trawa

Autor Wątek: Warhawk  (Przeczytany 3524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Warhawk
« dnia: Październik 08, 2007, 07:38:06 pm »
Sieciowe strzelaniny zawsze były domeną PC’tów. Jak chciało się komuś pociągnąć Headshota, to tylko na piecyku. Jednak ostatnimi czasy ta tendencja zaczyna się zmieniać. Jednym z lepszych tego przykładów może być gra Warhawk wypuszczona niedawno na PlayStation 3. Jak sprawuje się ta kategoria gier na nowej czarnuli? Zapraszam do lektury recenzji.

Offline DARKMAN

Warhawk
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2007, 10:00:44 pm »
Cytuj
Sieciowe strzelaniny zawsze były domeną PC’tów. Jak chciało się komuś pociągnąć Headshota, to tylko na piecyku.

Eee od ladnych paru lat gram se w takowe strzelaniny na Xboxie i jakos nie mam wiekszych trudnosci z Headshotami....

Offline Deytonus

Warhawk
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 09, 2007, 09:23:50 pm »
No dobra, tak, tak. Te parę lat to naprawdę musi być parę lat.
Da się dokupić myszkę/klawę do ps2? Bo w takiego Killzone bym pograł, a na padzie to się urypię, a nie pobawię :F

Offline DARKMAN

Warhawk
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2007, 11:27:59 pm »
Eee juz to wczesniej mowilem Killzone IMHO jest bardzo sredniacki... I mimo praktyk sam z nim sie "rypalem"

Klawiatury kiedys byly ale:
1) nie wiem czy takowa gdziekolwiek dostaniesz bo...
2) ...praktycznie nic ich nie obsluguje

JEDNAK aktualnie Killzone obsluguje klawiature USB (a tak przynajmniej pisze na pudelku) - czy daje to tylko opcje czatowania podczas gry online czy aktualnie z nia mozna grac to nie wiem...

P.S. Wystarczy ~tygodnia by moc spokojnie grac w takiego typu gry na padzie od X'a...

 

anything