Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1695 dnia: Listopad 15, 2008, 11:01:58 am »
Ja raczej nowych serii an bieżąco nie oglądam... no chyba że kontynuacje serii które już znam...
A tak wypada mi średnio iż oglądam serie na 1-2 tygodnie w zależności od tego czy mam czas czy nie. Maratony lubiłem sobie robić na początku (np takiego Trigun'a w 1 dzień obejrzałem) ale teraz zdarza mi się to rzadziej... zresztą często wracam do niektórych serii które bardziej mi się podobały :)

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1696 dnia: Listopad 15, 2008, 05:36:02 pm »
ktoś może wie o co chodzi bo tak kiedyś patrzyłem było sumomo momomo i  widziałem dalszy ciąg pod nazwo sumomo momomomomo a teraz patrze i jest tylko Sumomomo Momomo ~Chijou Saikyou no Yome~ i pytanie brzmi o co tutaj chodzi? czy może druga część wogule nie istniała?

Offline obik

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1697 dnia: Listopad 15, 2008, 05:37:01 pm »
ja tam ogladam jak ogladam czyli ogladam z 2-3 anime co wychodza co tydzien po epie i czasami jedna serie :)

Offline Kainti

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1698 dnia: Listopad 15, 2008, 05:41:04 pm »
ktoś może wie o co chodzi bo tak kiedyś patrzyłem było sumomo momomo i  widziałem dalszy ciąg pod nazwo sumomo momomomomo a teraz patrze i jest tylko Sumomomo Momomo ~Chijou Saikyou no Yome~ i pytanie brzmi o co tutaj chodzi? czy może druga część wogule nie istniała?

Cos musiales kiedys zle zobaczyc, jest jeden sezon.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1699 dnia: Listopad 15, 2008, 06:39:45 pm »
Dobra taki spojler odośnie ef a tale of melodies.

Spoiler: pokaż
No naprawdęnie mam pojęcia po co ta dziewczyna wracała do Himury z deklaracjęze sparwi ze jąbedzie kochac by po tym jak jej w końcu to wyznał powiedziec "you are late", po tym jak to zobaczyłem cały opadłem i srogo sięwkurzyłem, no ja nie moge to jakas cholerna zemsta czy jak. No to się cholera nie miesci zobaczełem to zrana i normalnie cały dzien zepsuty. Po czyms takim z kościoła to bym nie zostawił kamienia na kamieniu, boże widzisz i grzmisz. Mam nadzieję że to teraz jakoś pociągną dobrze bo chała jest jak nic kto wie moze i 3 sezon bedzie.


Ogolnie to po ostatnim odcinku jestem wkurzony na maxa i cała seria jawi mi sie jako jakaś wymyślna tortura, pierwszy sezon bym bardziej zbalansowany.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1700 dnia: Listopad 15, 2008, 07:15:09 pm »
Cytuj
Spoiler: pokaż
No naprawdęnie mam pojęcia po co ta dziewczyna wracała do Himury z deklaracjęze sparwi ze jąbedzie kochac by po tym jak jej w końcu to wyznał powiedziec "you are late", po tym jak to zobaczyłem cały opadłem i srogo sięwkurzyłem, no ja nie moge to jakas cholerna zemsta czy jak. No to się cholera nie miesci zobaczełem to zrana i normalnie cały dzien zepsuty. Po czyms takim z kościoła to bym nie zostawił kamienia na kamieniu, boże widzisz i grzmisz. Mam nadzieję że to teraz jakoś pociągną dobrze bo chała jest jak nic kto wie moze i 3 sezon bedzie.
Spokojnie ;D Nie podniecaj się tak. To tylko wymyślona historia. Choć nie zaprzeczam, że coś podobnego mogłoby się zdarzyć (lub zdarzyło) w naszym świecie.
Spoiler: pokaż
Ja sam bym sprał/rzucił się na tego nauczyciela sztuki za to co zrobił tej dziewczynie. Cóż.. a tekst "mój pierwszy raz był dwa lata temu w święta bożego narodzenia dobił mnie do końca. To nie dość, że ją bił to jeszcze gwałcił.. i to potem jak często :/

ech tortura mówisz. No na pewno będzie ciężko to oglądać :/ Też jestem ciekawy jak to pociągną dalej. Ano w sumie czyżby pierwszy sezon rzeczywiście był wstępem do większego dramatu? Szkoda, ze poszli akurat w tą stronę.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1701 dnia: Listopad 15, 2008, 10:41:58 pm »
Dobrze że poszli w stronę dramatu chociaż nie wiem o czym mówicie i nie chcę wiedzieć.
Obecnie oglądam anime Magical Girl Lyrical Nanoha. Po dwóch odcinkach muszę powiedzieć że spodobało mi się. Ciekawa konstrukcja i pomysł na to wszystko.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1702 dnia: Listopad 15, 2008, 11:53:10 pm »
Anfanie - poszli za ostro w tą stronę. Moim zdaniem przesadzili. To nie może być dobre. Bo jak to teraz rozwiązać?

