Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1661017 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5955 dnia: Listopad 15, 2018, 08:20:34 am »
Trzeci tom Iron-Fista też niedostępny. Mucha ma ostatnio problemy z dostępnością, już to ktoś tutaj zgłaszał.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5956 dnia: Listopad 15, 2018, 08:25:42 am »
Trzeci tom Iron-Fista też niedostępny. Mucha ma ostatnio problemy z dostępnością, już to ktoś tutaj zgłaszał.
Na sklepie gildii - dostępny. Na sklepie Centrum komiksu - dostępny. Na Komiksiarnii - dostępny. Na Komikslandii - dostępny. Nie wiem o czym piszesz. Może ci się nie chce po prostu szukać.

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5957 dnia: Listopad 15, 2018, 08:26:33 am »
Trzeci tom Iron-Fista też niedostępny. Mucha ma ostatnio problemy z dostępnością, już to ktoś tutaj zgłaszał.
Doprecyzuj. W bonito? Bo FŚ mają, Gildia też.

Mucha ma raczej problemy z dostawami na czas i tyle.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5958 dnia: Listopad 15, 2018, 08:27:49 am »
W Bonito. Antari przecież ostatnio wyraził niezadowolenie, że Mucha urządza premiery w ostatni dzień trwania promocji w tym sklepie.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5959 dnia: Listopad 15, 2018, 08:31:11 am »
Potwierdzam. Gdzieś opłaca się bardziej obecnie niż w bonito z rabatami? Jeżeli tak, to słucham.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5960 dnia: Listopad 15, 2018, 08:32:37 am »
Jakby co to cały rzut z 23.11 też już na gildii można kupić  :cool:

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5961 dnia: Listopad 15, 2018, 08:40:11 am »
Potwierdzam. Gdzieś opłaca się bardziej obecnie niż w bonito z rabatami? Jeżeli tak, to słucham.
A to co innego, źle zrozumiałem i nie widziałem wcześniejszego posta o bonito.

Jakby co to cały rzut z 23.11 też już na gildii można kupić  :cool:
Na FS też: https://www.fantastyczneswiaty.pl/wydawnictwo/mucha-comics/Sortuj-DataMalejaco

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5962 dnia: Listopad 15, 2018, 09:04:13 am »
Trzeci tom Iron-Fista też niedostępny. Mucha ma ostatnio problemy z dostępnością, już to ktoś tutaj zgłaszał.
Info dla osób wypisujacych bzdury, że Mucha ma problemy z dostępnością na bonito. Weźcie na wstrzymanie, bo nie znacie sytuacji, a piszecie marną fikcję. Wydawca nie wepchnie swoich komiksów do sklepu na siłę, jeśli sklep nie złoży na nie zapotrzebowania. A bonito ma z tym zamawianiem problemy i to do nich zrozpaczeni brakiem dostępu pewnych tytułów klienci powinni pisać żale, a nie wieszać psy na wydawcy.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5963 dnia: Listopad 15, 2018, 09:42:22 am »
Info dla osób wypisujacych bzdury, że Mucha ma problemy z dostępnością na bonito. Weźcie na wstrzymanie, bo nie znacie sytuacji, a piszecie marną fikcję. Wydawca nie wepchnie swoich komiksów do sklepu na siłę, jeśli sklep nie złoży na nie zapotrzebowania. A bonito ma z tym zamawianiem problemy i to do nich zrozpaczeni brakiem dostępu pewnych tytułów klienci powinni pisać żale, a nie wieszać psy na wydawcy.

Dlaczego zakładasz, że takie żale nie były już wypisywane pod adresem bonito? Oczywiście, że były ale efektów brak. Ja oceniam z punktu widzenia klienta, nie wiem jak to wygląda za kulisami. Produkt Muchy, więc żal leci w wątku Muchy.

Offline kosmoski

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5964 dnia: Listopad 15, 2018, 09:42:54 am »
Trzeci tom Iron-Fista też niedostępny. Mucha ma ostatnio problemy z dostępnością, już to ktoś tutaj zgłaszał.
dopiero co był, we wtorek zamawiałem

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5965 dnia: Listopad 15, 2018, 09:58:47 am »
Ja oceniam z punktu widzenia klienta, nie wiem jak to wygląda za kulisami. Produkt Muchy, więc żal leci w wątku Muchy.
Tylko że jak pośrednik stawia warunki, które nie odpowiadają wydawcy to czemu ma ten się mu narzucać, kiedy gdzie indziej będzie witany z otwartymi rękoma. No ale tak lepiej pojęczeć, ponarzekać, wykazać się ignorancja i lenistwem.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5966 dnia: Listopad 15, 2018, 10:03:59 am »
Ignorancją tak, ale lenistwem? Serio? Może rozwiniesz? Czyżbyśmy zatrzymali się w PRL z podejściem do klienta? Ja jestem winny, że nie mogę kupić produktu Muchy u pośrednika, z którym współpracują? Miejmy nadzieję, że do 23.11 tytuł pojawi się na bonito i tyle.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5967 dnia: Listopad 15, 2018, 10:29:06 am »
Ignorancją tak, ale lenistwem? Serio? Może rozwiniesz? Czyżbyśmy zatrzymali się w PRL z podejściem do klienta?
Jeśli komiksy nie byłyby dostępne nigdzie indziej, ale nie są i to dość w sporej ilości księgarni. I masz rację Bonito zatrzymała się w czasach PRL, jak Hachette. Bo w obecnych czasach jeśli nie ma tego co chcesz u jednego dostawcy to idziesz do drugiego. Stąd uważam że jesteś leniwy, bo nawet nie sprawdziłeś czy tak jest gdzie indziej.
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2018, 10:38:37 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5968 dnia: Listopad 15, 2018, 10:34:27 am »
Pisałem o sytuacji na Bonito, bo tam jest najtaniej. Zaczynam się powtarzać ale tego wymagają jak widać (nie leniwi) rozmówcy.

O tym, że tytuły Muchy są gdzie indziej przecież wiadomo. W obecnych czasach idzie się do tego dostawcy, gdzie jest najtaniej. Co tu dalej rozwijać? Iron-Fist T.3 jest obecnie na bonito? Nie? Z czym tu polemizować? Jak moderator uzna, można przenieść do wątku bonito, jeżeli taki jest.

Offline bambule

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5969 dnia: Listopad 15, 2018, 10:37:00 am »
@ Antari
No tak komiks produkt pierwszej potrzeby :wink:
Każdy ma prawo prowadzić biznes jak chce, jeśli Mucha powiedzmy stwierdzi że daje partiami komiksy do bonito to ich sprawa, jeśli da tylko jedną partię też ich sprawa.
Powiedzmy sobie szczerze, bonito jest bardziej na prawach hurtowni niż księgarni, mają swoje magazyny, trzymanie całej partii powiedzmy 200 egz., które zejdą kiedy zejdą, to są koszty, koszty które ty ponosisz pośrednio. lepiej domawiać jak się nakład skończy. Logiczne myślenie włączyć trzeba, a nie jak zawsze Bazyliszkowanie się zaczyna, komiks muszę mieć tu i teraz a czasem wystarczy się wstrzymać bo to nie komiksy Studia, które rozchodzą się na pniu :wink:
p.s. w sumie przypomina to sytuację jak duże grono wydawców rezygnowało z dystrybucji przez empik i te piękne głosy "gdzie ja będę czytał komiksy teraz" ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2018, 10:49:00 am wysłana przez bambule »

 

anything