Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1659946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5235 dnia: Maj 09, 2018, 09:47:04 pm »
Astonishing X-Men z chęcią bym zakupił 

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5236 dnia: Maj 09, 2018, 10:07:47 pm »
Tak Mucha odpowiedziała w październiku jak ktoś zapytał o wznowienie Wroga Publicznego: "Mucha nie planuje. Proszę se poszukać na allegro, OLX, bądź grupach sprzedażowych na FB" ("se" było w pytaniu  :smile: )
Tego też raczej serią nie można nazwać więc nie. To będą ci X-Men najprawdopodobniej + może ciąg dalszy a Ellis teraz w modzie. Powiększone Ultimate Collection byłoby super  :smile:

Komiks Millara to też może być Jupiter's Circle.

 
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2018, 10:20:15 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5237 dnia: Maj 10, 2018, 04:24:32 am »
Tylko, że w przypadku Astonishing X-men też wiele razy pisali to samo co dla wspomnianego Wolverine'a Millara (a Millar się im chyba dobrze sprzedaje, dlatego o nim wspomniałem oraz że wspominano o powrocie Wolverine'a na portugalskim oddziale).
Punisher idealnie pasuje pod serial, a ostatnio tak wydawali serię serialowo filmowe.
Jupiter,s Circle to pasuje zarówno jako nie zapowiedziany komiks Millara, a także jako kontynuacja Legacy (bo na razie 3 tomu nie widać)
Wspomniane New Avengers też jako kontynuacja lub wznowienie (choć też wiele razy pisali że NIE jak w przypadku Astonishing X-men i Wolverine'a Millara) i pasuje pod filmy.
Kontynuacją może być Nieśmiertelny Iron Fist Duane Swierczynskiego, bo do tej pory zapowiadali tylko część Brubakera.
I o tytułach o których wspominałeś JanieT na początku, też pomyślałem w pierwszej kolejności.
Nowy Kick-Ass: The New Girl tom 1 jest zapowiedziany dopiero na sierpień, a nowa Hit-Girl (komiks Millara, kontynuacja, zestaw filmowy) na czerwiec.
Też bym obstawiał Chew w podwójnych tomach, ale np. Uncanny X-force pomimo wydawanych podwójnych tomów u nas, to nie ma takiego odpowiednika na zachodzie (te zbiorcze Mucha stworzyła sama), a dodatkowo na portugalskim oddziale pokazano już strony z 9 tomu. Podałem Harrow ze względu na te 4 zeszyty na tom oraz, że zostały by po 4 tomie w takiej sytuacji tylko 2 tomy podwójne do końca, bo seria jest zamknięta.

Dodatkowo jako ciekawostkę powiem, że Portugalski oddział wydaje Deadpool Kills the Marvel Universe.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2018, 07:27:36 am wysłana przez mkolek81 »

Offline koziorozec1979

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5238 dnia: Maj 10, 2018, 05:31:42 am »
Oby chodzilo o Sex i Opowiesci wojenne Ennisa.

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5239 dnia: Maj 10, 2018, 06:54:05 am »
Wolverine'a Millera (a Miller się im chyba dobrze sprzedaje
nie zapowiedziany komiks Millera
Wolverine'a Millera)
@mkolek, sorki, że Ci o tym wspominam, ale niestety nie po raz pierwszy popełniasz ten błąd, a cierpią na tym nie tylko moje oczy, ale przede wszystkim szczere uwielbienie dla twórczości Marka Millara.

Osobiście też wolałbym Wolverine: Wróg publiczny, ale jednak wydaje mi się, że będzie to Astonishing X-Men w nowym wydaniu z powiększonym formatem.

Punisher byłby świetny  :biggrin:

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5240 dnia: Maj 10, 2018, 07:05:10 am »
Wygląda tak jakby bardziej mieli iść w Marvela (i dobrze  :smile: )

Ten Deadpool też się może u nas pojawić.

Nowy Kick-Ass: The New Girl tom 1 jest zapowiedziany dopiero na sierpień, a nowa Hit-Girl (komiks Millera, kontynuacja, zestaw filmowy) na czerwiec.
A kto powiedział że te tytuły z zagadki wyjdą szybko?  :smile: Kick-Ass 3 premiera we wrześniu a u nas w grudniu.
 
