trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1650 dnia: Listopad 10, 2008, 12:57:36 pm »
Shikabanehime Aka - nie wie moze ktoś czy wyszło tego więcej niż 2 epy?  i czy są dostępne? czy może aby te 2 si ukazały?

Wyszło więcej - już chyba 7 epków, bo seria gdzieś od siedmiu tygodni już jest nadawana. Zsubowane są chyba minimum 3 epki.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1651 dnia: Listopad 10, 2008, 12:58:57 pm »
Na TT mignął mi dziś chyba czwarty
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1652 dnia: Listopad 10, 2008, 04:45:44 pm »
Co do Shikabane hime Aka jest już zsubowany 4 :)

A ja osobiście oglądam Fushigi Yuugi anime z 1996r ale przypomina mi inu yashe wiec zniosę grafikę :).
Noo.. najwieksza zaletą tego anime jest duża ilość Seksownych Bishów :D Ach... Tamahome jest moim ideałem :D

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1653 dnia: Listopad 10, 2008, 06:22:52 pm »
Midori no hibi - anime o kolesiu, który był dobry w bójkach, ale niestety nie mógł znaleźć sobie dziewczyny bo wszystkie się go bały. Pewnego dnie zamiast prawej dłoni wyrasta mu dziewczyna (i do tego topless!!!!). Czyli krótko pisząc kolejna komedia romantyczna z elementami ecchi. :D

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1654 dnia: Listopad 10, 2008, 08:24:59 pm »
A ja osobiście oglądam Fushigi Yuugi anime z 1996r ale przypomina mi inu yashe wiec zniosę grafikę :).

Anime kiedys oglądałem na hyperze, bardzo dawno temu ale mam miłe wspomnienia, dopiero końcówka im nie wyszła za bardzo.
Obejrzałem dead space downfalla, był to tak durny film że nawet nie mam ochoty o nim pisać.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1655 dnia: Listopad 10, 2008, 08:43:06 pm »
Obejrzałem Darker Than Black i ciekawe czy byście się domyślili jaka będzie moja opinia o tym anime.
Powiem tak. Ono było co najwyżej przeciętne. Nie ma nic gorszego niż tak beznadziejne wykonanie. Pomysł był ciekawy, ale za dużo dziecinnych wstawek, pourywane wątki, wiele niedopowiedzeń. Kreska się kojarzy jednoznacznie z takim pewnym anime, a główny bohater to już w ogóle.
Muzyka taka średnia, był fajny rytm ale w kółko ten sam. Anime nudne, nie wywołuje większych emocji, na komedię też się nie daje. Po prostu takie nijakie było czy jakoś tak.
Ale niech będzie 6/10. Przykładowo nie umywa się do takiego anime jak Witch Hunter Robin.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1656 dnia: Listopad 10, 2008, 08:50:38 pm »
Kreska się kojarzy jednoznacznie z takim pewnym anime,

Znaczy z czym?


Cytuj
Obejrzałem dead space downfalla, był to tak durny film że nawet nie mam ochoty o nim pisać.

Znam twój ból. Zamiast fabuły dali kilkaset galonów krwi i nic poza tym.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1657 dnia: Listopad 10, 2008, 08:53:40 pm »
Obejrzałem Darker Than Black
...
Powiem tak. Ono było co najwyżej przeciętne. Nie ma nic gorszego niż tak beznadziejne wykonanie. Pomysł był ciekawy, ale za dużo dziecinnych wstawek, pourywane wątki, wiele niedopowiedzeń.

Dokładnie, na prawdę mogło wyjść z tego coś ciekawego, twórców przerosło to co chcieli stworzyć.
Najlepszy w tej serii jest tytuł, na prawdę im wyszedł

Hollow: ta krew nawet im nie wyszła, wszystko przez kreskę która pasowałaby do kreskówek o batmanie/spidermanie etc.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1658 dnia: Listopad 10, 2008, 09:03:10 pm »
Widać iż nie miałeś rodzeństwa :D.
Anyway toto nie jest raczej zwariowana komedia bardziej komediowe slices of life...
No weź nie pisz takich bzdur bo akurat źle zgadłeś.
I szkoda, że nie domyśliłeś się iż kłótnie między siostrami bardzo mi się podobały, ale zachowania do obcych ludzi już były idiotyczne więc dlatego...
Dokładnie, na prawdę mogło wyjść z tego coś ciekawego, twórców przerosło to co chcieli stworzyć.
Najlepszy w tej serii jest tytuł, na prawdę im wyszedł
Nie rozumiem czemu tak szczędzili na lepszych walkach, dramatycznych scenach itp. Przecież to było takie nudne. No ale zastanówmy się. Przecież w Witch Hunter Robin też tego nie było, a zarazem bardzo mi się spodobało. Po prostu dlatego że tam był tak zwany klimat i to w dodatku taki jaki najbardziej lubię, a niestety w Darker było odwrotnie.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1659 dnia: Listopad 11, 2008, 10:42:00 pm »
Proponuje:

a) załozyc nowy temat(tzn. kontynuacje tego, bo ten ma juz ponad 110stron)
b) mozna by tak jak ja zacząc ogladac Zombie Loan gdzie bohaterami są... zombie... :D Jestem po pierwszym odcinku i nawet calkiem dobrze sie zapowiada.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1660 dnia: Listopad 11, 2008, 10:46:58 pm »
mozna by tak jak ja zacząc ogladac Zombie Loan gdzie bohaterami są... zombie... :D Jestem po pierwszym odcinku i nawet calkiem dobrze sie zapowiada.

To taki 50 razy gorszy Vampire Knight, miłego.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1661 dnia: Listopad 11, 2008, 11:42:59 pm »
Czy  Vampire Knight ma dramatyczne poważne sceny czy raczej to anime na luzie lub w stylu komediowym ? Angst, Bishounen, Romance, Shoujo, Vampires wygląda mało zachęcająco.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1662 dnia: Listopad 12, 2008, 04:39:50 am »
VK jest na poziomie brazylijskiej telenoweli, tylko zamiast "on ją całuje a ona się opiera" tu masz "on ją gryzie, ona się opiera, a on cierpi i ona też cierpi" Dramatyzm też jest na poziomie brazylijskiej telenoweli "ochronię cię swoją piersią, mój uczniu, choć mnie zdradziłeś, skumałeś się z najgorszym wrogiem i chciałeś zabić". A na dodatek to shoujo.
Oglądaj :D

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1663 dnia: Listopad 12, 2008, 06:28:16 am »
A czy jest tylko jedna główna bohaterkA czy więcej ?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1664 dnia: Listopad 12, 2008, 06:37:22 am »
Jedna, bo to przecież shoujo. Za to masz więcej męskich bohaterów.

 

anything