Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 475978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1860 dnia: Grudzień 01, 2008, 11:48:28 pm »
Widziałeś cały AL? I nic cię tam nie uderzyło? No to gratulacje. Ja jednak wolę Sakurę i opowieść o miłości, z którą dzieciaki radzą sobie o wiele lepiej niż dorośli.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1861 dnia: Grudzień 02, 2008, 06:34:18 am »
Widziałeś cały AL? I nic cię tam nie uderzyło? No to gratulacje. Ja jednak wolę Sakurę i opowieść o miłości, z którą dzieciaki radzą sobie o wiele lepiej niż dorośli.
W Angelic Layer jedyne co to mogło być dziwne to błyskawiczne zwiększanie umiejętności i siły u głównej bohaterki i pokonanie wszystkich, ale ogólnie anime było bardzo udane.
Było liniowe, ale to mi się podobało bo było bardzo wciągające. Nie wiem jak seria TV Sakura bo nie chciało mi się tego oglądać, ale film kinowy 2 nieudany. Natomiast I był znacznie lepszy.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1862 dnia: Grudzień 02, 2008, 07:57:52 am »
oglądam FMP1sezon i doszłam właśnie do kryzysowego dla mnie odcinka - Sagara rzuca się na Chidori, by ją zasłonić przed salwą z maszynówki, a ta go bije i wyzywa od zboczeńców. Strzelają do niej, eksperymanta chcą na niej robić, trup pada, a ona bije i wyzywa od zboczeńców.  Aż sobie mangę przeczytam, żeby zobaczyć jak tam jest, żeby sie podbudować, na razie mnie szlag trafia.

Sprawdziłam.

Anime ssie, kłamie i jest głupie jak but. Oglądam dalej. Przynajmniej mam na co się wściekać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2008, 08:04:18 am wysłana przez Szyszka »
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1863 dnia: Grudzień 02, 2008, 08:25:24 am »
Oglądałem wczoraj Tales of Symphonia. I mam takie pytanie. Jest tego jakaś kontynuacja, albo czy ma być? Bo kończy się tak ni z gruszki ni z pietruszki, że praktycznie można powiedzieć że urywa się w połowie.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1864 dnia: Grudzień 02, 2008, 08:38:51 am »
Hollow: Tales of Symphonia: Tethe'alla Chapter, ale ma dopiero wyjść
http://myanimelist.net/anime/5306/Tales_of_Symphonia:_Tethealla_Chapter


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1865 dnia: Grudzień 02, 2008, 08:41:27 am »
No to fajnie. Dzięki.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1866 dnia: Grudzień 02, 2008, 01:35:34 pm »
oglądam FMP1sezon i doszłam właśnie do kryzysowego dla mnie odcinka - Sagara rzuca się na Chidori, by ją zasłonić przed salwą z maszynówki, a ta go bije i wyzywa od zboczeńców. Strzelają do niej, eksperymanta chcą na niej robić, trup pada, a ona bije i wyzywa od zboczeńców.  Aż sobie mangę przeczytam, żeby zobaczyć jak tam jest, żeby sie podbudować, na razie mnie szlag trafia.
No i ty się dziwisz, że mi się nie podoba. Nie wiem jak takie sceny mogą kogokolwiek śmieszyć. Jeśli takie jest ich zadanie ?

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1867 dnia: Grudzień 02, 2008, 01:47:44 pm »
Obejrzałem 2 odcinki .hack//Roots, mam takie wrażenie że nie dotrwam do końca i zaoszczędziłbym sporo czasu jakbym przestał oglądać już teraz a nie dopiero w okolicach 13 epa


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1868 dnia: Grudzień 02, 2008, 05:32:33 pm »
No i ty się dziwisz, że mi się nie podoba. Nie wiem jak takie sceny mogą kogokolwiek śmieszyć. Jeśli takie jest ich zadanie ?


ja sie nie dziwię, mnie też się pierwszy sezon nie podobał. I dalej mi się nie podoba. I chyba znowu utknę na 7 epku i nie zmęczę dalej... Manga o wiele lepsza.
Spoiler: pokaż
- to takie urocze, a potem jeszcze dostał buziaka w policzek, niu!

