Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1575 dnia: Październik 27, 2008, 11:52:51 am »
Prawdę mówiąc Chobits jest jedynym anime twórczości Pań z CLAMP'a po którym nie miałam wrażenia niesmaku czy wręcz by mnie ono odpychało.

Prawdę mówiąc to anime jest dla wszystkich, dlatego właśnie może dotarło do mnie po wątpliwej  jakości dobrze znanym  "X","MKR", czy najnowszym romansidle "Tsubasa Reservoir Chronicle ".

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1576 dnia: Październik 27, 2008, 12:15:27 pm »
Prawdę mówiąc Chobits jest jedynym anime twórczości Pań z CLAMP'a po którym nie miałam wrażenia niesmaku czy wręcz by mnie ono odpychało.

Prawdę mówiąc to anime jest dla wszystkich, dlatego właśnie może dotarło do mnie po wątpliwej  jakości dobrze znanym  "X","MKR", czy najnowszym romansidle "Tsubasa Reservoir Chronicle ".
Tsubasa Chronicle na początku było fajne, ale strasznie to przeciągali, szczególnie II sezon i to jego duża wada. Ale muzyka była wspaniała.
Lecz kreska Clampa jest również w Code Geass a temu anime nic nie można zarzucić (poza końcówką).
Jest jeszcze Angelic Layer które też było całkiem fajne lecz dla młodszych widzów.
I Sakura przecież to jedno z leszych anime.
Więc jak widać wiele anime Clampa jest bardzo dobrych.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1577 dnia: Październik 27, 2008, 12:18:10 pm »
Z Tsubasy najbardziej podobały ni się oav-ki. W tej serii najgorsze jest to, że aby całkowicie zrozumieć tą serię trzeba znać większość "dzieł" CLAMPA aby wiedzieć skąd są poszczególne postacie i motywy.
Za to Code Geass i tak jest poza konkurencją  :D

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1578 dnia: Październik 27, 2008, 12:38:59 pm »
No tak, a ja mało co widziałem i nie znałem większości postaci.
Tylko to co widziałem to w Tsubasa Chronicle coś beznadziejnego z tego zrobili.
Taka zabawa postaciami wyszła im idiotycznie.
Lecz Tsubasa Tokyo było owszem bardzo dobre.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1579 dnia: Październik 27, 2008, 09:33:42 pm »
Anfan o której części CG piszesz, że zakończenie jest beznadziejne. Jak dla mnie obie serie zakończyli znośnie, może bez fajerwerków, ale dobrze pasują do ogólnej koncepcji.
Chobitsy w wersji mangowej bija serial na głowę, może po za CG, oraz Magic Knigh Reyhard (czy jak to się pisało, po za tym było to dawno jak byłem mały i dopiero zaczynałem oglądać anime), to resztę raczej nie darzę dużym entuzjazmem.
Tsubasa jak dla mnie jest jakaś nijaka, nie powiem, że jest złe, ale mi nie przypadło do gustu. Bardziej wolę xxx Holic, jakoś ciekawiej to zaprezentowane. Może być jeszcze plusem to, że serie są jakoś połączone ze sobą, jednak ja nie przepadam za CLAMPem.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1580 dnia: Październik 27, 2008, 11:24:02 pm »
Anime Chobits to podobny poziom do mangi Chobits, a nawet powiem że anime jest lepsze bo ma więcej wątków, przygód itp.
Co do CG to oczywiście zakończenie II sezonu jest beznadziejne (piszę o w tym w temacie o CG) bo co mnie obchodzi zakończenie I skoro jest bezpośrednia kontynuacja i nie musiałem nic czekać na II sezon.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1581 dnia: Październik 27, 2008, 11:41:16 pm »
Właśnie jeśli chodzi o Chobits, to osobiście wolę mangę, bo anime było na siłę przedłużane przez te niepotrzebne, durne czasami wątki.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1582 dnia: Październik 28, 2008, 06:18:22 am »
Właśnie te wątki były świetne i potrzebne. Bez nich by było nudne.
Manga była za mało urozmaicona.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1583 dnia: Październik 28, 2008, 09:30:42 am »
Właśnie jeśli chodzi o Chobits, to osobiście wolę mangę, bo anime było na siłę przedłużane przez te niepotrzebne, durne czasami wątki.

Jedyne co mnie denerwowało to odcinki, w których były pokazywane wydarzenia z anime z punktu widzenia jakiejś postaci. nic nie wnosiły do fabuły a tylko pokazywano co było przez kilkanaście poprzednich odcinków. Masakra normalnie.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1584 dnia: Październik 28, 2008, 10:08:03 am »
Właśnie te wątki były świetne i potrzebne. Bez nich by było nudne.
Dobrze to napisałeś, bo jeśli by tych wątków nie dali to Chobitsy w wersji anime były by beznadziejne, a tak są trochę ponad średnie.
Ale mniejsza...

Overman King Gainer, oglądał to ktoś? Mają ciekawie wyglądające mechy, ale czy reszta warta uwagi?
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1585 dnia: Październik 28, 2008, 10:14:46 am »
Głupoty piszesz. Trochę ponad średnie to za niska ocena. Ja bym powiedział że to jedno z najlepszych anime.
Najlepsza była ta TAJEMNICA. Bo przecież oglądając nic nie wiesz o Chii. Jakie ma możliwości itp.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1586 dnia: Październik 28, 2008, 07:08:48 pm »
No i zacząłem oglądać CHOBITS'ów i jak pisaliście jest to dobre anime a i atmosfera w nim ładnie się trzyma. Od samego początku mi się zaczyna podobać nie to co School Rumble gdzie wydało mi się badziwne z początku i gdy się przemogłem przez pierwsze epy i byłem na załamaniu oglądać dalej czy nie? no i po około 3 nastopił przełom i czego wynikiem było to ,że  potem uznałem je za wspaniałe. Dlatego po tym wychodzę z założenia że będę oglądałem całe do końca anime nie oceniając powierzchownie.

Offline valentine69

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1587 dnia: Październik 28, 2008, 08:49:21 pm »
niedawno skończyłem "Zero no Tsukaima" bardzo zabawne choć nieco krótkie anime...(czekam na 4 sezon który podobno ma sie pojawić w wakacje 2009... :-? :-?) a aktualnie bleach oraz naruto- jestem na bieżąca z manga oraz anime :P
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1588 dnia: Październik 28, 2008, 09:22:45 pm »
męczym dalej Macrossa.

Zaczyna mnie dobijac do tego stopnia, że nawet blushujące tsundere biszyki mnie nie potrafią pocieszyc. W dodatku zaczynam odczuwać nienawiść czystej wody wobec obu moe
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1589 dnia: Październik 28, 2008, 11:46:35 pm »
Szyszka znam ból...Macrosa liznąłem 1 ep i to nie cały.
A teraz męczę się z Gundam Seedem...rany jak ja nie cierpię takiej niedorzeczności. Żeby jeden mech był w stanie jednym strzałem rozwalić cały okręt...no i te mechy latające w kosmosie... :-X
A Kira przypomina mi Shinjiego, choć ratuje go to, że to chyba pierwsze moje anime o mechach, gdzie bohater zaliczył trafienie niekoniecznie w mecha.
Niestety jak chce się narysować coś w tematyce mechów, trzeba poznać różne warianty  :-?
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything