Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1875 dnia: Grudzień 03, 2008, 09:36:02 pm »
Wcale nie jest słaby. Podobny poziom co poprzednie. Ogromny plus za doskonałą walkę w ostatnim odcinku.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1876 dnia: Grudzień 04, 2008, 01:44:47 pm »
no prawda walka w ostatni odcinku była najlepsza w 4 sezonie ale czy taka doskonała porównując ją do innych walk w poprzednich sezonach to nie błyszczy(np. lina Vs. hellmaster).

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1877 dnia: Grudzień 04, 2008, 03:45:56 pm »
A ja żałuję, że nie ma Nagi w żadnej serii Slayersów.  :D Szkoda że jest tylko w OAV-kach i filmach kinowych.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1878 dnia: Grudzień 04, 2008, 05:50:16 pm »
A ja żałuję, że nie ma Nagi w żadnej serii Slayersów.  :D Szkoda że jest tylko w OAV-kach i filmach kinowych.
A ja nie żałuję, szczerze mówiąc Naga działała mi zawsze na nerwy, już wolę ekipę z serii TV (Gourry, Amelia i Zel).
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1879 dnia: Grudzień 04, 2008, 06:00:01 pm »
A tam. Jej śmiech był genialny. Zwłaszcza w tym serialu jak ją sklonowali i terroryzowali tym śmiechem całą okolicę.  :lol:

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1880 dnia: Grudzień 04, 2008, 06:06:25 pm »
Ech, chyba za stary już jestem na tego typu seryjki. Takie "gagi" mnie zwyczajnie wkurzają.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1881 dnia: Grudzień 04, 2008, 06:33:13 pm »
Dobra dobra, ty na Slayersów to byłeś za stary zanim dostałeś pierwszego klapsa w pupcię tuż po narodzinach ;)

A ósmy odcinek One Outs był zajebisty, mlask.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1882 dnia: Grudzień 04, 2008, 07:01:56 pm »
seconded. chcę maszynę czasu, żeby przenieść się w przyszłość i obejrzeć następny. I następny. Mua!
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1883 dnia: Grudzień 04, 2008, 10:00:45 pm »
Dobra dobra, ty na Slayersów to byłeś za stary zanim dostałeś pierwszego klapsa w pupcię tuż po narodzinach ;)
Hmm, myślisz?
A poważnie mówiąc, nie ma w tej serii kompletnie nic, co by mi rekompensowało jej głupawość. W takim Strike Witches na ten przykład jest banda loli i tony fanserwisu.

Cytuj
A ósmy odcinek One Outs był zajebisty, mlask.
Indeed.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1884 dnia: Grudzień 06, 2008, 10:07:43 pm »
Zabieram się za coś monumentalnego - Legend of the Galactic Heroes. Trochę przeraża mnie ilość odcinków ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

A przy okazji. Skończyłem Ikkitousen Great Guardians. Widać treningi na hentajcah się opłaciły. Jak animacja i projekty postaci są fajne to komu potrzebna jakaś tam fabuła  :roll:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1885 dnia: Grudzień 10, 2008, 09:32:54 pm »
obejrzałem wszystko z wyszło ze stajni School Rumble  ......ej i właśnie myślę że świetne to było  wogule tam wszystko jakoś tak dobrze zrobione jedynie końcówka ale tam........teraz jedynie czekam aż wyjdzie cały C. After story to sobie obejrzę i zobaczę czy trzyma poziom poprzednika(bo chyba to ma jeszcze szanse wypełnić pustkę po SR).........

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1886 dnia: Grudzień 12, 2008, 11:32:03 am »
Odpowiedź na pytanie Frey'a o hentajca :D

Hatsu Inu the Animation

Cytuj
Fukaya, główny bohater, został kochankiem pewnej cichej i bardzo pięknej dziewczyny, Fujino, która uwielbia wibratory. "Może ona stawia mnie na tym samym poziomie co wibrator?" Ich prawdziwa miłość zaczyna się, gdy okazuje się, że korzysta z wibratora w trakcie przejażdżki pociągiem. Czy Fujino uzna go lepszego niż wibrator? Tego dowiecie się, oglądając ten oto hentai. ;)


Całego nie widziałem (tylko parę scenek) ale wydawał się całkiem ok.
Żaden hard i się pośmiać można... szczególnie z zachowania głównej bohaterki która mimo iż jest ewidentną nimfomanką non stop pali buraka xD a cichutka jest jak myszka... w tych scenach które widziałem nawet raz się nie odezwała... tylko głową kiwa i miny robi ^^
rzekło by się dziewczyna idealna... xD

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1887 dnia: Grudzień 12, 2008, 11:47:58 am »
Taa. Idealna. Nawet ma własną kolekcję wibratorów  :doubt: (z tego jednego o imieniu Dżordż )

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1888 dnia: Grudzień 12, 2008, 12:07:33 pm »
Nie chwyciłeś żartu :D

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1889 dnia: Grudzień 12, 2008, 12:16:27 pm »
Załapałem, ale lepsza była ta okularnica to robiła te dragi przy których Hiszpańska mucha to oranżadka :D