W przypadku Fumoffu przynajmniej wiem, ze to parodia, paszkwil i ironia na kółkach, więc jakoś to przechodzi, a w Second Raid takich głupot jest o wiele mniej na szczęście.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1869 dnia: Grudzień 02, 2008, 05:46:35 pm »
ja sie nie dziwię, mnie też się pierwszy sezon nie podobał. I dalej mi się nie podoba.
Ostatnie odcinki I serii od momentu pojawienia się Chidori na statku (a to jest chyba aż 5 czy więcej odcinków) uważam za bardzo udane i mi się podobały.
w Second Raid takich głupot jest o wiele mniej na szczęście.
Nie zgadzam się z tym. Uważam, że jest dużo głupsze. Szczególnie ostatnie odcinki, nie licząc małych wyjątków.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1870 dnia: Grudzień 02, 2008, 06:01:49 pm »
no i pewnie się okaże, że ja myślę zupełnie odwrotnie :) nie wiem, jeszcze nie dotarłam do końca 1 sezonu.

2 sezon ma fajne zakończenie, bo tam jest Sagara z angstem. I to mi wystarczy do szczęścia, obiektywna wartość przekazu zupełnie mnie nie obchodzi, ja takie rzeczy lubię i już.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1871 dnia: Grudzień 02, 2008, 10:30:13 pm »
Obejrzałem II sezon Da Capo II. Na pewno było najbardziej dramatyczne lecz mnie jakoś to nie wzruszyło pomimo tego krzyku i płaczu dziewczyn z tego anime. Jakieś mało przekonywujące to było i tej postaci (główny bohater) nie było mi zbytnio żal. Ale zakończenie zrobili głupkowate. Odeszły osoby, które nie powinny odejść, a zostały również te które nie powinny. Ale najbardziej denerwujące jest znowu to przyśpieszenie ostatniego odcinka. Dlaczego te głupki (czytaj producenci anime) tak robią. Kiedy się wreszcie nauczą że przynajmniej połowa ostatniego odcinka powinna już być dopełniaczem fabuły, a nie jeszcze samą główną akcją. Jak ja nienawidzę takiego nagłego przerywania jakby na siłę bo brakuje im czasu. Nawet niewiadomo co się zmieniło w relacjach z innymi bo anime się skończyło, a nie wygląda że będzie kolejny sezon.
Zalety:
- ładna kreska
- ładna muzyka
- fajne niektóre postacie
Wady:
Najgłupsze postacie to główni bohaterowie. Co prawda powinno to dyskwalifikować to anime, ale jednak nie zawsze jest tak źle.
- denerwująca i dosyć głupia fabuła
- zachowania niektórych postaci

Ogólnie 8/10. Zawyżona trochę ocena, ale i tak całkiem fajne było.
PS:
Anime powstało na podstawie eroge. Większość postaci bardziej się nadaje do eroge stwierdzam. W tym anime strasznie sztuczne były.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2008, 07:28:45 pm wysłana przez anfan »

Offline Xellos

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1872 dnia: Grudzień 03, 2008, 08:33:31 pm »
Ostatnio zaliczyłem 4 sezony Slayers i czekam na spolszczenie piątego^^

Mimo iż na początku kreska wydaje się być badziewna, to jednak z kolejnymi seriami postaci są coraz bardziej dopracowane. Ujął mnie też humor oraz postać Xellosa:) Uważam, że jedna z fajniejszych postaci Anime Ever:D
""Beautiful night, isn't it, Police Girl? It's especially beautiful, of course, if you're a bloodsucker."-Alucard

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1873 dnia: Grudzień 03, 2008, 09:27:56 pm »
Ostatnio zaliczyłem 4 sezony Slayers i czekam na spolszczenie piątego^^
spolszczenie ? a wyszedł już ? wiem że coś koło 2009 ma dopiero ujrzeć światło dzienne ....

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1874 dnia: Grudzień 03, 2008, 09:30:06 pm »
1.Slayers, 2.S Next, 3.S Try, 4.S Revolution, ?
4 sezon już wyszedł, ale jest słaby


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything