trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5220 dnia: Maj 09, 2018, 06:01:57 pm »
Oferta zapowiada się zacnie, jest na co czekać.

Amer

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5221 dnia: Maj 09, 2018, 06:09:39 pm »
Podwójne albumy czegoś, co było do tej pory wydawane pojedynczo? To jedyna zagadka, która powinna okazać się żartem.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5222 dnia: Maj 09, 2018, 06:10:47 pm »
Może ta reedycja to też New Avengers.

To bym wykluczył, chociaż wydarzenia z tej serii szły w kierunku Wojny Domowej, którą wznowił Egmont :lol: Hahaha, ale zabawa w typowanie.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5223 dnia: Maj 09, 2018, 06:28:25 pm »
To jedyna zagadka, która powinna okazać się żartem.
Czemu? A jak w serii są nieraz tomy 2 x grubsze (np Amerykański Wampir albo Batman z Nowe DC) Jakby format powiększyli to byłyby jaja  :biggrin:

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5224 dnia: Maj 09, 2018, 06:34:59 pm »
1 Old mam Logan
2 Wolverine Wróć publiczny
3 Punisher
4 Hrabstwo Harrow
5 Jessica Jones

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5225 dnia: Maj 09, 2018, 06:40:55 pm »
2 Wolverine Wróć publiczny
+ Początek Rucki i dwa punkty odhaczone  :smile:

4 Hrabstwo Harrow
Raczej bym patrzył na to co ma podwójne wydania. Ale może i to bo to tomy tylko po 4 zeszyty.

Old Man Logan też może być.

Offline Jerale

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5226 dnia: Maj 09, 2018, 06:55:59 pm »
Podwójne tomy dostanie pewnie "Chew" w celu szybszego skończenia i dlatego, że po angielsku są podwójne.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5227 dnia: Maj 09, 2018, 07:11:35 pm »
Fajnie jakby wydali Astonishing X-Men bazujący na Ultimate w OHC. Brałbym od razu i sprzedawał te gnioty kolekcyjne z Hachette.

Czekałem co prawda na wznowienie omniaka, który od dawna jest oop ale takie wydanie bym przyjął z pocałowaniem ręki.

To samo tyczy się Marvels i House of M.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5228 dnia: Maj 09, 2018, 07:15:10 pm »
Pierwszy tom ultimate collection X-Men zawiera oba tomy, które wyszły w WKKM ? Czyli musiałbym kupować od tomu drugiego. Zresztą to nic pewnego. W sumie wolałbym Wroga Publicznego, bo pierwszego tomu nadal mi brakuje a u takiego Egmontu na to chyba szans nie ma w przeciwieństwie do wznowienia Astanishing X-Men

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5229 dnia: Maj 09, 2018, 07:17:35 pm »
Pierwszy tom ultimate collection:Collects Astonishing X-Men #1-12.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5230 dnia: Maj 09, 2018, 07:19:17 pm »
Pierwszy tom ultimate collection:Collects Astonishing X-Men #1-12.

Czyli idealnie ;)

Offline rzem

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5231 dnia: Maj 09, 2018, 08:17:34 pm »
Ogłosiliby te swoje zapowiedzi po ludzku na miesiąc przed, a tak to sie cackają, jakby conajmniej nie wiadomo w jak zasięgowo szerokiej branży robili i nie wiadomo jakie tysiące odbiorców by te wpisy poruszały. Ja rozumiem marketing naszych czasów, kreowanie szumu itd, ale buzz wokół informacji o tym, że będzie informacja, stymulowanie kilkudziesięciu osób do na koniec dnia mało wartych "rozważań co to będzie" ma naprawdę mało sensu. Takie próbowanie robienia huraganu muszymi skrzydełkami. Człowiek nie może sobie przez to tylko zamówienia na gildii zamknąć i ciagle nie wie, ile go ten miesiąc będzie kosztował. Trochę mniej bicia piany, szanowna Mucho.

Offline -gościu-

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5232 dnia: Maj 09, 2018, 08:25:48 pm »
Trochę mniej bicia piany

Słuszna uwaga, lecz powinieneś sam się do niej zastosować. Jak mają tytuł pewny, to zapowiadają ze szczegółami. Kiedyś robili inaczej i jak nie wyrobili się w terminie, to było marudzenie - teraz robią tak.

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5233 dnia: Maj 09, 2018, 08:30:06 pm »
Ile będzie tomów? czy wyjdzie to samo co poprzednio w czterech tomach, czy coś więcej?

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5234 dnia: Maj 09, 2018, 08:42:13 pm »
Człowiek nie może sobie przez to tylko zamówienia na gildii zamknąć i ciagle nie wie, ile go ten miesiąc będzie kosztował.
Ja tego nigdy nie wiem - a to wyskoczy choroba dziecka i zakup leków, a to pójdą klocki w samochodzie, a to zrzutka na prezent komuś w pracy... Dlatego wcale nie przeszkadzają mi zapowiedzi na ostatnią chwilę, gdyż komiksowy budżet i tak dopinam z opóźnieniem na rzecz spraw bieżących.