trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1665 dnia: Listopad 12, 2008, 09:24:40 am »
Próbowałem oglądać VK i niestety wymiękłem po 5 odcinkach. To nie na moje zdrowie.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1666 dnia: Listopad 12, 2008, 09:44:17 am »
Co sądzicie o Darker than Black ? Macie podobne zdanie jak ja ?

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1667 dnia: Listopad 12, 2008, 09:47:21 am »
Co tu dużo pisać. Anime w sam raz na jeden raz.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1668 dnia: Listopad 12, 2008, 11:29:26 am »
Mi się nie podobało rozegranie wielu wątków, takie płytkie były. Choćby z tą dziewczyną z odcinka 3-4. Potem jakoś idiotycznie pokazali ją pod koniec anime nie wiadomo po co. Mogli sobie tego bezsensownego posunięcia darować.
Te odcinki 1-2 też nie było wiadomo od kiedy była marionetka a od kiedy nie. Nawet tego nie wyjaśnili.
Te odcinki o tej sekcie bramy i zakończenie też nie miało sensu. Po co oni chcieli bez powodu uśmiercić tą postać ? Są to całkowicie bezsensowne posunięcia twórców.
Albo ogólnie jakiś wymyślony syndykat rządzący światem. No już takie głupoty wymyślać, a nawet pod koniec mało co się wyjaśniło.
I sam fakt pracowania silniejszych dla słabszych (tj kontraktorów dla ludzi) nie ma sensu. Żeby ludzie mogli rządzić kimś z taką mocą to jedynie w głupich bajkach chyba.
Przykładowo jakby większość odcinków tak wyglądała jak 3-4 czyli były by emocjonalne to anime było by świetne.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1669 dnia: Listopad 12, 2008, 03:58:35 pm »
Ja właśnie obejrzałem Chobits. Na początku nieźle... w środku trochę przynudzali a końcówka dość przewidywalna... Jednakże obejrzeć sobie raz nie zaszkodziło. Szkoda tylko iż najfajniejszych motywów (np: Zima i ta druga na D :P) nie rozwieli bardziej.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1670 dnia: Listopad 12, 2008, 04:06:35 pm »
Kurcze mam ochotę obejrzeć Hannah Montana, już odkąd byłem w Danii dużo o tym usłyszałem, nie wiem czy na polskim Disney Chanel to leci też? W każdym razie nie mam.
Nooo i jeszcze "Whos line is it anyway" - uważałem, że to głupota marnować czas na coś takiego. Oczywiście uważałem, że to jest dobre i śmieszne... ale nigdy nie pomyślałem, że się wciągnę. Długo się broniłem. Wczoraj przegrałem.
Z czystej ciekawości obejrzałem skróty z Brytania got more talent! - czyli brytyjskiej wersji "mam talent", a dokładniej jej drugiej odsłony(dlatego more). Identycznie to wygląda w Polsce teraz, łącznie z dwoma prowadzącymi, którzy w Anglii prowadzili to o wiele ciekawiej (moim zdaniem). No i ten ich akcent (ich czyli anglików) uwielbiam go ;) Oglądałem do 3 w nocy :P
Kannazuki no Miko - już od dawna się zastanawiałem co to niezbyt znane anime robi na moim dysku. Sprawdziłem w encyklopedii i już wiem. To yuri :D - więc oglądam. A nawet nie takie złe, chociaż motyw dwóch kapłanek strasznie popularny, a ten główny bohater to naiwny jak beczka korniszonów. No i historia miłosna między tą trójką (zwykła dziewczyna - kapłanka słońca, zakochana w niej inna dziewczyna z bogatego domu - kapłanka księżyca, no i chłopak - przystojny zdolny choć biedny, adoptowany chłopak, przyjaciel tej pierwszej z dzieciństwa, i wg. szkoły najlepszy partner dla tej drugiej) Jestem chyba już tak skrzywiony, że nie przeszkadzają mi takie tosamopłuciowe związki. *-*
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2008, 04:52:31 pm wysłana przez nolifesking »

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1671 dnia: Listopad 12, 2008, 04:39:48 pm »
Noli, po pierwsze: Whose Line is it Anyway :P Nie kalecz tytułu. Dwa: o nie-anime to do Działu Powikłań.

