trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1710 dnia: Listopad 16, 2008, 08:50:55 pm »
jak dla mnie 6 odcinek był równie głupi co poprzednie :)
Tylko niezdrowa ciekawość sprawia że oglądam kolejne odcinki


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1711 dnia: Listopad 16, 2008, 09:08:30 pm »
Szkoda tylko, że zakończenie ma takie... jakby z innej bajki...
Tylko jakby było inne to nie pasowało by do tego anime. Bo jednak Saikano to nie jest.
A mi się właśnie podobało to zakończenie.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1712 dnia: Listopad 16, 2008, 09:30:07 pm »
A komu by się nie podobało :D
Najlepsze możliwe.
Cytuj
jak dla mnie 6 odcinek był równie głupi co poprzednie Smile
Tylko niezdrowa ciekawość sprawia że oglądam kolejne odcinki
Co z tego, ze był głupi :D Ale było ECCHI! - to najlepsza ecchi komedia jaką dotąd widziałem :) a 07 odcinek genialny :)

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1713 dnia: Listopad 17, 2008, 10:05:17 pm »
Naprawdę naprawdę kocówka ciut zaskakuje ale to jedyne jakie dotąd anime oglądałem że "końcówka zaskakuje choć można było się spodziewać tego". nie bywałe wręcz i rzadkie  plus wszystko do końca wyjaśnione...dobre było zobaczę teraz jak ma się do tego mai-otome
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2008, 07:29:29 pm wysłana przez Jackal »

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1714 dnia: Listopad 17, 2008, 10:37:59 pm »
Jackal nie spoileruj o zakończeniu, to gorsze od trolowania


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1715 dnia: Listopad 17, 2008, 10:42:19 pm »
Naprawdę naprawdę kocówka ciut zaskakuje ale to jedyne jakie dotąd anime oglądałem że wytopił 100% happy end. nie bywałe wręcz i rzadkie  plus wszystko do końca wyjaśnione...dobre było zobacze teraz jak ma się do tego mai-otome
Zakończenie w Mai Hime było na pewno zaskoczeniem. Można było się spodziewać że nie będzie tak źle jak wyglądało, ale że aż do takiego stopnia...

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1716 dnia: Listopad 17, 2008, 10:43:44 pm »
Ja sobie teraz kończe oglądać Code:Geass,później Claymore/Bokurano/Fate Stay Night-nie moge sie zdecydować.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1717 dnia: Listopad 17, 2008, 10:44:47 pm »
Cytuj
Anfanie - poszli za ostro w tą stronę. Moim zdaniem przesadzili. To nie może być dobre. Bo jak to teraz rozwiązać?
W dodatku ze z pierwszego sezonu wiadomu ze na nią czekał i to długo, no i jak to teraz dobrze poskładc?  :-? :neutral:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1718 dnia: Listopad 17, 2008, 10:45:56 pm »
Ja sobie teraz kończe oglądać Code:Geass,później Claymore/Bokurano/Fate Stay Night-nie moge sie zdecydować.
Tylko Bokurano jeszcze nie oglądałem lecz na pewno nie jest lepsze niż Claymore i Fate Stay Night. Z tych trzech najlepsze jest Fate Stay Night lecz Claymore jest też super lecz to całkowicie inne anime o innym stylu kreski.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1719 dnia: Listopad 17, 2008, 10:47:35 pm »
Tylko Bokurano jeszcze nie oglądałem lecz na pewno nie jest lepsze niż Claymore i Fate Stay Night. Z tych trzech najlepsze jest Fate Stay Night lecz Claymore jest też super lecz to całkowicie inne anime o innym stylu kreski.

O Bokurano powiedział mi znajomy,ponoć jeszcze lepszy niż NGE.Poczytaj recenzje,zaiste zaskakuje.Mówisz,że FSN lepszy niż Claymore?
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1720 dnia: Listopad 17, 2008, 10:51:33 pm »
Bokurano nie ma nic wspólnego z NGE. Co prawda są mechy i dużo jakiejś psychologii, ale bardziej dramatyczne to anime jest i wygląd świata też całkowicie inny.
Odnośnie tych dwóch anime to oglądaj co chcesz najpierw, ale oba warto.
Recenzji nie czytam bo głupoty tam piszą i przez to mnie denerwują.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1721 dnia: Listopad 17, 2008, 10:55:52 pm »
Bokurano nie ma nic wspólnego z NGE. Co prawda są mechy i dużo jakiejś psychologii, ale bardziej dramatyczne to anime jest i wygląd świata też całkowicie inny.
No ba,dlatego napisałem ponoć.Bo każdy ma gusta i guściki.Aczkolwiek są podobnie przedstawiony dramat każdej z postaci (analogicznie do NGE).Nie ma co gdybyać,trzeba poprostu pooglądać.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1722 dnia: Listopad 18, 2008, 08:30:46 am »
Ja sobie teraz kończe oglądać Code:Geass,później Claymore/Bokurano/Fate Stay Night-nie moge sie zdecydować.

Zamiast Claymorea obejrzyj Seirei no Moribito. Jeżeli szukasz serii z mechami to sięgnij po Tengen Toppa Gurren Lagann, Gainaxu (tych samych co stworzyli nge) albo full metal panic, teraz leci na hyperze o 21.00 to możesz bez większych problemów przekonać jak wygląda etc.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1723 dnia: Listopad 18, 2008, 09:46:10 am »
Wczoraj skończyłem oglądać Tengen Toppa Gurren Lagann. Seria jest fajna tylko jedyne czego szkoda to tego, że w połowie serii wykończyli jedną z najlepszych postaci w całym anime. A odcinek w gorących źródłach wymiata.  :lol:

Offline maszkov

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1724 dnia: Listopad 18, 2008, 02:09:17 pm »
ja wlasnie nie moge nigdzie znalesc... gurren lagann w rozdziale nizszej niz 1280x800




I na ch*j się gapisz...

 

anything