Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1845 dnia: Listopad 30, 2008, 09:27:53 pm »
Oook EF- A tale of melodies... 1ep
Miałem poczekać aż wyjdzie całość... ale jednak nie.
Ale coś źle mi to wygląda... znaczy zaczęli jakby od razu z grubej rury... już na początku czuć jakieś nieokreślone napięcie i szykujące się kłopoty O.o

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1846 dnia: Listopad 30, 2008, 09:46:48 pm »
wyspa jak nie możesz zaczekać to prostu oglądaj inne anime. Jest tego tak dużo, że wcale nie trzeba oglądać tych na bieżąco.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1847 dnia: Listopad 30, 2008, 09:47:56 pm »
Lovely widziałem przez Szyszke, tak samo Ourana i Sailor Moon. Jednak żadne z tych anime nie jest takie jak Fushigi Yuugi, gdzie co chwile tam są jakieś sceny między Miaką a Tamahome. Łee ludziska kiepsko doradzacie.
Najprawdopodobniej nikt tutaj shoujo takich nie ogląda :(

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1848 dnia: Listopad 30, 2008, 09:54:42 pm »
Nie, w ogóle ;p

Oprócz mnie to chyba nikt ;)

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1849 dnia: Listopad 30, 2008, 10:11:04 pm »
Może Ayashi no Ceres. Osobiście nie oglądałem ale autorka ta sama,tylko klimat podobno trochę poważniejszy.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1850 dnia: Listopad 30, 2008, 10:13:53 pm »
W akcie desperacji możesz obejrzeć Inu-Yashę, ale ostrzegam, że nie dotrwasz do końca  :D

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1851 dnia: Grudzień 01, 2008, 12:20:18 am »
Hollow... nie doceniasz mnie. Obejrzałem wszystko łącznie z ovakami i filmami :P
Silent jeśli tak to napisz co tam oglądasz(czytasz)

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1852 dnia: Grudzień 01, 2008, 07:28:56 am »
Cytuj
Oook EF- A tale of melodies... 1ep
Miałem poczekać aż wyjdzie całość... ale jednak nie.
Ale coś źle mi to wygląda... znaczy zaczęli jakby od razu z grubej rury... już na początku czuć jakieś nieokreślone napięcie i szykujące się kłopoty O.o
You are f**ked now!
Zobaczysz przy 6 odcinku dopiero stwierdzisz ze uzyli sporego kalibru(nie wybacze im tego) a i w 7 tak to nie wyglada za bardzo.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1853 dnia: Grudzień 01, 2008, 09:47:21 am »
Hollow... nie doceniasz mnie. Obejrzałem wszystko łącznie z ovakami i filmami :P

 :shock:  :shock: Miszczu jesteś wielki. A nawet Wielgi! Ja nawet nie dotrwałem do połowy. Jak Inu-yasha miał ogromne rozterki czy wybrać swoją martwą dziewczynę czy taką która jest jej wcieleniem z przyszłości.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1854 dnia: Grudzień 01, 2008, 10:00:43 am »
Obejrzałem Card Captor Sakura the Movie 2. Niestety jestem bardzo zawiedziony. Na godzinę  i 15 minut było zaledwie 15 minut akcji, a w pozostałym czasie nic się prawie nie działo. Zakończenie było zbyt szybkie. I film był lepszy. Aż nie wiem skąd ma takie wysokie oceny na anidb ten film

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1855 dnia: Grudzień 01, 2008, 04:51:34 pm »
:shock:  :shock: Miszczu jesteś wielki. A nawet Wielgi! Ja nawet nie dotrwałem do połowy. Jak Inu-yasha miał ogromne rozterki czy wybrać swoją martwą dziewczynę czy taką która jest jej wcieleniem z przyszłości.
Hollow. Co Ty do mnie mówisz...
Wyobrażasz sobie, że mam koleżankę, która przeszła przez to wszystko 4 razy (słownie cztery)!! I ostatnio mi się zwierzała czy w te święta nie obejrzy po raz piąty ^^'
Już nie mówię o tym ile razy czytała mangę.

Offline Kainti

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1856 dnia: Grudzień 01, 2008, 05:06:25 pm »
Etam, przesadzacie, moim zdaniem przez Inuyashe o niebo latwiej przebrnac niz przez fillery w naruto. Ba, mi sie nawet podobalo (chociaz ogladalem jak wychodzilo pare lat temu odcinek co tydzien, teraz pewnie juz bym nie dal rady).

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1857 dnia: Grudzień 01, 2008, 10:22:16 pm »
Hollow. Co Ty do mnie mówisz...
Wyobrażasz sobie, że mam koleżankę, która przeszła przez to wszystko 4 razy (słownie cztery)!! I ostatnio mi się zwierzała czy w te święta nie obejrzy po raz piąty ^^'
Już nie mówię o tym ile razy czytała mangę.

Dziewczyny to dziewczyny. Ja się nie bawię w aż takie sporty ekstremalne.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1858 dnia: Grudzień 01, 2008, 11:07:28 pm »
Cytuj
Obejrzałem Card Captor Sakura the Movie 2. Niestety jestem bardzo zawiedziony. Na godzinę  i 15 minut było zaledwie 15 minut akcji, a w pozostałym czasie nic się prawie nie działo. Zakończenie było zbyt szybkie. I film był lepszy. Aż nie wiem skąd ma takie wysokie oceny na anidb ten film
Najwidoczniej tak jak i mnie nie interesuje ich tylko akcja, jkabym potrzebował pure akcji to bym tylko hentaje ogladał. ;-)

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1859 dnia: Grudzień 01, 2008, 11:17:23 pm »
Frey jak coś piszesz to pisz bez błędów. Ogólnie najgorsze było zakończenie. Takie bardzo płytkie i bezproblemowe, a niby to najsilniejsza karta. Po prostu głupie bo nastraszyli, że to niewiadomo kto jak silny, a jak była ta walka to parę chwil i po wszystkim. Miałem wrażenie, że przyśpieszone maksymalnie.
Już lepsze Angelic Layer. Tam przynajmniej nie było nic nudnego.

 

anything