Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1515 dnia: Październik 25, 2008, 04:09:44 pm »
Oczywiście że NIE warto. Po co niby oglądać najlepsze anime jak Code Geass skoro są gorsze do obejrzenia ?

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1516 dnia: Październik 25, 2008, 04:23:08 pm »
Anfan rzondzi  :D


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1517 dnia: Październik 25, 2008, 04:55:15 pm »
Devil Lady - Pierwsza połowa serii mocno standardowa dla tego typu gatunku, jednak gdzieś od 16 odcinka zaczyna się robić całkiem ciekawie. Nieźle skonstruowane postacie, szczególnie Yuasa Tatsuya i Asuka Lan.
Ładna animacja i design postaci plus bardzo fajny opening.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1518 dnia: Październik 25, 2008, 04:55:52 pm »
code geass to lipa, ja tam się zawiodłem.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1519 dnia: Październik 25, 2008, 05:07:11 pm »
code geass to lipa, ja tam się zawiodłem.
Dokładnie. Zakończenie beznadziejne. Już gorszego być nie mogło.
Ale poza tym to anime 10/10

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1520 dnia: Październik 25, 2008, 05:10:51 pm »
nie dotrwałem do zakończenia, obejrzałem 5 epeków  :p Tak Anfanie, oceniam całe anime na podstawie paru odcinków


BYŁO BEZNADZIEJNE
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1521 dnia: Październik 25, 2008, 05:23:34 pm »
Mi wystarczyło pooglądać screeny z Code Geass (tak tragicznego designu postaci to ze świeczką szukać), posłuchać ludzi mówiących o tym co się tam dzieje i jak się zachowują postacie, by stwierdzić, że to zdecydowanie nie dla mnie.


A Wagaya no Oinari-sama jest po prostu nudne.


ps. Jackal, jeśli myślisz, że potrzebujemy trzech znaków zapytania zamiast jednego standardowego by zrozumieć, że pytasz się o coś, to najnormalniej nas obrażasz. Jeśli z jakiegoś innego powodu wstawiasz po trzy znaki zapytania, to sam siebie obrażasz.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1522 dnia: Październik 25, 2008, 05:25:15 pm »
Ocenianie całości na podstawie kilku pierwszych odcinków może być pułapką. Ale tak z drugiej strony - zmuszanie się do obejrzenia całości tylko po to żeby móc ocenić, gdy po pierwszych widzimy że nam się nie podoba, to czysty masochizm.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1523 dnia: Październik 25, 2008, 05:43:35 pm »
Detroit Moe City!

Czyli świeżo po 10 odcinku.
Absolutnie epickie. Uwielbiam tego animca, uwielbiam :D
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1524 dnia: Październik 25, 2008, 05:46:39 pm »
ja nie oglądałem więc nie oceniam widziałem tyle co z trailerów teraz i powiem że hamuje mnie to przed code geas że biegają tam robocikami czy co kolwiek to jest...(trzy kropek tylko bez urazy Wilku).  A nie wiem nie chciałem obrazić siebie czy ciebie tym "???". Bo tam wiesz nikt jeszcze nie zwracał uwagi na tego typu pachołki... Ale okej będę pamiętał

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1525 dnia: Październik 25, 2008, 05:53:02 pm »
Pobawię się w archeologa i nieśmiało wtrącę
Cytuj
Czy ktoś z was oglądał/oglada "One Piece"?
Dostałem od kumpla 200 ep, wytrzymałem tylko 70. Niby shonen jak wszystkie inne, ale taki cholernie infantylny. Jak było wspomniane logiki i spójności tam zero, za to kretynizmów wszelkiej maści całe tony. Niektórym taki klimat odpowiada, innym nie.

Dalej. Na Night Head Genesis się zawiodłem. Ciągle tylko Niisan i Niisan. Tak więc wziąłem się za odrabianie zaległości w postaci drugiej serii FMP! Ciekawe, choć chyba nie aż tak jak seria 1 i Fumoffu!