Kannazuki mało znane? Toż to nawet zostało po polsku wydane :] Nie żeby to była jakaś obiektywna miara, ale zawsze coś ;)


ED do Noliego: Widzisz, jak się jest uzależnionym od tej serii, to się zwraca uwagę na literówki tytułu ^^ W DP mogłabym pociągnąć temat Whose Line'a, a tu nie ;)  A co mi tam, napiszę w DP.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2008, 05:11:43 pm wysłana przez Miranda »
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1672 dnia: Listopad 12, 2008, 04:52:14 pm »
Ja tam myślę głównie o sobie więc w podtekście "mi nie znane" :P
Po co nabijać dwa posty skoro można w jednym zmieścić. A i jest na temat pół posta więc nie ma się co zżerać.
A pomyłka z tym this. Wiedziałem, że napiszesz o to Mi :P

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1673 dnia: Listopad 12, 2008, 05:08:30 pm »
Próbowałem oglądać VK i niestety wymiękłem po 5 odcinkach.
Twardziel...  :D
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1674 dnia: Listopad 13, 2008, 10:35:49 pm »
Mahou Sensei Negima obejrzałem.
To ciekawe jak dobrze im wyszło to anime. Na początku nie lubiłem tej Asuny a potem polubiłem i to bardzo.
Więc stwierdzam że anime było wspaniałe głównie przez końcówkę.
Większość odcinków to przygody Negimy z poszczególnymi dziewczynami i trochę informacji o nich.
Za to kilka ostatnich odcinków całkowicie zmienia klimat i z komedii stają się wzruszające. I to właśnie było najciekawsze. Tylko szkoda że anime wygląda na niedokończone.
8/10
Powiedzcie czy ta seria alternatywna Negima!? ma jakieś zmiany w stosunku do I serii oprócz kreski ? Czy są jakieś zmiany w fabule szczególnie odnośnie głównego wątku ?

Offline Kainti

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1675 dnia: Listopad 14, 2008, 10:58:10 am »
Po kilku odcinkach to juz zupelnie co innego. Tyle ze to typowa komedia SHAFTu, fabuly tam za duzo nie ma, glownie absurdalny humor.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1676 dnia: Listopad 14, 2008, 12:35:33 pm »
Po kilku odcinkach to juz zupelnie co innego. Tyle ze to typowa komedia SHAFTu, fabuly tam za duzo nie ma, glownie absurdalny humor.
I sezon czyli jest lepszy. Inna kreska, a w II ta kreska zdziecinniała. Tylko to zakończenie trochę dziwne. Tak szybko wszystko się działo.
Powinni zrobić więcej odcinków.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1677 dnia: Listopad 14, 2008, 03:29:11 pm »

wie ktoś moze  jaka jest poprawna nawa tego bo jedyna co znam to "x-clamp" ale nie jest ona chyba poprawna proszę o pomoc

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1678 dnia: Listopad 14, 2008, 04:18:20 pm »
Po prostu "X", bo chyba masz na myśli serię TV z 24 epkami.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1679 dnia: Listopad 14, 2008, 07:14:37 pm »
Mahou Sensei Negima oglądałem i wersja anime nie umywa sie do tej z mangi. Anime, mówię o 1 sezonie, wygląda jakby chcieli zrobić coś przypominającego mangową wersje, jednak w pewnej chwili stwierdzili, że zrobią coś zupełnie innego, a na sam koniec chyba zabrakło im kasy i dali zupełnie coś niezwiązanego z tematem. Drugiego sezonu MSN nie oglądałem i raczej nie mam zamiaru, amine jest po prostu spitolone, podobnie zresztą jak Love Hina, które nie dało się oglądać od nadmiaru głupoty.
Za to manga jest o niebo lepsza, jestem na bieżąco z MSN i tak dopiero jest akcja z ciekawą i zawiłą fabułą.

A co do "X", to wersja TV, nosiła nazwę "X-1999", ale czasem widywałem nazwę "X-Clamp".
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything