dla którego cena okładkowa wynosi 149 zł, podczas gdy wydania zbiorcze Egmontu o podobnej ilości stron kosztują 30 zł mniej? Planuję zrobić zakupy na święta i zastanawia mnie to, szczególnie że mniejsze tomy Muchy są często tańsze niż te od Egmontu.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5017 dnia: Grudzień 10, 2017, 01:43:37 pm »
Bo był wydany w 2014r. kiedy nikt inny nie chciał go wydać i nikt inny nie wydawał takich "grubasków"

Offline Voitas

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5018 dnia: Grudzień 10, 2017, 07:11:36 pm »
Jupiter's Legacy - warto?

Offline Archie

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5019 dnia: Grudzień 10, 2017, 07:43:29 pm »
Jupiter's Legacy - warto?
Nie warto, bo komiks jest po prostu średni i przewidywalny. Tę kasę wydaj na coś lepszej jakości np. świetne Black Monday Murders od Non Stop Comics.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5020 dnia: Grudzień 10, 2017, 11:26:16 pm »
Na oficjalnym profilu było słusznie głowy o "Pulse", ale nie padła żadna deklaracja, że będzie nie będzie.


To naprawdę mogliby wydać w jednym albumie, w całości (i nie byłoby problemu - wybrać ich wersję czy tę, która m być w KSM).


Nie warto, bo komiks jest po prostu średni i przewidywalny. Tę kasę wydaj na coś lepszej jakości np. świetne Black Monday Murders od Non Stop Comics.


Ja biorę, ale uwielbiam Quitely'ego.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5021 dnia: Grudzień 11, 2017, 06:53:40 am »
Jupiter's Legacy na pewno lepsze od połowy SH co u nas wychodzi  :smile: Więc jak ktoś zbiera całe Marvel NOW a nie kupi tego to sam sobie krzywdę robi. No i format powiększony  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5022 dnia: Grudzień 11, 2017, 07:23:02 am »
Mucha z tym powiększonym formatem coś szaleje ostatnio, szkoda, że nie wydają tylko obszerniejszych wydań, choć w przypadku Jupiter's Legacy to byłby z tym chyba problem.

A może Mucha planuje odpuścić Pulse (ze względu na to, że ma być w kolekcji) i przejść do nowej serii z 2016 (dwa zbiorcze już są, tzn. drugi wychodzi już na dniach) i seria zbliżona bardziej to Alias, które u nas zebrało dobre recenzje i raczej chyba cieszy się popularnością.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5023 dnia: Grudzień 11, 2017, 07:37:41 am »
A może Mucha planuje odpuścić Pulse
Wydaje mi się, że "Pulse" nie można sobie ot, tak ominąć.

W SBM "The Pulse" będzie nie wcześniej jak po czterdziestym tomie a KW wcześniej  :smile:
Iron Fist też miał być w kolekcji.
 
Nie widzę żadnego powodu żeby mieli tego nie wydać.

Tylko trzymać kciuki za to wydanie https://www.amazon.com/Jessica-Jones-Pulse-Complete-Collection/dp/0785190864 Po łączonym X-Force myślę że szansa spora  :smile: Pojedynczo to są 3 chudziutkie tomy po 5 zeszytów.

Najlepiej na KW zbiorcze "The Pulse" a na MFKiG pierwszy tom "Jessica Jones"  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2017, 07:48:24 am wysłana przez JanT »

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5024 dnia: Grudzień 11, 2017, 07:55:10 am »
Mucha z tym powiększonym formatem coś szaleje ostatnio
Z cen nam nie zejdą, a chcą utrzymać/przyciągnąć czytelników to poszli w OHC w tej samej cenie.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

 

anything