Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1660206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5280 dnia: Maj 12, 2018, 01:26:59 pm »
Biere Reborn ze względu na rysunki :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5281 dnia: Maj 12, 2018, 01:34:52 pm »
A który komiks jest teraz wydawany w podwójnych tomach, bo nie zauważyłem? W sensie chodzi mi dotychczas wydawaną serie.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5282 dnia: Maj 12, 2018, 01:35:44 pm »
Dwa posty wyżej - Outcast.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5283 dnia: Maj 12, 2018, 01:36:03 pm »
24 tytuły w 7 miesięcy?  :smile: styczeń-maj tylko 10.
Ja myślę myślę, że należy brać poprawkę na podane terminy jak zawsze w przypadku Muchy.

Offline LordDisneyland

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5284 dnia: Maj 12, 2018, 01:40:52 pm »
Biere Reborn ze względu na rysunki :)
Przecież to chyba taki sam Capullo jak zwykle? Czy coś nieoczekiwanego się urodziło?

Oby Fade Out wyszło bez opóznień...na Moonshine chyba nie będę tyle czekał, zwłaszcza że pierwszy tpb jest tani jak barszcz w MVRSM.

No i pytanie- dotąd jakoś omijałem Chew, możecie napisać, czego mogę się spodziewać po tym komiksie i dlaczego go kupujecie?

Offline Bartek Gawron

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5285 dnia: Maj 12, 2018, 02:01:28 pm »
No i pytanie- dotąd jakoś omijałem Chew, możecie napisać, czego mogę się spodziewać po tym komiksie i dlaczego go kupujecie?
To jest taki komiks z jajem o gosciu, co to jak smakiem cos sobie posmakuje, to ma ilumancje dotyczace przedmiotu jego smakowania. Na ten przyklad, jak sobie jakiego trupa podgryzie, co to go ktos zamordowal, to mu sie jawi scena tego umordowania. Niechybnie jest to talent, ale ktory jest dla tego goscia przeklenstwem, w szczegolnosci dlatego, ze jest zatrudniony w pewnej instytucji, ktora jego talent mocno eksploatuje, nierzadko kazac mu smakowac rozne swinstwa, co miejscami zakrawa na obscene, ale z przerysowanym przymrużeniem oka, bo i rowniez rysowany jest komiks z jajem pasujacym do fabuly. Overall, swietna image'owa rzecz i na pewno by spodobala sie Tobie, jakbys sobie ja poczytal. 
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5286 dnia: Maj 12, 2018, 02:16:26 pm »
Ja jeszcze lubię Chew za mnóstwo fajnych tekstów "w tle"  :smile: Ja polecam jak najbardziej.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5287 dnia: Maj 12, 2018, 02:43:15 pm »
Mucha jest najlepsza :smile:

Idealnie wpasowują się w moje plany zakupowe. Sporo wydają tytułów, których omniaki są OOP przez co można tanio skompletować serie np. Immortal Iron Fist Bru, Uncanny X-Force Remendera, a teraz jeszcze Astonishing X-men Whedona. Wszystko w HC i powiększonym formacie - super i nic nie szkoda względem omnibusów, bo format ten sam. No może troszkę więcej miejsca na półce zajmie i nie wiem jak z dodatkami ale poza tym, wad brak :smile:

Offline autumnlove

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5288 dnia: Maj 12, 2018, 02:51:49 pm »
Z tego co czytam poprzednie posty rozumiem, że warto kupić Astonishing X-men jak nigdy nich nie czytałem?
O co chodzi z tym powiększonym formatem? Coś jak Daredevil, którego wydaje teraz Egmont? Cenowo też rozumiem, że będzie podobnie?

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5289 dnia: Maj 12, 2018, 02:55:32 pm »
O co chodzi z tym powiększonym formatem?
Chodzi o wymiary komiksu:
Format:180x275 mm
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline midar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5290 dnia: Maj 12, 2018, 03:53:09 pm »
No i pytanie- dotąd jakoś omijałem Chew, możecie napisać, czego mogę się spodziewać po tym komiksie i dlaczego go kupujecie?


Ja też go omijałem do niedawna. Potem, jak była promocja cenowa w Bonito kupiłem 1 tom na próbę. Po przeczytaniu, dokupiłem hurtem pozostałe 7, przeczytałem i nie mogę się doczekać pozostałych.

Offline sum41

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5291 dnia: Maj 12, 2018, 04:13:54 pm »
Przecież to chyba taki sam Capullo jak zwykle? Czy coś nieoczekiwanego się urodziło?

No właśnie i o to chodzi bo sporo artystów za bardzo eksperymentuję lub wręcz spada ich forma :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline LordDisneyland

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5292 dnia: Maj 12, 2018, 04:20:48 pm »
No właśnie i o to chodzi bo sporo artystów za bardzo eksperymentuję lub wręcz spada ich forma :)
Aha, teraz rozumiem ;) No coś w tym jest, tylko w przypadku niektórych te rewolucyjne zapędy mi się spodobały.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5293 dnia: Maj 12, 2018, 04:23:17 pm »
Ciekawe czy Jessica w twardej czy typowym Marvelowskim trejdzie. W USA chyba tylko w miękkiej na razie się ukazała

Offline -gościu-

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5294 dnia: Maj 12, 2018, 04:24:20 pm »
Na 100% w twardej.