DMC jako anime jest świetne, jednak ciągle namawiam, by zajrzeć do mangi (można zacząć czytać tam, gdzie kończy się anime) ;-)

"Robociki" w CG to dosyć mało istotny element serii (w moim mniemaniu oczywiście). Mogło by ich nie być, a Geass wciąż pozostałby Geassem ;-)
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1526 dnia: Październik 25, 2008, 05:59:05 pm »
Ale tak z drugiej strony - zmuszanie się do obejrzenia całości tylko po to żeby móc ocenić, gdy po pierwszych widzimy że nam się nie podoba, to czysty masochizm.

Niestety popełniłem ten błąd w przypadku Fate Stay Night.
Obejrzałem z 17 epów i, dla niektórych jest to herezja ale, strasznie się wynudziłem. Nie pomogła nawet całkiem ładna animacja. Dwa razy podchodziłem do tej serii ale za każdym razem odnosiłem to samo wrażenie. Ciężko mi wymienić jakieś konkretne wady ale po prostu wogóle mnie nie wciągnęło. Chyba po żadnym odcinku nie miałem uczucia, że chciałbym obejrzeć następny.

ps. Anfanie, proszę, powstrzymaj się od swoich genialnych komentarzy.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1527 dnia: Październik 25, 2008, 06:10:18 pm »
Tak Anfanie, oceniam całe anime na podstawie paru odcinków
To w takim razie twoja ocena jest nic nie warta. I już naprawdę trzeba być niesamowicie dziwnym żeby powiedzieć że Code Geass to słabe anime. ŻAL mi ciebie.
A Wagaya no Oinari-sama jest po prostu nudne.
Z tym się mogę zgodzić. Brakowało w tym anime poważniejszego klimatu lub po prostu czegoś co wywoła jakieś emocje. Anime jakieś zbyt płytkie.
Ani to komedia, ani na poważnie.
ja nie oglądałem więc nie oceniam widziałem tyle co z trailerów teraz i powiem że hamuje mnie to przed code geas że biegają tam robocikami czy co kolwiek to jest...
Weź się lepiej nie ośmieszaj. Jeśli nie wiesz co to są mechy w anime to w ogóle nie zabieraj głosu. Takie NGE, Eureka 7 też się do tego zalicza.
Jeśli piszę że to najlepsze anime to znaczy że takie jest.
Niestety popełniłem ten błąd w przypadku Fate Stay Night.
Obejrzałem z 17 epów i, dla niektórych jest to herezja ale, strasznie się wynudziłem. Nie pomogła nawet całkiem ładna animacja. Dwa razy podchodziłem do tej serii ale za każdym razem odnosiłem to samo wrażenie.
Po prostu żałosne do potęgi to co piszesz.
Jedno z najlepszych anime wszechczasów jak Fate Stay Night i ja takie coś czytam. Po prostu brak słów. Genialna muzyka, kreska i bardzo wciągająca akcja przy której żaden normalny człowiek by się nie nudził.
Widać że niektórym nadmiar anime szkodzi.
Nie oglądajcie na bieżąco anime lub serię za serię bo wtedy przestajecie rozumieć co jest dobre.


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1528 dnia: Październik 25, 2008, 06:17:35 pm »
Po prostu żałosne do potęgi to co piszesz...

Cóż, byty absolutne takie jak anfan nie muszą stosować się do uniżonych próśb bytów maluczkich takich jak ja.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1529 dnia: Październik 25, 2008, 06:21:38 pm »
Takie NGE, Eureka 7 też się do tego zalicza.
Jeśli piszę że to najlepsze anime to znaczy że takie jest.
Nie no spoko teraz tylko pozostaje ci powiedzieć każdemu co komu się podoba i z głowy.W końcu jak mówisz co jest najlepsze to tak jest... Tak czy tak można powiedzieć "ANFANIE - BĄDŹ MĄDRY ZA NAS WSZYSTKICH"