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2018, 07:28:21 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5241 dnia: Maj 10, 2018, 07:30:40 am »
A kto powiedział że te tytuły z zagadki wyjdą szybko?  :smile:
No ja obstawiam 2 półrocze 2018.  :biggrin:


@laf masz rację, dla dobra twoich oczu i innych będę tego pilnował bardziej, szczerze mówiąc to nie wiem czemu zawsze mi to tak wychodzi.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5242 dnia: Maj 10, 2018, 07:41:52 am »
Tylko, że w przypadku Astonishing X-men też wiele razy pisali to samo co dla wspomnianego Wolverine'a Millara (a Millar się im chyba dobrze sprzedaje, dlatego o nim wspomniałem oraz że wspominano o powrocie Wolverine'a na portugalskim oddziale).
Z tego po pamiętam, to w przypadku AS-X odpowiedź NIE na pytanie o wznowienia była tylko dlatego, że dwa pierwsze tomy wyszły w WKKM i bali się o sprzedaż wznowionej całości. Ale może się już nie boją i będzie nowe wydanie.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5243 dnia: Maj 10, 2018, 07:47:59 am »
Powiem tylko tyle że dla mnie wszystkie tu wymienione typy mają sens w każdej kategorii.
A takie zapowiadanie jak zrobili teraz to dobry zabieg marketingowy. Bo od 3 stron dyskutujemy co to może być. Większe dyskusję powodują tylko zapowiedzi Egmontu oraz co słychać u "ulubionego wszyskich" wydawnictwa na F.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2018, 07:54:43 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5244 dnia: Maj 10, 2018, 07:50:52 am »
Powiem tylko tyle że dla mnie wszystkie tu wymienione typy mają sens w każdej kategorii.
Nawet Loveless  :biggrin:

Ja wiem że 2/3 to będą Marvele. Tego Marvel Arka też po coś zwerbowali  :smile:
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2018, 08:21:58 am wysłana przez JanT »

Offline mibartek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5245 dnia: Maj 10, 2018, 08:21:38 am »
Greg Rucka to pierwsze co pomyślałem to "Old Guard" ten świeży tytuł (całkiem fajny, zbierałem w zeszytach), ale to by tylko 1 TPB był to raczej nie łapie sie na słowo "seria"
kontynuację również obstawiam Kick-Ass (który też teraz czytam na bieżąco i niestety z butów nie wyrywa)

Offline -gościu-

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5246 dnia: Maj 10, 2018, 09:14:18 am »
Tego Marvel Arka też po coś zwerbowali  :smile:

Zwerbowali Marvel Arka?

Offline mibartek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5247 dnia: Maj 10, 2018, 09:24:06 am »
Zwerbowali Marvel Arka?

ja słyszałem tylko o tym, że ostatnio tłumaczył tom 139 Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela – Wolverine i X-men: Nowy Początek


swoją drogą - na spotkaniu podczas Krakowskich Targów Komiksu rok temu Arek przyznał, że już tak nie siedzi w świecie komiksowym i nowościach więc obstawiam, że jeżeli ma pracować przy czymś oprócz tłumaczenia to pewnie nad jakimś klasycznym tytułem z lat 90 tych

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5248 dnia: Maj 10, 2018, 10:46:37 am »
Z tego po pamiętam, to w przypadku AS-X odpowiedź NIE na pytanie o wznowienia była tylko dlatego, że dwa pierwsze tomy wyszły w WKKM i bali się o sprzedaż wznowionej całości. Ale może się już nie boją i będzie nowe wydanie.

Jakoś Niebieskiego Pająka nie bali się wydać, mimo że ukazał się w WKKM.

AX-M wyszło bardzo wcześnie w historii WKKM. Archiwalnych numerów nie kupisz i trzeba polować na rynku wtórnym.

Poza tym Egmont wielokrotnie udowodnił, że tytuły które kiedyś się ukazały i zostały wznowione od pierwszego sprzedają się jeszcze lepiej np. Y, Bagniak, Preacher itd. Wydawanie jedynek po raz kolejny to genialna zagrywka moim zdaniem. Przejmowanie się tym, że coś kiedyś było wydane (a jest obecnie wyprzedane) i dlatego nie będziemy kontynuować runu albo wydawać wznowienia od T.1 to melodia przeszłości.

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5249 dnia: Maj 10, 2018, 10:58:16 am »
Ja bym chciał, aby zamknęli serię Sex, pozostały 3 tomy. Miracleman chyba jeszcze został do wydania.