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1703 dnia: Listopad 16, 2008, 12:02:44 am »
W mordę cicho bo zaraz będę musiał zacząć ściągać, cholernie ciekawski się robię  :D

ALe noli nie przesadzaj... co prawda nie wiem o co chodzi ale wiem iż nie można nie doceniać pomysłowości twórców :D

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1704 dnia: Listopad 16, 2008, 09:37:26 am »
Z kilkudniowego braku netu obejrzałem sobie Stratos 4, czyli 4 moe w mundurkach akademii lotniczej. Historia sztampowa. Nie obyło się bez wątków wiecznej przyjaźni, presji rodziny, przybyszów z kosmosu i "Lećcie, tylko wy możecie uratować świat". Mimo to patrzyło się na to bardzo miło. Styl graficzny całkiem mi się spodobał (nawet rendering nie odstraszał), bohaterki można było polubić (jedna często robiła minę Osaki z Azumangi :D). Denerwowało mnie jedynie nadmierne eksponowanie pantsu (jednak nie jest to ilość znana z ecchi komedyjek).
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1705 dnia: Listopad 16, 2008, 04:58:45 pm »
jestem w połowie Mai-hime i ze z dziwieniem powiem że podoba mi się. choć nie kiedy mnie to trochę szalenie zaskakuję bo tak zwane złe charaktery czy coś są nie spodziewane biorą się z najmniej spodziewanych miejsc np. jedna z tych  złych okazała się  dziewczynka z podstawówki z księdzem kościoła katolickiego na czele(choć jak potem się okazuje to ta mała z podstawki rządziła) potem jeszcze bardziej dziwnie najlepsi kumple kręcą coś... mam nadzieje że pod koniec nie wyjdzie że tak naprawdę za sznurki pociąga tytułowa bohaterka Mai(która jest dobrotliwa itd) a ta dobrą i opiekuńczą grała tylko pod publikę ale zobaczymy jak to wyjdzie. A z tym kościołem i księdzem to po głębszym namyśle można było się tego spodziewać bo zauważyłem że jeśli występuje mały kościółek katolicki z księdzem w takiej czapeczce to musi on coś kombinować. jak to było też w F/S night podobna sytuacja.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1706 dnia: Listopad 16, 2008, 06:03:22 pm »
dziewczynka z podstawówki z księdzem kościoła katolickiego na czele(choć jak potem się okazuje to ta mała z podstawki rządziła) 
Jeśli mówisz o Alyssa Sears to ona jest jedną z najważniejszych postaci lecz również postacią dramatyczną.
mam nadzieje że pod koniec nie wyjdzie że tak naprawdę za sznurki pociąga tytułowa bohaterka Mai(która jest dobrotliwa itd) a ta dobrą i opiekuńczą grała tylko pod publikę
Nie, Mai jest dobra. Ale anime od połowy gdzieś się bardzo zmienia i nikt by się tego nie spodziewał. I jeszcze powiem że to jedno z najlepszych anime jakie oglądałem. Dużo lepsze od Mai Otome.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1707 dnia: Listopad 16, 2008, 06:50:19 pm »
Szkoda tylko, że zakończenie ma takie... jakby z innej bajki...

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1708 dnia: Listopad 16, 2008, 08:04:22 pm »
Ale anime od połowy gdzieś się bardzo zmienia i nikt by się tego nie spodziewał.
racja racja diametralnie się zmienia wszystko dostaje niesamowitego tępa wszystko się wali itd

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1709 dnia: Listopad 16, 2008, 08:42:32 pm »
YES! YES! YES!
Rosario to vampire Capu2 wreszcie wraca do bycia znanym nam rosario! :D Od 6 odcinka znowu jest ECCHI!! WIIII, nie ma już idiotycznego nietoperza(albo jest go bardzo mało). A 07 odcinek dzieje sie w... mhmm w każdym razie jest ciekawie ;D

 

anything