trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1635 dnia: Listopad 08, 2008, 07:09:55 pm »
Udało mi się obejrzeć ef - a tale of memories pomimo niewielkiej ilości czasu (dzisiaj nadrobiłem większość)
Ach dawno nie oglądałem tak cudownej historii :) Przy takiej fabule zapomina się o grafice, dźwięku (na pewno nie przeszkadzał skoro obejrzałem :D )
Spoiler: pokaż
No i nie często można spotkać anime w którym para kończy w łóżku (albo na dachu szkoły) nago ;P
- ok to spłycenie to żart tylko :) .
W każdym razie nie przypominam sobie drugiej tak romantycznej historii, którą przeżyłbym niemal tak mocno jak D.N.Angle (pierwsze anime z romantyczną historią i w ogóle pierwsze jakie oglądałem). Biorę się za ef - a tale of melodies w takim razie ;) Ciekawe czy utrzyma poziom.

A po co za ef - a tale of melodies  skoro jeszcze nie wyszła ?
A te sceny co napisałeś to fajne były, a anime jest na podstawie Eroge. W tym anime doskonała jest właśnie grafika i dźwięk, a fabuła to swoją drogą.
obejrzałem 2 odcinki Otome wa Boku ni Koishiteru i na razie dam sobie spokój, jakoś nie mam motywacji do obejrzenia pozostałych odcinków o facecie przebranym za dziewczynę.
To tak samo jak ja. Trochę obejrzałem i usunąłem. Po prostu beznadziejne jakieś gdyż niestety nie było ciekawe.
teraz zabieram się za ichigo 100%
Seria TV jak dla mnie była dosyć nudna, ale za to OAV już ciekawsze.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1636 dnia: Listopad 08, 2008, 07:11:39 pm »
A po co za ef - a tale of melodies  skoro jeszcze nie wyszła ?
Oj anfanie wtopa... ;)
Jest tego już chyba 4 albo 5 odcinków... na razie nie ściągam poczekam aż dociągną do połowy.
Już Clannada z nowości oglądam jedna nowość na raz mi wystarcza :D

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1637 dnia: Listopad 08, 2008, 08:45:28 pm »
Oj anfanie wtopa... ;)
Jest tego już chyba 4 albo 5 odcinków... na razie nie ściągam poczekam aż dociągną do połowy.
Jaka wtopa. O czym ty w ogóle piszesz. Jeśli pisałem, że nie wyszło to znaczy, że nie ma wszystkich odcinków i powinieneś to rozumieć.
Dopiero jak będzie całe anime i napisy ma sens oglądać.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1638 dnia: Listopad 08, 2008, 08:55:25 pm »
Jaka wtopa. O czym ty w ogóle piszesz. Jeśli pisałem, że nie wyszło to znaczy, że nie ma wszystkich odcinków i powinieneś to rozumieć.
Dopiero jak będzie całe anime i napisy ma sens oglądać.
Ty tak uważasz ale oficjalnie release jest wraz z wyjściem 1szego odcinka a to znaczy tyle że wyszło czy ci się podoba czy nie... inaczej gdybyś powiedział iż seria nei została ukończona ;)

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1639 dnia: Listopad 08, 2008, 09:11:51 pm »
http://pl.youtube.com/watch?v=LnKxkyC6350 zna może ktoś to anime poza elementami soul hunter?

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1640 dnia: Listopad 08, 2008, 09:21:27 pm »
Nie oglądałem do końca ale na początku było Kamikaze Kaito Janne

Gall Force New Era - Najsłabsza część serii moim zdaniem. Robione zdecydowanie na siłę, bez pomysłu na ciekawe rozwinięcie wątków. Chaotyczna akcja i brak konkretnego zakończenia sprawiają, że anime wydaje się nie dokończone.
Średnie zakończenie naprawdę genialnej sagi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2008, 09:31:14 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1641 dnia: Listopad 08, 2008, 09:35:25 pm »
Fullmoon wo Sagashite, Kamikaze Kaitou Jeanne, Houshin Engi (Soul Hunter) , Tokyo Mew Mew, Kodomo no Omocha,

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1642 dnia: Listopad 08, 2008, 10:14:21 pm »
dzięki dzięki.........
Fullmoon wo Sagashite, Kamikaze Kaitou Jeanne, Houshin Engi (Soul Hunter) , Tokyo Mew Mew, Kodomo no Omocha,
powiedz aniołku czy któroś jest warte uwagi według ciebie?

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1643 dnia: Listopad 08, 2008, 10:32:43 pm »
Polecam Houshin Engi, bo Tokyo Mew Mew, Kodomo no Omocha, Kamikaze Kaitou Jeanne, czy Fullmoon wo Sagashite są przeznaczone raczej do młodszej widowni i to żeńskiej. Chociaż przy tym ostatnim jak przebrnęło się przez wszystkie odcinki to naprawdę człowiek się nieźle rozczulił.

A Houshin Engi jest miłe i dla wszystkich bez wyjątków ;)

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1644 dnia: Listopad 09, 2008, 12:08:52 am »
Oglądam Minami-ke i muszę to powiedzieć po 8 odcinkach na razie, że to idiotyczna komedia. Czy ludzie idioci mają mnie śmieszyć w tym anime tym bardziej bez żadnego ecchi. To anime jest bez sensu bo zarazem zachowania jakieś fantastyczne bez realizmu, a jakoś nie pasuje mi to do zwariowanej komedii bo chyba takie nie jest. Ja mam bardzo małe wymagania. Nienawidzę głupich postaci (czyt chłopcy i część dziewczyn w tym anime np ten który lubi tą najstarszą siostrę) jak również bezsensownego przezywania i tym bardziej bicia jeśli jest to tym bardziej nieadekwatne do sytuacji. Może zbyt ogólnie napisałem, ale jeśli takie zachowanie nie pasuje mi do anime to jest dużą wadą i bardzo zniechęca do oglądania anime.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1645 dnia: Listopad 09, 2008, 11:50:04 am »
jak również bezsensownego przezywania i tym bardziej bicia jeśli jest to tym bardziej nieadekwatne do sytuacji. Może zbyt ogólnie napisałem, ale jeśli takie zachowanie nie pasuje mi do anime to jest dużą wadą i bardzo zniechęca do oglądania anime.
Widać iż nie miałeś rodzeństwa :D.
Anyway toto nie jest raczej zwariowana komedia bardziej komediowe slices of life...

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1646 dnia: Listopad 09, 2008, 12:03:56 pm »
darowałam sobie Macrossa Frontier - stęzenie głupoty na centymetr kwadratowy mnie przerasta. Fabularnie sie toto nie trzyma kupy kompletnie, walki prześliczne, ale uberplot sprawia, że mi macki opadają. I nawet nie interesuje mnie, z którą panną Alto skończy, bo obie bym przez okno i w kosmos, choć zielona moe jest przynajmniej słodka, a Sheryl to kwintesencja wszystkich rzeczy, które można powiedzieć o perfidii i wyrachowaniu kobiet. I nie obchodzi mnie to, że ma jakieś problemy z przeszłości, kazdy ma. wrrrr.

Za to niekłamaną przyjemnośc sprawiają mi One Outs i Talessy, ale to wiadomo.

Pragnę sie podzielić absolutnie bisznym odkryciem, jakim jest lokaj Sebastian - postać stworzona chyba według podręcznika pod tytułem "wszystkie biszne rzeczy, które bisz powinien robić, mówić i krótki przewodnik po akcesoriach" Coś jak w Ouranie, taki bisz z przymrużeniem oka, małe biszątko jako cute item mu dodali, trochę hinciarskich żartów (scena z gorsetem rządzi i wymiata), masa wyuzdanych skoków w powietrze podczas walk i obowiązkowe ciasteczko/herbatka podane w kazdym odcinku :D

i to, jak Jap[ończycy wymawiają "Sebaścian"...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1647 dnia: Listopad 09, 2008, 10:51:41 pm »
cyknełem już ichigo 100% nie powie dobre było ale co nic a kocu cię nie rozwiązało mozna powiedzieć nic się nie zmieniło to co na początku a na końcu jedynie pera nowych postaci.

Offline Kainti

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1648 dnia: Listopad 09, 2008, 11:03:54 pm »
cyknełem już ichigo 100% nie powie dobre było ale co nic a kocu cię nie rozwiązało mozna powiedzieć nic się nie zmieniło to co na początku a na końcu jedynie pera nowych postaci.

Polecam mange, w swoim gatunku jedna z najlepszych, no i ma prawdziwe zadowalajace zakonczenie, anime znacznie slabsze.

Offline Jackal

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1649 dnia: Listopad 10, 2008, 12:49:20 pm »
Shikabanehime Aka - nie wie moze ktoś czy wyszło tego więcej niż 2 epy?  i czy są dostępne? czy może aby te 2 si ukazały?

 

anything